מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
בנלי שורת MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
הארלי שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
טריומף קוביה
בנלי שמאל עליון
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
סטפן
תמוז
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

חולצות רכיבה Klim מואב ב״הפודיום״!

חולצות רכיבה Klim מואב ב״הפודיום״!

חולצת הרכיבה Mojave החדשה תוכננה להתמודד עם רכיבה במזג אוויר חם, שבו חשובה עמידות לאורך זמן כמו גם זרימת האוויר. פלג הגוף העליון כולו עשוי רשת פתוחה לחלוטין כדי להזרים כמה שיותר אוויר, בעוד שהשרוולים כוללים את אותו בד רשת עמיד המצוי בחולצת הדקאר האגדית של Klim. עם הגזרה האתלטית העדכנית, ה-Mojave Jersey היא הפתרון הדו-שימושי האולטימטיבי בשטח לרכיבה אגרסיבית בקיץ.

סוכנות הפודיום הוקמה בשנת 2012 על ידי שחר עזרא בעלים ומנכ״ל מכהן. שחר בעל תעודת הסמכה לניהול מוסך מטעם משרד התחבורה, בעל תעודת אומן מטעם איגוד המוסכים, עבר מספר רב של השתלמויות מקצועיות אצל היצרנים המובילים בארץ ובעולם, ובעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בענף הדו-גלגלי.

בסוכנות הפודיום אופנועים עזרנו לאלפי רוכבים במשך העשור האחרון למצוא את השקט הנפשי כשהם מפקידים בידנו את האופנוע היקר להם, אפשרנו להם לרכב בבטחה באופן שוטף תוך שמירה על רמת תחזוקה גבוהה ביותר ללא פשרות. אצלנו עובד צוות מקצועי ומיומן אשר עסוק תמיד בלמידה והתפתחות על מנת להשאר בחוד החנית בתחום האופנועים הישראלי.

סוכנות הפודיום משווק מורשה לאופנועי KTM מטעם היבואן בישראל שירות רכיבות מבחן לאופנועים חדשים (בתיאום מראש) עד בית הלקוח. בסוכנות שלנו תוכלו להנות ממגוון גדול של אופנועים משומשים מכל סגנון ובכל תקציב: אנדורו, דו-שימושי, אדוונצ׳רים, אופנועי כביש וקטנועים. צוות הסוכנות זמין עבורכם וישמח למצוא את האופנוע הנכון בשבילכם. תנאי רכישה נוחים לכל כיס עם אופציה לאחריות לכלים משומשים בכפוף לתנאי העסקה. אמינות ויושרה היא מילת המפתח אצלנו.

חנות האון-ליין שלנו נפתחה על מנת לתת מענה ללקוחות אשר מעוניינים לרכוש ציוד רכיבה מבית KTM ומבית KLIM, וכמו כן חלקי חילוף מקוריים לאופנועי KTM במשלוח מהיר עד הבית. חנות אביזרים מגוונת הכוללת ביגוד רכיבה מקצועי ומיגוני גוף לכביש ולשטח, צמיגים, פנימיות, פתרונות צילום דרך ואקסטרים, דיבוריות לקסדה, מכירה והתקנה של מערכות אזעקה ואיתור מהמתקדמות היום. הפודיום הינה מפיצה בלעדית של המותג KLIM מהיבואן ועד לבית הלקוח.

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל