מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
בנלי שורת MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
טריומף קוביה
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
לרט
לרט
סטפן
בנלי שמאל עליון
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

מיצובישי חושפת בטוקיו: ה-SUV e-Evolution קונספט מהפכני

מיצובישי חושפת בטוקיו: ה-SUV e-Evolution קונספט מהפכני

גיא בן ברק

מיצובישי בתערוכה ה-45 בטוקיו חושפת קונספט באמצעותו מסמנת מיצובישי את דרכה בעתיד הקרוב. מדובר ברכב עתידני קונספט המכונה אי-אבולושן, קרוסאובר מאיים בעיצוב שנראה כמו רכב בין כוכבי והולם את הטכנולוגיה המפחידה שיש בו.

המנועים כאן על טהרת החשמל ומכוונים לביצועים כמו גם המצברים, הטכנולוגיה הכול-חשמלית עם 3 מנועים – מנוע בודד לזוג הגלגלים הקדמיים ושני מנועים להנעת הגלגלים האחוריים; כאן כמובן יש גם אפקט על ההיגוי, ההנעה האחורית כמו כול העברת הכוח נשלטת על ידי מחשב ומונעת את סבסוב החלק הקדמי במקרה של היגוי יתר.

מעבר לכך הטכנולוגיה כוללת תבונה מלאכותית ברמה לא מוכרת עד כה גם לא בעולם התעופה, מערכת בעלת יכולת לומדה וזיהוי יכולות של נהגים, קריאת תנאי הכביש וזיהוי סכנות, מצב כביש ותנועה, והכי מטורף, הדרכת הנהג באמצעות קול אנושי נעים לדרכי הפעולה הטובות ביותר למצב. המערכת לומדת לזהות את הנהגים ואף את הנוסעים ברכב, שומעת מה הם עונים לה ועונה חזרה, המערכת מפעילה בהוראה קולית של הנהג מערכות שונות ברכב, מגבים וכו'. ושוב, המערכת לומדת משניה לשניה ומתעדכנת, כך שבנסיעה הבאה זו כבר לא אותה מכונית שמדברת איתך. אם זה לא אודיסאה בחלל 2001 אני לא יודע מה כן.

תגובה אחת ל מיצובישי חושפת בטוקיו: ה-SUV e-Evolution קונספט מהפכני

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל