מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
סטפן
ברקום שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
לרט
פרפקט קוביה שמאל
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

סוזוקי וי-סטרום 1050 משודרג

סוזוקי וי-סטרום 1050 משודרג

כתב: מערכת מוטו  צילום: HESSLER MOTORSPORT

סוזוקי לא הציגה גרסה מודרנית לאופנוע האדוונצ'ר הקלאסי שלה, ה-DR-BIG, אבל נראה שהוי-סטרום החדש מהווה בסיס לא רע בכלל לשיפורים ולפרויקטים שיכולים לקחת רחוק את הדגם הסדרתי. מדובר בפרויקט של סדנת HESSLER MOTORSPORT הגרמנית שמייצרת קיטים שהופכים את דגמי הסוזוקי השונים ובעיקר את דגמי ה-DR, לאופנועי ראלי קרביים. הסדנה פעילה מאז שנת 1990 ומייצרת פתרונות בעבור אופנועי סוזוקי בלבד. 

ראשונים כמובן לעבור מקצה שיפורים ב-Suzuki V-Strom 1050XT Desert Express, שמו המלא של אופנוע הפרויקט הם המתלים שמקבלים תוספת של 30 מ"מ למהלך מקדימה ומאחורה. בזכות הגדלת מהלך המתלה גדל כמובן גם מרווח הגחון. הוי-סטרום 1050 Desert Express מקבל מגן גחון מקורי של הסדנה, כמו גם רגליות רוכב, רגלית ברקס ורגלית הילוכים קלילות של RM-Z450. 

הבאים בתור הם הצמיגים: הוי-סטרום מקבל סט Anlas Capra X קרבי ובשרני. הכנף הקדמית מורמת על מנת לאפשר לצמיג יכולת סיבוב חופשית. הוי-סטרום המשודרג מקבל גם ידיות תחליפיות, מגיני ידיים מסיביים, משקף ראלי קדמי מבית Zeta שמספק גם מיגון משודרג ליחידת התאורה הקדמית שכוללת גם פס מרכזי לעיגון מכשיר ניווט. 

מיגון שרשרת, סבל אחורי ומערכת פליטה של MIVV משלימים את החבילה הקרבית שנראית מעולה. את הצבע הנכון כבר יש ל-וי-סטרום 1050 החדש של סוזוקי וכעת תוכלו להפוך אותו ל-DR-BIG מודרני כאשר כל השדרוגים והאביזרים זמינים לרכישה בתור קיט, שמחירו באירופה עומד על 3,895 אירו. 

 

 

גלריה

תגובה אחת ל סוזוקי וי-סטרום 1050 משודרג

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל