מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
הארלי שמאל
קונה אופנוע
טריומף קוביה
עופר אבניר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
לרט
ברקום שמאל
לרט
סטפן
מידלנד שחורי 140 על 70
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
בנלי שמאל עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

F1 גריד בלגיה: גשם משבש את התוכניות של פרארי, המילטון #1

F1 גריד בלגיה: גשם משבש את התוכניות של פרארי, המילטון #1

חזרנו. חופשת הקייץ הסתיימה והמחצית השניה של העונה יוצאת לדרך. אמנם 12 מרוצים מאחורינו ורק עוד 9 נותרו עד לסוף העונה, אך חופשת אוגוסט מסמנת את מחצית העונה והמרוץ בבלגיה מסמן את תחילת החצי השני.

במהלך החופשה הרבה ארועים התרחשו אך על כך, לאחר המרוץ שיתקיים מחר ובנתיים, שני נהגים יזנקו מסוף התור ללא קשר לתוצאות במקצה הדרוג. גם להולקנברג וגם לבוטס הוחלפו חלקים רבים במערכת הכח מעבר לכמות המותרת לאורך העונה ולכן קיבלו עונשים.

Q1 עובר כמעט ללא הפתעות כשני מכוניות וויליאמס ושתי מכוניות המקלראן נשארות בחוץ כשאליהן מצתרף סיינז מרנו שטען שלא היתה לו אחיזה בגלגלים האחוריים ולכן לא הצליח לבצע הקפה מהירה.

הולקנברג, שכאמור יזנק בסוף התור, לא יצא לבצע הקפות ב-Q2 ושמר צמיגים למרוץ עצמו, לעומתו, מרצדס שלחו את בוטס לבצע הקפה אחת וכמובן עובר ל-Q1. מי שנשאר בחוץ בנוסף להולקנברג הן שתי מכוניות הסאובר ושתי מכוניות הטורו רוסו.

Q3 מביא איתו גשם אשר מרטיב חלק מהמסלול הארוך ביותר בסבב, כמעט 7 ק"מ. כל עשרת הנהגים יוצאים ממש בתחילת המקצה עם צמיגים חלקים אבל הגשם שיורד, לא מאפשר הקפות מהירות עם צמיגים חלקים וכולם נכנסים להחליף לצמיגי הבניים מלבד נהגי פורס אינדיה שמהמרים שאולי בכל זאת יצליחו לבצע הקפה מהירה יותר מאשר כל השאר על צמיגי הבניים, אבל המהלך לא מצליח וגם למכוניות הפורס אינדיה מורכבים צמיגי הבניים.

חצי מקצה עבר ואף נהג עדיין לא קבע זמנים ב-Q3. הגשם שמפסיק והשמש שיוצאת גורמת למסלול שמתייבש די מהר יוצר הזדמנויות למי שנמצא בזמן הנכון על המסלול. כ-2 דקות לפני סוף המקצה, וטל קובע את ההקפה המהירה. דקה אחר כך, המילטון במצע הקפה מהירה יותר בכ-3 שניות. מי שמצל טוב ביותר את המצב הם דווקא נהגי פורס אינדיה שקובעים זמנים מצויינים ויזנקו מחר מהמקום השלישי והרביעי. פרארי שוב טועים והפעם עם רייקונן, המכונית שלו תודלקה רק להקפה מהירה אחת ובזמן שהמסלול מתייבש, נאלץ רייקונן להתייבש ברחבת הטיפולים ללא מספיק זמן לצאת להקפה נוספת.

סדר הזינוק למחר בשעה 16:10:
1. לואיס המילטון
2. סבסטיאן וטל
3. אסטבאן אוקון
4. סרחיו פרז
5. רומן גרוז'אן
6. קימי רייקונן
7. מקס ורשטפן
8. דניאל ריקארדו
9. קווין מגנסון
10. פייר גאסלי
11. ברנדון הארטלי
12. שארל להקלר
13. מרקוס אריקסון
14. קארלוס סיינז
15. פרננדו אלונזו
16. סרגיי סירוטקין
17. לאנס סטרול
18. סטופל ואנדורן
19. ואלטרי בוטס
20. ניקו הולקנברג

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל