מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
לרט
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
ברקום שמאל
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

חדש בישראל: יונדאי i10 החדשה

חדש בישראל: יונדאי i10 החדשה

מערכת מוטו

צילום: יצרן

כלמוביל השיקה אתמול את היונדאי i10 החדשה, הסופר-מיני המצליחה מכרה כ-54,000 יחידות מאז הושקה לפני יותר מעשור וכעת מתחדשת בעיצוב מלוטש וספורטיבי יותר; הגג הונמך ב-20 מ"מ, הרוחב צמח ב-20 מ"מ ומרחק הסרנים צמח ב-40 מ"מ, לתא הנוסעים התווספו 4.5 ס"מ במרווח הרגליים. מסך ענק חדש בגודל 8 אינץ' משתלב עם לוח המחוונים. הדיפון הפנימי בדמות 'חלת דבש'. לדגם החדש נוספו תאי אחסון בתא הכפפות ובדלתות הנוסעים במושבים הקדמיים.

מנוע חדש עם תזמון שסתומים משנה, בנפח 1.2 ליטר, עם 84 כ"ס ו-12 קג"מ ב-4200 סל"ד. תיבת ההילוכים האלקטרונית בעלת 5 מהירויות והמהירות המקסימלית עומדת על 171 קמ"ש.

ה-i10 מתחדשת במערכות בטיחות רבות, בלימה אוטונומית, תיקון הגה בסטיה מנתיב, החלפת אורות אוטומטית, מערכת התרעה על ערנות הנהג, התראה על התחלת נסיעת הרכב מלפנים, מערכת בקרת משיכה, מערכת סיוע בעליה, ומערכת ניהול יציבות הרכב.

בדגם ה-Inspire מותקנת מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך בגודל 8 אינץ' עם אפשרות חיבור ל-Apple Carplay ול-Android Auto, חלונות חשמליים – כהים מאחור, נעילה מרכזית, הגה וידית הילוכים מעור, מפתח שלט, מראות צד חשמליות עם הפשרת אדים ומנגנון כיבוי אורות אוטומטי. מחירו 79,900 ₪.

גרסה ידנית בשם Intense זהה ברמת אבזור לדגם ה-Inspire, מלבד חלונות כהים בחלק האחורי, מחירה 69,900 ₪.

דגם ה-Prime כולל גם חישוקי 15 אינץ'. מחירו 83,900 ₪.

דגם ה-Supreme כולל גם תאורת LED, גוון שחור או אדום בגג הרכב, בקרת אקלים דיגיטלית, תאורת עזר בפניה, תאורת ערפל, מאותתים על המראות וחישוקי 16 אינץ'. מחירו 83,990 ₪.

כלמוביל תציע מסלול ליסינג פרטי עם מקדמה של 7,500 ₪ ותשלום חודשי של החל מ-969 ₪ ל-36 חודשים. המסלול יכלול הטבה של 3 טיפולים ראשונים ללא עלות והרכב ירשם בבעלות פרטית.

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל