מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
טריומף קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הארלי שמאל
קונה אופנוע
מידלנד שחורי 140 על 70
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
לרט
בנלי שמאל עליון
תמוז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
ברקום שמאל
לרט
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

סופרמוטו האומות – הישג מכובד לנבחרת ישראל

סופרמוטו האומות – הישג מכובד לנבחרת ישראל

מערכת מוטו

צילום: אריאל רותם

גיא לריאה מס' 49, אסף בן אהרון מס' 50 ואילן ברוורמן מס' 51, מתחרים בזירת הסופרמוטו המקומית, יצאו לנסות את מזלם ב"דבר האמיתי" – מרוץ סופרמוטו "האומות" שנערך בצרפת. השלושה רכבו על אופנועי ק.ט.מ SX-F 450 ויצאו לתחרות בתמיכה של ד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית ק.ט.מ לישראל שהשתתפה בסיוע כספי לרוכבים (שמימנו מכיסם את מרבית הוצאות הנסיעה והתחרות) ובניהולו של שחר עזרא מסוכנות הפודיום.

מרוץ האומות הוא מרוץ קבוצתי, כאשר האקשן האמיתי מתחיל בעצם ממדידת זמנים של כל רוכב בנפרד, ואז שקלול התוצאות של רוכבי הקבוצה אל תוך תוצאה אחת, כאשר 15 הקבוצות המהירות ביותר במדידות הזמנים עולות אוטומטית לגמר. לאחר מקצה המדידה ושקלול התוצאות, דורגה הקבוצה הישראלית במקום ה-19, מקום ממנו נכנסים לקטגוריית ה-Final B ולמאבק על העלייה לגמר, כאשר רק הקבוצה המנצחת היא זו שתקבל את הכרטיס הנכסף.

לאחר רכיבה חזקה ומאבקים קשים, מסיימים הנציגים הישראלים את המרוץ במקום ה-4 המכובד, מתוך 7 קבוצות שהתחרו בקטגורייה B. הקבוצה הפולנית סיימה במקום הראשון, ועלתה לגמר. את האליפות, לקחה נבחרת צרפת, שמסלול "קרול" הוא המגרש הביתי שלה. בזכות הניצחון הזה, יזכו הצרפתים לארח את האירוע גם בשנה הבאה.

זוהי הפעם הראשונה בה קבוצה ישראלית יוצאת בצורה מסודרת ומתחרה באירוע בסדר גודל שכזה בחו"ל, ואפילו ללא ניסיון בזירה העולמית, התוצאה טובה. ניתן רק להעריך שאם וכאשר יצברו הרוכבים ניסיון גדול יותר ושעות מסלול מול כמה שיותר רוכבים ממדינות וסגנונות רכיבה שונים, התוצאות רק יוכלו להשתפר.

הרוכבים והנהלת הקבוצה הישראלית מבקשים להודות לקבוצת MTR ולמנהלה Franco Molo על הסיוע והתמיכה במהלך האירוע.

 

Israeli riders and team management would like to thank MTR team and manager Franco Molo for the help and support during the race. Thank you guys, you were amazing!

 

עוד באותו הנושא:
נבחרת ישראל במרוץ סופרמוטו האומות
נבחרת ישראל בסופרמוטו בדרך לאליפות העולם

2 תגובות ל סופרמוטו האומות – הישג מכובד לנבחרת ישראל

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל