מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
דיאלים 204 על 35
אינסטגרם
גלאי רדאר קוביה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
תמוז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
סטפן
ברקום שמאל
הארלי שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

פורסטר החדשה בישראל, החל מ-179,990 ש"ח

פורסטר החדשה בישראל, החל מ-179,990 ש"ח

יובל לוי

צילום: יצרן

ההשקה נערכה באולם התצוגה של סובארו ברחוב יגאל אלון בתל אביב. הפורסטר חמוש במנוע בנפח 2.5 ליטר המפיק 182 כוחות סוס ב-5,200 סל"ד ומומנט של 24.3 קג"מ המופק ב-4,400 סל"ד. המנוע מעביר את הכח אל ארבעת הגלגלים באמצעות תיבת הילוכים אוטומטית רציפה, בעלת שבעה יחסי העברה. יחידת הכח הזו מאיצה את הפורסטר ל-100 קמ"ש תוך 9.3 שניות ועד למהירות מרבית של 207 קמ"ש.

במהלך ההשקה נמסרו פרטים על מערכת הבטיחות החדשה, ה–EyeSight, המסופקת כסטנדרט בכל הדגמים. המערכת כוללת שתי מצלמות הממוקמות מעל המראה המרכזית ברכב ומשמשות מעין "זוג עיניים" נוסף אשר מסוגל לזהות הולכי רגל ודו-גלגלי. בנוסף, מתריעה המערכת לפני התנגשות מלפנים וכוללת בלימה אוטונומית בעת הצורך. כמו כן, מצוייד הפורסטר בבקרת שיוט אדפטיבית, השומרת מרחק מהרכב מלפנים ומסוגלת גם לזחול באופן אוטומטי בפקקים. המערכת כוללת גם התראה מפני סטיה מנתיב ותיקון הגה אוטומטי במידת הצורך. בנסיעה לאחור יבלום הפורסטר באופן אוטומטי במידה ויזהה מכשול.

לפורסטר כידוע יכולות שטח ובסובארו מציינים כי הדגם החדש מצוייד במערכת X-Mode, הכוללת בקט רוטורי המעביר בין מספר מצבי נהיגה בשטח. כמו כן, לפורסטר מערכת בקרת ירידה במדרון. מרווח הגחון עומד על 22 ס"מ, זווית הגישה על 22.9 מעלות וזווית הנטישה על 24.6 מעלות.

 

ה-Forester החדש כולל לראשונה גרסת ספורט, הכוללת מספר אלמנטים צבעוניים בפנים הרכב ומחוצה לו, עם דגש על הצבע הכתום ואבזור עשיר יותר כגון גג פנורמי, מזגן ליושבים מאחור, פנסי LED  ועוד. מחירה של גרסת הספורט עומד על 199,990 ש"ח.

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל