מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
ברקום שמאל
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
הארלי שמאל

בנלי 600RR נחשף בצילומי ריגול

בנלי 600RR נחשף בצילומי ריגול

אסף לביא

במדור החדשות BikeSocial ממשיכים לחשוף דגמים חדשים של המותג האיטלקי, נראה שבכוונת המותג להגדיל את ליין המוצרים עד סוף 2021 בעוד כ-10 דגמים, מבין המעניינים שבהם הוא ה-600RR, למרות שמו לא מדובר ברפליקת מרוצים סופר-ספורטיבית, אלה בגרסת פיירינג מלא ל-600N שתמונות ריגול שלו פרסמנו בחודש שעבר.

חדי העין ישימו לב למיתוג אחר על האופנוע, לאופנוע שנתפס במצלמה אין אף סמל של המותג האיטלקי ובמקומו נמצא המיתוג שמקבל האופנוע בסין, תחת השם QJiang, חברת האם שמוכרת יותר בסין, כשעל זנב האופנוע נמצא גם שם הדגם, 600 SRG, בדומה לאחיו הנייקד 600N שתחת המיתוג הסיני נקרא 600 SRK.

כפי שאמרנו, הבסיס של ה-600RR זהה ל-600N והוא יצויד באותו מנוע 4 צילינדרים בנפח 600 סמ"ק עם כ-85 כ"ס ומומנט נדיב, מסך TFT ואופציה להנעה ללא מפתח; הוא מיועד בעיקר להתחרות בכלי הספורט הקלים כדוגמת הנינג'ה 650 וה-CBR650 ולהציע תג מחיר נמוך מהם.

התוכנית השנתית של בנלי כוללת עוד מספר דגמים, כשבעתיד הקרוב ייחשף פרי שיתוף הפעולה שלהם עם הארלי, ה-HD338, כפי שהוא כתוב בתוכנית של בנלי, כלי שמבוסס על מנוע ה-302 של היצרן וישווק תחת המיתוג וגם ע"י הארלי דוידסון. אחריו יגיע האימפריאל 530, לקראת סוף השנה ייחשף ה-TRK800 כשהוא מלווה בעדכונים ל-TNT302 וה-250, ולבסוף, בסופה של השנה תוצג גרסת ה-GT של דגמי ה-600. כולם מיועדים להיות דגמי 2021.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

3 תגובות ל בנלי 600RR נחשף בצילומי ריגול

 1. הבנלי יתחרה בהונדה חחח…
  אתם לא חושבים שקצת הגזמתם…

  • רמי תן כבוד לאיטלקים. רבות ההמצאות מאיטליה בתחום המוטורי.
   ה CBR650 זה לא מה שהיה, ירד מגדולתו. הורידו לו הספק עשו אותו כבשה. הקטינו אותו כבר אין איפה לשים ת'רגליים. אופנוע לילדים.
   ומי שמאמין לא מפחד! נגמר האיטלקי הלא אמין וכד'. נסה פעם משהו אחר ותבין. לא תמיד צריך להיות בעדר. 🙂

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל