מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
גלאי רדאר קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
ברקום שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

מונדיאל מציגה HPS125 חדש

מונדיאל מציגה HPS125 חדש

אסף לביא

צילום: יצרן

ליין הדגמים הבוטיקי של היצרנית האיטלקית כולל שתי משפחות דגמים קלאסיות בנפחי 125 ו-250 סמ"ק, ה-HPS (היפסטר) וה-Pagani 48 בעל הפיירינג המלא בנוסף, מציעה היצרנית את דגם ה-SMX125 בגרסת אנדורו וסופרמוטו כשלמעשה מדובר באפריליה RX בתלבושת אחרת. בכל משפחות הדגמים מצוידות גרסאות ה-125 באותו מנוע 4 פעימות מקורר נוזל עם 4 שסתומים שמיוצר על ידי קונצרן פיאג'ו ומותקן בדגמים של יצרנים רבים, שכעת, בגרסתו העדכנית, עומד בתקנות האירו5 ויותקן בכל דגמי ה-125 סמ"ק של FB מונדיאל, כשהראשון שמקבל אותו הוא דגם ה-HPS 125.

לוח המחוונים החדש של ה-HPS125

המנוע החדש מבוסס על קודמו, עם שינויים פנימיים קלים, עיצוב חיצוני חדש ומערכת ניהול מנוע חדשה של Dell'Orto, ההספק עומד על 13.6 כ"ס ב-9,750 סל"ד. מסביב למנוע החדש ישנם עדכונים קלים הכוללים מאותתים חדשים, מיקום חדש לרגליות הרוכב, סכמות צביעה חדשות ומתקן חדש ללוחית הרישוי, העדכון המשמעותי ביותר הוא מסך ה-TFT החדש בגודל 7″, המתאים את עצמו לתאורת יום או תנאי חושך ומאפשר לשנות את פריסת הנתונים להעדפות הרוכב.

המזלג ההפוך כוייל מחדש, אך מעבר לזה כל מכלולי השלדה נותרו זהים לדגם היוצא, כולל מערכת הבלימה ומערכת ה-ABS. כל העדכונים שבוצעו ל-HPS125 – למעט המנוע החדש – יגיעו גם לדגם ה-HPS300.

חברת מוטו 24, יבואנית אופנועי FB מונדיאל לישראל, הודיעה על מחירו של הדגם החדש, שיגיע בקרוב לישראל ויעלה 24,900 ₪ על הכביש.

כל חדשות מגזין מוטו ישירות לסלולרי

גלריה

2 תגובות ל מונדיאל מציגה HPS125 חדש

  1. למה האופנועים שלהם כאלה יפים וכל כך חלשיםם

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל