מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
לרט
סטפן
ברקום שמאל
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
rok-straps רצועות קשירה 140
תמוז
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
מונדיאל קוביה

אופל עוברת לקבוצת לובינסקי

אופל עוברת לקבוצת לובינסקי

אסף לביא

צילום: בני דויטש

כחלק מתוכנית היצרן לאיחוד מותגי ה-PSA יועבר זיכיון היבוא של רכבי אופל מחברת י.ש.ר מקבוצת שלמה, שמשווקת בשמונה השנים האחרונות את המותג, לקבוצת לובינסקי, יבואנית מכוניות פיג'ו, סיטרואן ו-DS מקבוצת PSA, כל זאת נעשה בשיתוף פעולה בין היצרן לשתי היבואניות. כל התהליך ערך שנה שלמה ויושלם ב-1 במרץ 2019, בכפוף לאישור הגופים הרגולטוריים, אז יושק באופן רשמי מותג אופל תחת קבוצת לובינסקי. אולם התצוגה המרכזי של אופל ישכון במתחם לובינסקי בשורק, לצד אולמות פיג'ו, סיטרואן ו-MG.

ההסכם נחתם לאחר שבספטמבר האחרון הציגה היצרנית אסטרטגיה חדשה, כשאחת ממטרותיה העיקריות היא צמצום עלויות תפעוליות ומקסום הסינרגיה הארגונית בין מותגי הקבוצה. בכנס שהתקיים ברוסלסהיים, גרמניה בספטמבר 2018 הודיע נשיא הקבוצה, מר קארלוס טבארס, כי רק בזכות חיבור כזה יוכל קונצרן PSA לעמוד בתנאי השוק ההולכים ומשתנים.

אסי שמלצר, יו"ר קבוצת שלמה: "מדובר בתזמון מושלם מאחר וקבוצת שלמה החלה ביישום אסטרטגיה חדשה לקבוצה בה היא מתמקדת בעולם השירותים ולא בעולם המוצרים. מאמין שבשנים הקרובות מודל הבעלות הפרטית של רכבים ישתנה לחלוטין".

דורי מנור, יו"ר קבוצת לובינסקי: "אנחנו שמחים לאחד את כלל מותגי PSA תחת קורת גג מקצועית אחת שתאפשר סינרגיה איכותית הן בהיבט המכירה והן בהיבט השירות, צוותי לובינסקי ידאגו להמשיך ולשפר את רמת השירות הגבוהה ומגוון המוצרים ללקוחות אופל כפי שנעשה על ידי ש.י.ר עד היום".

תגובה אחת ל אופל עוברת לקבוצת לובינסקי

  1. זה כבר קרה להם עם סקודה. דקה אחרי שפולקסוואגן רכשו את המותג והחל עידן חדש , הם איבדו את הנציגות
    גם כאן , עבדו קשה בנו את המותג מחדש בארץ ולקחו להם.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל