מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
פרפקט קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
סטפן
הארלי שמאל
HJC
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה

"ממי אני מזמין לנו IBIZA. איזה תוספות את רוצה?"

"ממי אני מזמין לנו IBIZA. איזה תוספות את רוצה?"

יובל לוי   צילום: אוהד רומנו

מותג SEAT, מבית צ'מפיון מוטורס, יוצא במהלך חדשני, במסגרתו יתאפשר לבצע תהליך רכישה Online. בשלב הראשון יוצע דגם ברמת גימור חדשה, SEAT Ibiza 1.0 Xcellence, שישווק בדיגיטל בלבד, דגם זה מאובזר במגוון מערכות בטיחות אקטיביות כגון בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת Front Assist לניטור מרחק מלפנים, מערכת להתראת עייפות נהג ועוד. סיאט, מבית צ'מפיון מוטורס, תציע פלטפורמה שבעזרתה יכול הלקוח לאפיין ולבחור צבעים אפשריים, אבזור נוסף בתוספת תשלום ועוד.

 

תהליך הרכישה הדיגיטלי מתבצע בחמישה שלבים: בשלב הראשון הלקוח יאפיין את ה-Ibiza שלו מבחינת צבע חיצוני, צבע הריפוד ותוספות אבזור בתשלום נוסף, לאחר מכן הלקוח ימלא את פרטיו האישיים ואת המועד בו ירצה לקבל את רכבו; הלקוח יזין את פרטי האשראי וישלם מקדמה. בשלב הבא הלקוח ימלא טפסים נדרשים וישלים את התשלום המלא על רכבו. סיום התהליך הוא בבחירת נקודת מסירת דגם ה-Ibiza ללקוח.

זה לא המותג הראשון בישראל המאפשר רכישה מקוונת של רכב. כידוע, קבוצת לובינסקי היתה הסנונית הראשונה כאשר הציעה רכישה מקוונת ל- MG ZS.

 

מחיר ה-Ibiza ברמת גימור Xcellence עומד על 90,900 שקלים כולל מע"מ והרכישה מתאפשרת בקישור הבא: https://www.buy-ibiza-online.co.il

 

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל