fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
קוב kove מתחת לשורת menu
אודי דגן מתחת לתפריט
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
מטרו באנר שמאל הכי עליון
cristalino קובית צד xi
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר טריומף קוביה עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
מוטוטאץ דקר
קוב 140 על 70
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
סטפן
voge מוטו24 באנר
אודי דגן 140 על 70

מועדון דוקאטי מסכם את 2022 במסלול מוטורסיטי

מועדון דוקאטי מסכם את 2022 במסלול מוטורסיטי

כתב: מיקי כהן | צילום: רונן טופלברג

מעל 200 רוכבים בעלי אופנוע של מותג דוקאטי הגיעו בבוקר של יום שישי למגרש חניה בעיר יבנה המנומנמת, שם הם התכנסו לתדרוך של נשיא מועדון דוקאטי ישראל, דניאל מיצו פטרי, ויציאה ברכיבה משותפת לכיוון מסלול מוטורסיטי שכמו מוזיאון חיל האוויר נמצא גם הוא 5 דקות מבאר שבע.

המארגנים החליטו, בתבונה רבה, שלא לצאת משם כגוש אחד שימשוך הרבה תשומת לב ויצור נסיעה איטית ומשעממת יותר, ובמקום זה הציעו למשתתפים שלושה מסלולי רכיבה – הראשון, רכיבה של כ־150 ק"מ בכבישים מפותלים ומהנים; השני, ומיועד לרוכבי תת-המותג הקלאסי דוקאטי סקרמבלר, בשיירה שתעשה את דרכה למוטורסיטי דרך שבילים מרובי נופים עם נגיעות אספלט; ובמסלול השלישי, רכיבת 'כתב חידה' שחילקה את הרוכבים ל־8 קבוצות שיצאו למסע נושא פרסים בעקבות רמזים ונקודות ציון. אנחנו, כמובן, בחרנו באופציה השלישית.

ברכיבה בקבוצת רוכבים גדולה תמיד ישנו חשש להפרת משמעת הרכיבה וסיכון רוכבים אחרים בעקבות הפרשים ברמת הרכיבה וגודל האגו, אך כאן, באופן כמעט בלתי סביר, גילינו משמעת רכיבה גבוהה ורמות אגו נמוכות, עם רכיבה בקצב סביר ואחיד, בלי עקיפות ושטויות. כשביקשנו הסבר על התופעה סיפרו לנו שככה מונחים כל חברי המועדון, על הכביש הציבורי אין מקום למשחקים, וניתן דגש על רכיבה בטוחה.

אחרי שהקבוצה שלנו (קבוצה 8 שולטתתתת!!!!!) עברה בחמש נקודות הציון שלנו הגענו למוטורסיטי, שם המתינו אנשי צוות היבואנית ליגל שהרימו שם הפקה לא פחות ממדהימה, וקיבלו אותנו עם כיבוד ושתיה להתרעננות מהדרך, ואחרי המנוחה הקצרה כבר היינו להוטים לעלות על המסלול.

במוטורסיטי עמדו לרשותם של הרוכבים דוכנים עם ציוד רכיבה ואביזרים של המותג במבצעים והנחות, מספר אופנועי הדגמה של דוקאטי ומדריכים של מועדון Trackjunkies שניהלו את הפעילות על המסלול. את ה־DesretX שליווה אותנו ברכיבה עד למסלול לקחנו גם לטעום רכיבה על המסלול, ומה נגיד? האדוונצ'ר הזה קרוב לשלמות, מבין האופנועים הטובים ביותר של היצרנית מבולוניה. את יתר המחשבות שלנו על האופנוע הזה תוכלו לקרוא בכתבת מבחן שנפרסם בהמשך.

חברי המועדון נהנו מהרכיבה עד ועל המסלול, ובין סשן לסשן – או כשאמרו חדל – נהנו גם מארוחה דשנה וגם ממגוון גדול של פרסים שחולקו, ביניהם שוברי הנחה לטיפולים, קורס רכיבה מבית פרוריידינג, גאדג'טים של חברת ברקום ושוברי מתנה והנחות לביטוח אצל יובל בר. את האירוע כיבדו בנוכחותם, כיאה למותג איטלקי, שגריר ישראל באיטליה לשעבר דרור אידר ושגריר איטליה בישראל סרג'ו ברבנטי – שגם זכה לבצע מספר הקפות על המסלול.

לחדשות מגזין מוטו ישירות ל־Whatsapp לחצו כאן
לחדשות מגזין מוטו ישירות ל־Telegram לחצו כאן

הכותב היה אורח של יבואנית אופנועי דוקאטי לישראל.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל