מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
טריומף קוביה
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
בנלי שמאל עליון
סטפן
מידלנד שחורי 140 על 70
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
תמוז
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

MG ZS בישראל, החל מ-100,000 ש"ח, אצלך באפליקציה

MG ZS בישראל, החל מ-100,000 ש"ח, אצלך באפליקציה

יובל לוי

צילום: רונן טופלברג

ה- SUV החדש של MG מצוייד במנוע בנפח ליטר אחד בעל שלושה צילינדרים, מוגדש טורבו, המספק 111 כ"ס ב- 5,300 סל"ד ו- 16.3 קג"מ ב- 1,800 סל"ד ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 יחסי העברה. המנוע ותיבת ההילוכים מזניקים את ה- ZS מעמידה ל- 100 קמ"ש תוך 12.3 שניות בדרך למהירות מירבית של 180 קמ"ש. ה – ZS שייך לקטגוריית ה- B-SUV ובסיס הגלגלים שלו עומד על 258.5 ס"מ. תא המטען מסוגל להכיל 448 ליטר ויכיל 1,375 ליטר כאשר המושבים האחוריים יקופלו.

מבחינת האבזור, ה- ZS משווק בשתי רמות אבזור, כאשר רמת ה-NET תציע: תגבור חשמלי להגה בשלוש רמות עצמה, מראות חיצוניות חשמליות עם הפשרת אדים, חיישני חניה אחוריים, מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 8 אינץ' וארבעה רמקולים, דיבורית בלו-טות', מערכת Car Play לקישור הסמארטפון לצג ברכב, חיישני אורות אוטומטיים, גלגל הגה מצופה עור, מערכת תאורה אוטומטית Follow Me Home, מסילות סגסוגת בגג, חישוקי סגסוגת קלים במידה 17 אינץ' ועוד. רמת אבזור NET-UP כוללת בנוסף גם מערכת שמע עם שישה רמקולים, מצלמת נסיעה לאחור עם קווי הנחיה דינאמיים, בקרת שיוט, גג שמש פנורמי נפתח עם וילון חשמלי, מושבים בציפוי דמוי עור, חישוקי סגסוגת קלים דו-גוניים ועוד.

 

 

על הבטיחות מופקדות מספר מערכות ובניהן: 6 כריות אוויר, נעילת דלתות אוטומטית מעל ל-15 קמ"ש ופתיחה במקרה של תאונה, עוגני איזופיקס, סיוע לזינוק בעליה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה לכל צמיג ומערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.

בנוסף להשקת הרכב, השיקה לובינסקי תהליך רכישה חדש (כרגע רק עבור ה- ZS) המתבצע באופן דיגיטאלי מלא תחת הסלוגן Mobile Generation. בתהליך זה, יוכלו הלקוחות המתעניינים, להזמין נהיגת התרשמות עם נציג המותג אל כל מקום שיבחרו ולבצע רכישה מלאה, כולל אפיון הרכב (צבע, גרסאות וכו') ואף תשלום מלא באמצעות הסמארטפון או המחשב ובכל שעה ביממה.

מחירים:
• MG-ZS ברמת אבזור NET: 99,999 שקל
• MG-ZS ברמת אבזור NET UP: 105,555 שקל
MG-ZS ישווק בישראל עם 5 שנות אחריות יצרן מקיפה ל-5 שנים או 150,000 ק"מ

גלריה

  • MG ZS PHOTO SHOOTING

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל