fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

voge מוטו24 רביעי מתחת לתפריט
אלבר טריומף מתחת ל-menu – אמצע 3
cristalino מתחת לתפריט xi
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
cristalino קובית צד xi
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
מוטוטאץ דקר
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר טריומף קוביה עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
תמוז
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
סטפן
אודי דגן 140 על 70
HJC
voge מוטו24 באנר

נבחרי השנה 2017 – אתם השפעתם

נבחרי השנה 2017 – אתם השפעתם

אסף לביא

צילום: רונן טופלברג

  • לקראת סוף 2017 פרסמנו באתר את המועמדים בתחרות אופנוע השנה ואיפשרנו לגולשים להשפיע על בחירתנו. תוצאות בחירת הגולשים שכנעו אותנו שאין מנצח אחד ברור. לכן, לקחנו את המקומות הראשונים בבחירת הגולשים, וביחד עם הצבעות המערכת בחרנו 10 אופנועים אשר הובילו את הרשימה גם בבחירת הגולשים וגם בבחירת חברי המערכת, ואחד שזוכה בתואר נבחר הקהל.

שנת 2017 הייתה עמוסה דגמים חדשים בשוק המקומי, עיקר השינוי נעשה בגלל/בזכות תקנות היורו4 שנכנסו לתוקפן בתחילת השנה. יצרנים רבים החלו לשווק דגמי מפתח מתקדמים, הדוגמאות הבולטות ביותר הן ההונדה CBR1000RR, הסופרבייק האחרון להצטרף למרוץ החימוש האלקטרוני, וה-AK550 של קימקו, קטנוע-על ברמת ביצוע גבוהה אשר מראה עד כמה התקדם היצרן במהלך השנים עד לכדי ביצוע שכזה.

דגמי הרב-מכר של השוק הישראלי שודרגו גם הם, הדיוק 390 של ק.ט.מ, אופנוע הכניסה הנמכר ביותר בשנים האחרונות, קיבל עדכון עיצובי וביצועי. הימאהה MT-09 גם הוא שודרג והשתפר בכל פרמטר. בשוק האינדורו התברג השרקו SE125 למקומם של רבי המכר הקודמים אשר לא שרדו את המעבר ליורו4 – הק.ט.מ EXC125 וההוסקוורנה TE125.

הונדה יצרה השנה קטגוריה חדש בפני עצמה: קטוונצ'ר, קטנוע אדוונצ'ר גדול ומפנק שיכול לצד יכולות כביש בלתי מבוטלות גם לכבוש שביל עפר בקלות, ושטח יותר קשה – בנחישות. בזירת האדוונצ'ר קבעה ק.ט.מ סטנדרט חדש עם האדוונצ'ר 1290R שהציב רף גבוה בכל הקשור לביצועי קרנפים בספארי.

אפריליה דורסדורו, אופנוע אהוב בעיני רוכבים רבים, קיבל השנה שידרוג ועלה בנפח המנוע מ-750 ל-900 סמ"ק. הארלי-דווידסון מנסה שוב להשריש חדוות רכיבה ספורטיבית בדגמיה בניסיון להחזיר את קהל הלקוחות הצעיר אל אופנועיה.

מחירי האופנועים ירדו בשנים האחרונות. המחירים נדחקו מטה בזכות ירידת מיסוי, חוזק השקל מול היורו ומלחמת מבצעים מבורכת בין היבואנים. כיום ניתן לרכוש אופנוע חדש בנפח בינוני במחירים הגיוניים הרבה יותר והשנה מצאנו עצמנו חוזרים רבות על המשפט תמורה טובה למחיר. דוגמה נהדרת לכך נמצא בקאוואסאקי Z900, נייקד, ליטר (950 סמ"ק זה כבר ליטר, חברים), מעוצב ובמחיר של פחות מ-70,000 ₪.

ובכן, כל נבחרי השנה שלנו הוזכרו עד כאן, אך את חביב הקהל עד עכשיו לא הזכרנו: האופנוע הכי חשוב בשוק הישראלי, ואתם הגולשים הוכחתם את זה בהצבעתכם, רב המכר של העשור וחצי האחרונים, ששודרג גם הוא השנה וקיבל עוד שתי גרסאות. האופנוע, או יותר נכון – הקטנוע, נבחר הקהל: ימאהה T-Max 530

 

ורשימה המלאה, כאן:

אפריליה דורסודורו 900

 

הארלי-דווידסון רואדסטר 1200

 

 

הונדה CBR1000RR פיירבלייד

 

הונדה X-ADV 750

 

ימאהה MT-09

 

ק.ט.מ אדוונצ'ר 1290R

 

ק.ט.מ דיוק 390

 

קוואסאקי Z900

 

קימקו AK550

 

שרקו SE125

 

את הכתבה והגלריה הכנו לקראת יצאת המחירון מוטו מדריך, שעל שערו תוכלו לראות את התמונה הראשית בכתבה. בהזדמנות זו נאמר שוב תודה לרונן טופלברג על צילום תמונת השער המטריפה.

2 תגובות ל נבחרי השנה 2017 – אתם השפעתם

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין