מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
הארלי שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
טריומף קוביה
מידלנד שחורי 140 על 70
סטפן
תמוז
ברקום שמאל
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
בנלי שמאל עליון
לרט
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

ליגת G1 חוזרת ואיתה חוזר ירין שטרן לנצח

ליגת G1 חוזרת ואיתה חוזר ירין שטרן לנצח

מיקי כהן

צילום: עמית אגרונוב

עונת 2019 של ה-G1 Series באיטליה חוזרת במתכונת מעט שונה כאשר לראשונה ישולב ניקוד גם ממרוצים וירטואלים וגם ממרוצים אמיתיים ובמרוץ הראשון שהתקיים במסלול Cremona בצפון איטליה, מתחרים 11 נהגים שונים ממספר מדינות.

בשבת האחרונה יצאו הנהגים למקצה מדידות זמנים, במטרה לקבוע את סדר הזינוק למרוץ הראשון. ההזנקה למרוץ השני בהמשך היום מבוססת על תוצאות המרוץ הראשון. דוידה וטורי תפס את המקום הראשון לאורך כל המקצה כאשר הוא משפר בעקביות את זמני ההקפה. ירין התקשה עם הסט אפ של הרכב, כאשר רק בשתי הדקות האחרונות למקצה הוא מצליח לקבוע זמני הקפה תחרותיים אשר ממקמים אותו במקום ה-2. את המקום ה-3 תופס ליוטי, שרק לילה קודם לכן החליף מנוע עקב תקלה טכנית.

המרוץ הראשון יצא לדרך כאשר ירין עוקף כבר בזינוק את וטורי ותופס את ההובלה. המרוץ כולל 12 הקפות אשר עוברות בקצב מסחרר כאשר ירין ווטורי מייצרים פער גדול ביניהם לבין שאר המתחרים. וטורי לוחץ חזק על ירין לאורך כל המרוץ כאשר בהקפה האחרונה עושה ירין טעות בפניה 3 ומאותו רגע תוקף דוידה ומכניס את ירין לקו הגנתי עד לסוף ההקפה כאשר ירין עדיין מוביל ולוקח את הניצחון בפער של 2 עשיריות השנייה בלבד!
במרוץ היו קרבות נוספים ועקיפות מרשימות של נהגים שזוהי שנתם הראשונה בליגת G1 Series, דוגמה לאחד מהם הוא אנזו בוניטו, אלוף מרוצים וירטואליים שעושה את צעדיו הראשונים כנהג מרוצים מקצועי בעולם האמיתי.

במרוץ השני לא האיר המזל פנים לירין. הוא זינק אל המרוץ מהמקום הראשון, דוידה וויטורי זינק שני, אבל כבר בפניה השלישית של ההקפה השניה התנגש וויטורי ברכבו של ירין שטרן, שני כלי הרכב נזרקו אל שולי המסלול ושניהם ניזוקו ברמה כזו שמנעה מהם כל אפשרות להמשיך את המרוץ. מי שבסופו של דבר מנצח את המרוץ השני הוא סלבדורה ליאוטי ומיגל מטוס מגיע שני.

הסבב הבא יהיה במסלול Varano בסופ"ש האחרון של אפריל- 27-28.4, בהצלחה!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל