מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
לרט
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
HJC
מונדיאל קוביה

מדריד וכוכבי המוטו GP מצדיעים לאנחל ניאטו ז"ל

מדריד וכוכבי המוטו GP מצדיעים לאנחל ניאטו ז"ל

גיא בן ברק

צילום: יח"צ

מדריד ארחה בשבת האחרונה את מסע ההצדעה הרשמי לזכרו של גדול רוכבי האופנועים שיצאו מספרד אנחל ניאטו ז"ל אשר נהרג למרבה הטרגדיה בתאונת דרכים לפני מספר חודשים. לניאטו המחזיק ב-12 פלוס אחת אליפויות עולם (המספר 13 מקולל בספרד), שני במספר זה רק לאגוסטיני אשר אף הוא נכח בטקס, חלקו כבוד עשרות אלפי בני אדם, רבים מאוד מהם על אופנועים.

היום החל בטקס אשכבה פרטי בו נכחו עם משפחת ניאטו כול רוכבי המוטו GP של ספרד בראשם מארק מארקז, חורחה לורנזו, דני פדרוזה, מאבריק ויניאלס, כמו גם כוכבי עבר ומנהלי קבוצות.

התחנה הבאה הייתה איצטדיון ברנבאו שם פנו בני משפחת ניאטו ובכירי רוכבי המוטו גיפי אל הקהל הרב, והדליקו את האופנוענים הרבים בחוץ לפתוח גז, הסאונד אומרים היה מטורף.
ואז מסע אופנועים למסלול האראמה, ועל המסלול אירוע מדהים – פאבלו וגלט ניאטו רכבו על שניים מהאופנועים של אביהם בראש קבוצה של רוכבי המוטו גיפי… עצרו בפנייה הקרויה על שמו של אנחל הגדול, הניחו פרחים לזכרו של הספרדי שיצא בשלום מכול כך הרבה סכנות במירוצים הפרימיטיביים של שנות השישים והשבעים, על כלום שלדות ואפס צמיגים, אספלט עלוב, שלא לדבר על ציוד מגן בדיחה – רק בשביל למות על טרקטורון מאיזה נהגת שלא עצרה בעצור.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל