מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
rok-straps רצועות קשירה 140
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

בקרוב: אופנוע טורינג גדול לבנלי

בקרוב: אופנוע טורינג גדול לבנלי

אביעד רייס

צילום: יח"צ

חווית הטורינג הגדולה והמפנקת בקרוב במחירים נוחים? לפי הדיווחים בנלי עובדת על דגם חדש עם מנוע טריפל בנפח 1,209 סמ"ק – הדגם הגדול ביותר שלה עד כה. השרטוטים ל-QJ1200-3 – שמו הרשמי של הדגם נכון לכתיבת שורות אלו הוגשו כבר בשנת 2016 ועכשיו נחשפים פרטים נוספים על הדגם, עיצובו דומה באופן מחשיד ל-K1600GT של ב.מ.וו. 

ההספק יעמוד כנראה על 134 כ"ס – כמעט זהה ל-136 כ"ס של ה-R1250RT של ב.מ.וו כך שהבנלי לא צפוי להישאר מאחור, לפחות על הנייר. השלדה לטורר הגדול של בנלי כבר קיימת במחסנים ובה נעשה שימוש בין השאר בדגם ה-TRE1130 הישן. בסיס הגלגלים ימתח כנראה ל-1,550 מ"מ והמשקל לא יהיה קל – 338 ק"ג רטובים כיאה לאופנוע טורינג גדול ומאובזר. 

תחת המעטפת הכלכלית של חברת האם הציגה בנלי עלייה במכירות בשנת 2019 עם 63,000 אופנועים – שזה יותר אופנועים ממה שמכרה דוקאטי כאשר אחד הדגמים הנמכרים ביותר הוא ה-TRK502 על צמד גרסאותיו. זה לא מפתיע – הנוסחה של בנלי שמייצרת כלים באיכות טובה עם תג מחיר נוח עובדת ללא מעט רוכבים. 

מידע לגבי המחיר הצפוי לטורר הגדול של בנלי או תאריך לחשיפה עדיין אין, אך מה שכן ידוע שהאופנוע אינו מופיע ברשימת הדגמים של בנלי ל-2020, כך שאפשר להעריך שמדובר בדגם 2021 שיחשף אולי בתערוכת מילאנו הקרובה. 

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל