מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה

יבוא גאס גאס יעבור לעופר אבניר?

יבוא גאס גאס יעבור לעופר אבניר?

מערכת מוטו

אם תתברר כאמיתית, זאת כנראה אחת מהחדשות המרעישות שיכולות לנחות על תחום אופנועי השטח הישראלי – לאחר עסקת ק.ט.מ-גאס גאס, יבוא המותג הספרדי לישראל יעבור לידי עופר אבניר, זאת בנוסף למותג הוסקוורנה שכבר מיובא לישראל ע"י החברה.

המהלך דומה מאוד לזה שקרה לאחר עסקה הוסקוורנה-ק.ט.מ ב-2014, לאחר ש-KTM רכשו מ-BMW את הזכויות על הוסקוורנה עבר זיכיון הייבוא של המותג מידי דלק מוטורס (יבואנית ב.מ.וו) לחברת עופר אבניר.

מאז 2014 נמכרו בישראל ע"י עופר אבניר מעל 1,600 אופנועי הוסקוורנה – רובם אופנועי אנדורו – וברישוי אפור עוד כמה מאות אופנועי מוטוקרוס ואנדורו. גאס גאס מיועדת ע"י חברת האם להיות "מותג כניסה" עם תג מחיר זול יותר ולא להתחרות בשני מותגי הפרימיום שלה.

לפני הרבה שנים, כשאופנועי גאס גאס הגיעו לראשונה לישראל, הם עשו מהפכה של ממש בתחום ויכול מאוד להיות גודלו של שוק האנדורו היום בישראל מושפע מאוד מכניסת המותג בזמנו. אם המהלך יצא לפועל – צפוי להיות עוד שינוי משמעותי בתחום אופנועי השטח בישראל.

זיכיון היבוא הנוכחי של גאס גאס נמצא בידי מטרו, זאת מאז דצמבר 2017, לפני כן יובא המותג ע"י חברת בת של יבואנית הרכב סמל"ת.

אין עדיין אישור רשמי מאף אחד מהגורמים, אך השמועות מבוססות מאוד ומקורות יודעי דבר אישרו זאת. נעדכן בכל התפתחות שתהיה.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל