מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
הארלי שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
גלאי רדאר קוביה
rok-straps רצועות קשירה 140
מידלנד שחורי 140 על 70
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
תמוז
ברקום שמאל
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
בנלי שמאל עליון
סטפן
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

הרוכבת הצעירה מטוויטר היא בכלל גבר בן 50

הרוכבת הצעירה מטוויטר היא בכלל גבר בן 50

כתב: אסף לביא | צילום: צילום מסך מתוך טוויטר

זה לא אמור להפתיע אף אחד שהרשתות החברתיות מלאות שקרים ומצגי שווא, אבל אם במקרה היה לכם ספק בנוגע לאמירה הזאת קבלו את הסיפור הבא: חשבון טוויטר עם כ-20,000 עוקבים, בבעלות של בחורה צעירה מיפן, בעלת עור חלק ושיער גולש, שרוכבת על ימאהה TZR250, אופנוע ספורט דו-פעימתי משנות ה-90, ומעלה תוכן מוטורי רב. מעריציה של הרוכבת נדהמו בשבוע שעבר לגלות שמדובר למעשה בגבר יפני בן חמישים בשם זונגו (Zonguu) שעשה שימוש באפליקציית שינוי החזות FaceApp וריטוש בפוטושופ כדי למשוך יותר צופים לחשבון שלו.

זונגו החליט להציג עצמו כרוכבת 'קוואית' (Kawaii – חמוד/ה ביפנית) מכיוון שחשב שלא ירצו לעקוב אחרי גבר בגילו. אחרי זמן מה הוא פשוט התמכר לתשומת הלב והתחיל ליהנות מהתהליך. למרות שהעוקבים חשדו שמשהו אינו קשורה, זונגו הקפיד שלא להסגיר את עצמו ובדק וריטש כל תמונה שהעלה ודאג לשמור על אמינות החשבון המזויף.

בחשבון הטוויטר עלו תמונות של האלטר-אגו הנשית שלו רוכבת ברחבי יפן, מטיילת בכביש, בשטח ובשלג, עובדת על האופנוע במוסך, משפצת מנוע, בוחרת ציוד ואפילו תמונות במקלחת ובמיטה – כולן כמובן מתרכזות בפנים המרוטשות או מציגות לבוש רב שמסתיר את צורת הגוף.

אומרים שאפשר לשקר לחלק מהאנשים חלק מהזמן, אבל אי אפשר לשקר לכולם כל הזמן, והטעות הראשונה שלו הייתה שבמהלך חודש פברואר העלה תמונה של הימאהה שלו, כשהוא מצלם אותו מאחור ודמותו הלא מרוטשת, המבוגרת והגברית נתפסת במראותיו. הטעות השנייה הייתה כחודש לאחר מכן, בתמונה שחשפה את ידו השעירה שלא תואמת את פני הבחורה הצעירה, טעות שכבר היה יותר קשה להסביר וגרמה לתוכנית טלוויזיה מקומית לצוד אותו.

צוות תוכנית הטלוויזיה הצליח לאתר אותו ולחשוף את פניו מול המצלמה. גופו הצנום, שיערו הארוך, זוויות הצילום ותוכנות העריכה עזרו לו להגיע לכ-17,000 עוקבים כרוכבת צעירה, הגיוני לחשוב שהחשיפה שלו כגבר מבוגר תגרום לו לרדת למחתרת ולעוקביו להיעלם, אבל מאז החשיפה חשבון הטוויטר asuzagukayuki עומד על כ-26,000 עוקבים ותמונות מרוטשות ממשיכות לעלות.

כל חדשות מגזין מוטו ישירות לסלולרי

גלריה

  • הטעות הראשונה

  • הטעות השנייה

  • החשיפה

תגובה אחת ל הרוכבת הצעירה מטוויטר היא בכלל גבר בן 50

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל