fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
פאנטיק קוביה 3 מתחת לתפריט
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
cristalino קובית צד xi
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
עופר אבניר קוביה שמאל
מוטוטאץ דקר
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
אודי דגן 140 על 70
voge מוטו24 באנר
HJC

מוטוGP אוסטריה מירוץ: כשהעניינים מתחממים

מוטוGP אוסטריה מירוץ: כשהעניינים מתחממים

ראסטי ג'יימס

צילום: יח"צ

היה חם היום במסלול שפילברג באוסטריה, הרבה יותר חם ממה שהתנסו הקבוצות לאורך כל סוף השבוע, זה משפיע על האחיזה ולכן על בחירת הצמיגים – כמובן שכל רוכב צריך להתחשב בנתוני המשקל שלו, בסגנון הרכיבה ובמבנה האופנוע ולא רק בתנאי המסלול.
ובאמת הרבה התלבטויות בנושא לפני הזינוק כשבסופו של דבר רוב הגריד על צמיגים קשים (יחזיקו יותר הקפות אבל גם יפרפרו יותר ויבזבזו דלק יקר) כולל את ההונדות והימאהות ואילו דוקאטי בוחרים בצמיגים רכים.

כבר בתחילת המירוץ מזנק לורנזו ולוקח את ההובלה, אחרי זינוק מוצלח מאוד של מארקז ושלו וזינוק מוצלח פחות של פטרוצ'י מהשורה השנייה שמראה לגלגל הקדמי שלו את השמיים התכולים לפני שהוא מתעשת וחוזר לעניינים.

כבר ראינו את לורנזו מוביל בתחילת המירוץ השנה וגם הפעם זה לא מחזיק מעמד יותר מכמה הקפות וצמד רוכבי המפעל של הונדה מתחרים צמוד צמוד לצמד הדוקאטיסטות (אחרי שפדרוסה מתקדם לאורך השדה ועוקף את רוסי, זארקו,ויניאלס ולורנזו).

הקרב מוכרע רק בשניות האחרונות כשההקפה האחרונה רואה את מארקז מנסה שוב ושוב לזנב בדובי, השיא מגיע בשתי הפניות האחרונות כאשר הם מחליפים מקום ועוקפים זה את זה כמעט עד לקו. ההונדה (או אולי רק מארקז) נראית הרבה יותר קרובה השנה בתאוצות לדוקאטי, להבדיל משנים קודמות ובכל זאת זהו דזמודובי שקוטף את הניצחון השלישי שלו העונה. שני מגיע מארקז ושלישי פדרוסה (ובעצם יחד הם משיגים יותר נק' אליפות להונדה מאשר דוקאטי מצליחים הפעם).

היתקלות קלה בכניסה ל'הול שוט' (הפניה הראשונה) גורמת לכמה DNF'ים לא נעימים בעקבות תקלות טכניות בהמשך המירוץ (חבל במיוחד לפול אספרגרו על הק.ט.מ. שדווקא הראה ביצועים יפים בסוף השבוע הבייתי של הכתומים).

נקודת אור לק.ט.מ. מתגלה בדמות רוכב המבחן שלהם וה'ווילד קארד' להפעם – מיקה קאליו
שמנצל את אלפי ההקפות שצבר במסלול הזה ומשיג את המקום העשירי והמכובד ביותר.
שמועות אומרות שאולי נראה אותו חוזר לרכב בליגה באופן מלא בעונה הבאה…
עוד בשמועות – אפריליה משחררת את סם לואוס הבריטי (מס' 22) ומנסה להחתים את סקוט רדינג במקומו.

ובגזרת הטכנולוגיה – מתלה קדמי עשוי קארבון הופך להיט וחוץ ממארקז שנצפה איתם אתמול מנסים אותו גם לורנזו, דובי ורוסי (ויניאלס ופדרוסה נשארים עם המתלה ה'סטנדרטי') – מוריד משקל מהפרונט וגם מתנהג קצת אחרת (כנראה). נראה אם זה יתפוס בהמשך.

המירוץ הבא ב27/8 במסלול סילברסטון הבריטי

מצב הטבלה:
1. מארק מארקז 174 נק'
2. אנדריאה דוביצ'יוזו 158 נק'
3. מאבריק וויניאלס 150 נק'
4. ולנטינו רוסי 141 נק'
5. דני פדרוסה 139 נק'

גלריה

4 תגובות ל מוטוGP אוסטריה מירוץ: כשהעניינים מתחממים

  1. וואללה אני ממש נהנה לראות איך פדרוזה סוףסוף מתחיל להנות ממימוש הכישרון שלו… אחרי כל הפציעות והשנים בהן אכל טונות של כשלונות הוא מתברג חזק בחוד….

  2. כרגיל הנמלה האפסית הזו רוצה בכוח לקחת
    זה לא ספורטאי זה זבל ספרדי.

  3. למרות שאני לא עף על מרקז האיש ממרקז הרוכב אי אפשר להתעלם , אין מה לעשות הוא וירטואוז , דובי סופסוף לוחם עד הסוף , רק רוסי יצא לטיול רגועים של המועדון , נקווה שימאהה יעבדו קצת על המכונה הזו , ולסיום ומוטודוגרי האתר החדש הזה על הפנים .

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל