מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
טריומף קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
בנלי שמאל עליון
לרט
תמוז
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
ברקום שמאל
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
מידלנד שחורי 140 על 70
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

מוטו טסט | רוו'יט! דייטון ושוברט M1

מוטו טסט | רוו'יט! דייטון ושוברט M1

אדם בלנגה

צילום: אריק רוזנבלום

שורה תחתונה
השילוב של השוברט M1 יחד עם הדייטון מבית REV'IT! נראה בעינינו כחבילה מצוינת עם תג מחיר יקר באופן אבסולוטי אך מוצדק לחלוטין.

 

שעת סיפור (קצת יותר בהרחבה)
יש לי את האפשרות לקחת איזה ציוד שהמערכת מרגישה שהוא רלוונטי לתקופה קצרה לטובת מבחן, לקראת החורף האחרון נדלקתי ממש על הרוו'יט! פארגו, ביקשתי לבדוק אותו ובהתלהבות הלכתי לשוקן למדוד את הכלה – אך הגזרה לא מתאימה. מה עושים? מסתכלים לצדדים ולא תאמינו מה מצאתי, את הדייטון.

הדייט מתחיל, הדייטון הוא מעיל בגזרה ארוכה, בהחלט לא דבר נפוץ בעולם האופנועים, אבל בהחלט מחמיא. ה-180 ס"מ שלי על 70 ק"ג נכנסו במדויק למידה S, וכבר כשמדדתי את המעיל שמתי לב לכמה דברים חשובים מאוד שהמעיל הזה יודע לעשות. הראשון, ביטנה מחממת ונעימה שאפשר לפרק תוך מספר רגעים (מערכת קליפסים בצבעים שונים שהופכים את החיבור לפשוט אפילו לאחד כמוני) והשני הוא שהמעיל פשוט לא נראה כמו מעיל אופנועים. לטעמי? זה דבר מצוין, היכולת ללכת ברחוב אחריי רכיבה בלי שתראה כמו שלט חוצות שעשוי מעור, מחזירי אור וסליידרים, מגדילה את טווח השימוש של המעיל הזה בצורה קיצונית.

את השוברט M1 פגשתי לדייט ארוך הרבה יותר מזה שהיה לי עם הדייטון ואני איתה כבר משלהי הקיץ האחרון. העיצוב שלה מתאים מאוד בעיני לפרופיל הרכיבה העירוני שלי, משקף שמש איכותי שעולה בעזרת מנגנון בצד שמאל של הקסדה עושה חיים קלים למי שרוכב עם משקפיים. תחושת פספוס הגיעה כאשר ראיתי שיש רק גודל אחד למעטפת החיצונית של הקסדה – מי שרוכב עם מידת S/M ואכפת לו מהמראה החיצוני יתבאס מעט לגלות שהקסדה נראת גדולה ביחס למידה. הנקודה לא קיצונית כמו שזה נשמע אבל עם תג מחיר כזה אני מצפה לפחות לשלוש מעטפות חיצוניות בהתאם למידות. הקסדה מגיעה עם הכנה מיוחדת למערכת שמע של קארדו שפותחה בשיתוף פעולה עם שוברט, המיקרופונים והאוזניות נמצאים כבר ומותקנים בתוך הקסדה לפני הקנייה. אין אפשרות התקנה ״חוקית״ של מערכות שמע אחרות, כמובן שאפשר לקרוע את החוטים ולדחוף מה שאתם רוצים לשם, פחות מומלץ. אך מצד שני התושבת של הדיבורית יושבת כמעט מושלם ולא מייצרת מערבולות. פתרון טוב למי שמוכן לשלם את תג המחיר של הדיבורית המקורית הזאת.

שוברט M1 מצליחה לשמור על הנקודות המוכרות מליין הקסדות של שוברט, איכות הרכבה מצוינת העולה בנוקודות מסוימות על המתחרים מיפן והשקט ששוברט כל-כך מוכרת בו גם נמצא פה. אני יכול לומר בלב שלם שזאת אולי הקסדה הפתוחה השקטה ביותר שרכבתי איתה. עם תג מחיר של 3,450 ש״ח השוברט הזאת יקרה באופן אבסולוטי אבל לא באופן יחסי למתחרות שלה.

ביחד? בדיוק מה שאני אוהב.
ברמה האישית, יש לי העדפה לציוד רכיבה שלא מרגיש ונראה יותר מידי כמו כזה, כשאני מגיע לפגישה אני מעדיף שלא יסתכלו עליי כ-״אופנוען״ והרוו'יט! דייטון מגיע עם מיגון כתפיים וידיים (את מיגון הגב תאלצו לקנות בנפרד) ועשוי חומרים אשר לא יקרעו על האספלט במקרה של תאונה כל זה בזמן שהוא מצליח לא להיות יקר מידי (2,185 ש״ח למעיל מעוצב וממוגן זה לא מחיר מופקע) ועושה חשק להשתמש וככזה בעיני הוא חתיכת הצלחה. השוברט M1 היא בדיוק המקבילה שלו בעולם ההקסדות. מי שמעריך את המוצרים האלו ומוכן לשלם את המחיר יקבל פה סט מצוין.

 

רוו'יט! דייטון

בעד:
לא נראה כמו מעיל רכיבה
עיצוב טוב, נוחות וגזרה.
מיגונים מלאים של רווי'ט! (כתפיים ומרפקים)
בטנה מחממת פריקה
חומרים חיצוניים שמונעים כניסה של גשם ורוח

נגד:
מיגון גב בתוספת תשלום.
ללא אוורור כלל.
יתאים רק לחורף וקצת לעונות מעבר.

 

שוברט M1

בעד:
שקטה
משקף שמש איכותי ומתחלף
משקף רוח עם הכנה ל-pinlock
איכות הרכבה טובה מאוד
מערכת שמע מקורית שמגיעה מורכבת עם הקסדה

נגד:
גודל מעטפת אחד בלבד
עיצוב שלא ידבר לכל אחד
יקרה
מערכת שמע מקורית בלבד בעלות של 1200 ש״ח

3 תגובות ל מוטו טסט | רוו'יט! דייטון ושוברט M1

  1. קסדה יקרה לפתוחה אבל עושה רושם של משהו איכותי, בכל אופן טוב לדעת שיש להם קסדות 3/4

  2. יום כזה גשום ונזכרתי שאין לי מעיל נורמלי לעבור איתו את החורף. נראה טוב תודה

  3. אהבתי את המעיל. אדם, האם אפשר לפרק – לנתק את הכובע מהמעיל?

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל