מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
תמוז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
HJC

מותג האופנועים Voge מבית לונסין נוחת בישראל

מותג האופנועים Voge מבית לונסין נוחת בישראל

מערכת מוטו

צילום: יצרן

כפי שכבר דיווחנו, אופנועי Voge הגיעו לישראל, המותג הוקם לפני 3 שנים כחטיבה נפרדת מזו שמייצרת את אופנועי לונסין למזרח ומשמשת את שווקי אירופה. לונסין הוא קונצרן דו-גלגלי סיני גדול ומייצר בין היתר מטוסים, מסוקים, מכוניות, טרקטורונים, אופנועים וגם מנועים ליצרנים אירופאים כמו הטווין המקבילי בנפח 850 ו-900 סמ"ק של ב.מ.וו, מפתח אופנועים חשמליים וגם נכנס לשותפות עסקית עם חברת MV אגוסטה.

ווג מייצרים אופנועי נייקד, אדוונצ'ר, ספורט ואופנועים קלאסיים בנפחי 300, 500 ו-650 סמ"ק, לישראל מגיעים בינתיים אופנוע נייקד בנפח 500 סמ"ק, אדוונצ'ר 500 סמ"ק ואופנוע קלאסי בנפח 300 סמ"ק, בהמשך יגיעו דגמים נוספים.

שני דגמי ה-500 מאובזרים ומצויידים במנוע טווין מקבילי בנפח 500 סמ"ק, ומערכת ניהול מנוע של בוש, מערכת ABS של בוש, צמד דיסקים בקוטר 300 מ"מ עם קליפרים של Nissin, בולמים של KYB, מקדימה מזל הפוך בקוטר 41 מ"מ, תאורת LED מלאה, חיבור USB מקורי, מסך TFT צבעוני עם חיישן תאורה, חיבור בלוטוס' וחיישני לחץ אוויר בצמיגים.

מוטו24, יבואנית Voge, החלה לפני כשנה לייבא את FB מונדיאל, לאחר מכן הצטרף המותג האייקוני נורטון לליין הדגמים, אחריו הגיע אורל, האופנוע הראשון בישראל עם סירה מזה 30 שנה וכעת גם ווג, המותג "המיינסטרימי" הראשון שלהם.

מחירים:

דגם סוג מחיר על הכביש
300AC נייקד קלאסי 27,900 ₪
500R נייקד 43,900 ₪
500DS אדוונצ'ר 46,900 ₪
500DS PRO אדוונצ'ר (מיגונים ו-3 ארגזי אלומיניום) 52,900 ₪

 

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

7 תגובות ל מותג האופנועים Voge מבית לונסין נוחת בישראל

 1. נראה מצוין וטוב לתחרות בענף.
  ממתין לדגמים 900 ומעלה.
  רק מה יש להם וגם בבנלי שהמגיני מנוע מכוערים כל כך? 🙂
  שיישמו בדו גלגלי מנגנון דומה לנחום-תקום, האופנוע לא נופל. מדהים. ראיתי כבר משהו בנושא.

  https://www.youtube.com/watch?v=9syRfoBB8Jo

 2. כרגיל מחירים הזויים ברמה בילתי נתפסת !!!!! במחירים הללו אפשר לקנות ורסיס חדש, או כמעט חדש ומגוון אופנועים יפנים משומשים כחדשים אכן מחיר חדירה במלוא מובן המילה חבל שבעם הזה לא מסוגלים להפסיק לראות הכל דרך החור של הגרוש?!

  • אתה נובח על העץ הלא נכון, עד שהמיסוי במדינה לא ירד או יהיה ריאלי שום יבואן לא יוכל להוריד מחיר (ושיהיה שווה לו להמשיך לייבא). חשבון פשוט. אני לא מאשים אותם.

   • אני נובח על העץ המאוד נכון ,אבל העץ לא אשם, המדינה אשמה שמאפשרת לעץ לנהוג כפי שנוהג .המיסוי שהמדינה משיתה הוא רק חלק מהעניין, החלק השני זאת ריכוזיות ההון המטורפת כאן בכל התחומים לא רק תחבורה, שהמדינה איפשרה מיום היווסדה שהופכת את כולנו ללקוחות שבויים.

 3. קצת פרטים אפשר לקבל ?
  כ"ס , מומנט משהו ? בלי זה מה בעצם חוץ מתמונה ומחיר אנחנו יודעים – כלום

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל