מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
לרט
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה

פיאג'ו מציגה וספה 946 בשיתוף Dior

פיאג'ו מציגה וספה 946 בשיתוף Dior

אסף לביא

צילום: יצרן

למותג הקטנועים הוותיק ולבית האופנה הפריזאי יש הרבה מן המשותף, כמו לדוגמה – שנת ההקמה של שניהם, אי שם ב-1946 – כנרמז בשם הדגם של הווספה 946.

עוד במשותף – העיצוב, שמהווה את בסיס העבודה של שני המותגים, ואייקוניות, המעמד שנרכש בשנים של עבודה קשה. הכותרת של שיתוף הפעולה "שיר הלל לשמחת החיים", במקור – "ODE TO JOIE DE VIVRE", מדגישה את הלך הרוח.

ה-946 הוצגה במילאנו בשנת 2012 עם מנוע 125 סמ"ק ותג מחיר גבוה, כזה שתורגם בישראל ל-50,000 ₪, די ברור פיאג'ו לא כיוונה לקטנוע יום יומי שיחליף את ה-LX125 – ה-946 היא פרוייקט עיצובי שאפתני שהפך לסמל סטטוס, שאיפה, אומנות דו-גלגלית למי שירצה לקשט את ביתו (או משרדו) ביותר מיצירה של קדישמן (שיכולה להגיע ל-20,000 $) ולהכניס מעט אופנוענות פנימה.

מי שעיצבה את גרסת כריסטיאן דיור של הווספה 946 היא מאריה גרציה, מעצבת ליין הנשים של דיור, ששילבה מוטיבים עיצוביים של דיור שמקורם בשנת 1967 ואת שם המותג בצידי הקטנוע, את הכל מקיפים עיטורי זהב. לקטנוע תיק אחורי וקסדה תואמים.

גרסת כריסטיאן דיור מצטרפת לגרסת (RED) שמסייעת בהעלאה המודעות וגיוס כספים למלחמה בנגיף ה-HIV. דיור הוא לא בית האופנוע הראשון שמשתף פעולה עם וספה בעיצוב ה-946, בעבר היו אלו אמפוריו ארמני שביצעו גרסה מושחרת, ואפשר לומר – גברית יותר – לכלי האופנתי, לציון חגיגות 40 שנים לחברת ארמני.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

גלריה

  • גרסת ארמני

  • גרסת (RED)

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל