מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
הווסקוורנה באנר שמאל
טריומף קוביה
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
קונה אופנוע
אישימוטו באנר קוביה שמאל
בנלי שמאל עליון
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
סטפן
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
ברקום שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

גלריה: אירוע "רוכבים נגד אלימות" 2020

גלריה: אירוע "רוכבים נגד אלימות" 2020

עמית משיח

צילום: רונן טופלברג

בבוקרו של אחד הימים החמים ביותר בשנה (04.09.2020), נפגשו מאות רבות אם לא אלפים של רוכבים ורוכבות. הארליסטים ורוכבי קאסטום מכל המותגים ומכל מועדוני הרכיבה – בהמונים, היו גם ספורט וכביש, דו"ש וקטנוע. באמת שמאז ההפגנה הגדולה של פעם על הביטוח ולהבדיל, ההלוויה של טל"ש ז"ל, לא נראה מפגן עוצמה ורצון טוב שכזה במחוזותינו. ולא בכדי – האלימות הגואה, בעיקר כלפי נשים, בין אם עקב משבר הקורונה ובין אם פשוט כי האטימות פשטה בקרבנו והגיע הזמן לזעזע את אמות הסיפים ולהקים קול זעקה גדולה – ככה אי אפשר להמשיך.

האירוע הוא יוזמה פרטית של הפעיל החברתי, פייר מיקאל כהן, תושב נתניה, יחד עם רוכבים ורוכבות וניתנה לו חסות של אלבר מוטו יבואנית הארלי דוידסון בישראל, מקבוצת "אלעזרא", עיריית נתניה ועיריית הרצליה.

המסע החל בפארק הרצליה במפגש ענקי בשעה 9 בבוקר – החלו לצאת כעבור שעתיים לערך לכיוון נתניה דרך קטעי כביש שונים כאשר המשטרה ליוותה בצורה בטוחה את כל התנועה, כולל סגירת צמתים/רמזורים וכו'. פשוט רכיבה חלקה עד נתניה – שם היו הופעות של מוש בן ארי ובית הבובות ומשם רכיבה לפארקר בהרצליה – מפגש ענקי וסיום היום

במהלך האירוע נשמעו נאומים מעוררי מחשבה מפיהם של ראש עיריית הרצליה, ראש עיריית נתניה, הכתבת מירי מיכאלי, ורדית שפרינצק, מנכ"ל הארלי דיוידסון ישראל ועוד. מעבר לנאומים, לקריאות 'די זה די', היינו עדים למפגן של כוחות הטוב וראינו, פעם נוספת, עד כמה הקהילה שלנו מלוכדת כשצריך וכמה איכות יש בחבורה הזאת שאנו.
המפיקה מירית צ'רנילוב בקשת לנצל במה זו ולהודות לצלמים שהתנדבו באירוע: רונן טופלברג, גלית סבג, משה עמר ואלדד אלוני
שאפו.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

4 תגובות ל גלריה: אירוע "רוכבים נגד אלימות" 2020

  1. שאפו למי שהשתתף! וראשית לראשי עיריית הרצליה ונתניה!!!
    "שמחתי" לראות בנואמים את לילך שם טוב שבעלה לשעבר, שלא מוגדר על ידי כגבר, רצח את שלושת ילדיה וחזרה לחיים ובנתה שוב משפחה.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל