מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
הארלי שמאל
גלאי רדאר קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
rok-straps רצועות קשירה 140
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
תמוז
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
בנלי שמאל עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

טריומף טריידנט החדש במבחנים אחרונים

טריומף טריידנט החדש במבחנים אחרונים

אסף לביא

צילום: יצרן

טריומף מתכוננת להציג רשמית את הטריינד, דגם כניסה חדש עם מנוע טריפל, טכנולוגיה רבה כסטנדרט ותג מחיר תחרותי, לאחר שחשפה את האבטיפוס לראשונה לפני כחודשיים במוזיאון העיצוב בלונדון, כעת היצרנית הבריטית מפרסמת את דגם המבחן שעובר ניסויים אחרונים במפקדת טריומף בהינקלי אנגליה. דגם הייצור הסופי ייחשף מתישהו בשבועות הקרובים ויגיע לסוכנויות טריומף בעולם במהלך אביב 2021.

מעבר להבטחות של טריומף לתג מחיר תחרותי לצד אופנוע מאובזר יחסית, אין יותר מדי פרטים על הטריידנט בשלב זה – הקליפרים של ניסין, מזלג הפוך של Showa וזהו בערך. דגם המבחן מעוטר בצביעת 'הסוואה' שעשויה מהלוגו של טריומף, ומסמל את סיומה של תקופת הפיתוח בת 4 השנים עם מבחנים אחרונים במסגרתם רוכבי המבחן של טריומף וצוות המהנדסים עוסקים בכיוונונים אחרונים.

כאמור, הפרטים המלאים יחשפו בשבועות הקרובים, אז נדע מה בדיוק מכיל המפרט הטכנולוגי העשיר שטריומף מציע וועד כמה תחרותי תג המחיר.

טריומף מייצרת כ-60,000 אופנועים בשנה, חלקם, כפי שאתם כבר יודעים, היו אמורים להגיע כבר לישראל. השמועות דיברו על השקה חגיגית שהייתה מתוכננת לתערוכת אוטומטור 2020, תערוכה שגם אנחנו וגם אוצר התערוכה דורון גילר חשבנו בשלבים הראשונים שתתקיים למרות הקורונה, אך הנגיף עוד כאן ונראה שעד סוף 2020 לא תוכל להתקיים כסדרה. אנו מאמינים שדגמים ראשונים לתקינה כבר נחתו בארץ ושהכנת סוכנות ראשית כבר החלה עוד לפני פרוץ הקורונה או ממש בתחילתה. מבדיקה מעמיקה של מוטו נודע כי תאריך ההשקה הרשמי הוא תחילת 2021.

עוד בנושא טריומף
טריומף ספיד טריפל חדש נצפה במבחנים
טריומף בדרך לישראל: כל מה שחשוב לדעת על כל הדגמים
בקרוב: דגמים חדשים לטריומף בשיתוף בז'אז'
טריומף מגיע לישראל ביבוא אלבר מוטו

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל