מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
בנלי שורת MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
הארלי שמאל
קונה אופנוע
טריומף קוביה
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
ברקום שמאל
תמוז
בנלי שמאל עליון
סטפן
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

מוטוקרוס ישראלי 2017: השנה של הונדה

מוטוקרוס ישראלי 2017: השנה של הונדה

אדומים על הפודיום: הסבב השמיני והאחרון לעונת 2017 בליגת המוטוקרוס הישראלית התקיים במהלך סוף השבוע בווינגייט ובסיומו הוכתר שחר בלולו, מקבוצת הונדה כאלוף ישראל לעונה זו. עבור בלולו (25) הרוכב על הונדה CRF450R מדובר באליפות הראשונה בקריירה.

גם רוני רגף (34), הרוכב על הונדה CRF250R,רשם הישג יפה כשסיים במקום הראשון בקטגוריית MX2 250.

הרוכב הצעיר גלב פורמנוב (13), שהצטרף בשנה החולפת לקבוצה ונחשב לאחד הכישרונות המבטיחים בישראל, זכה במקום השלישי בקטגוריית הג'וניורס.

חברת "מאיר", יבואנית אופנועי הונדה לישראל, מברכת ומודה לרוכבי קבוצת המרוצים שהפגינו נחישות, רוח ספורטיבית ויכולת מצוינת לאורך כל הדרך.

כמו כן מודה צוות הונדה להתאחדות לספורט מוטורי IMSF, לרשות לנהיגה ספורטיבית במשרד התרבות והספורט ,לעמותת מועדון המוטוקרוס הישראלי ולכל צוות ההפקה והתפעול

אורן בננו, מנהל אגף הונדה אופנועים: "קבוצת הונדה מסיימת עונה מוצלחת מאוד ואני גאה ושמח שגם האופנועים וגם הרוכבים וכל הצוות שלנו, הוכיחו את עצמם בצורה יוצאת מן הכלל לאורך כל העונה. קהילת הרוכבים בישראל היא אולי קטנה אך מורכבת מאנשים עם תשוקה גדולה מאוד לתחום השטח והתחרויות, המקריבים הרבה מאוד מעצמם בכדי לקדם את הענף. הונדה תמשיך לתמוך ברוכבים ולקדם את הענף ככל יכולתה בצוותא עם כל הגורמים הנוספים"

תגובה אחת ל מוטוקרוס ישראלי 2017: השנה של הונדה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל