מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
תמוז
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
rok-straps רצועות קשירה 140
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
פרפקט קוביה שמאל
לרט
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

מוטוGP: מארק מארקז עבר ניתוח נוסף – לא ירכב בברנו

מוטוGP: מארק מארקז עבר ניתוח נוסף – לא ירכב בברנו

תמי גורלי

צילום: MotoGP

אחרי שהיה נראה כי השיקום של מארק מארקז מתקדם בכיוון הנכון, אלוף העולם 8 פעמים (6 בקטגוריה הבכירה) נאלץ לעבור ניתוח נוסף והפעם להחלפת הפלטה שהוחדרה לזרוע ימין לפני שבועיים.

מארקז, שחזר לעבוד בחדר כושר בפיקוח של הפיזיוטרפיסט המתמחה בשיקום – קרלוס גרסיה, נראה מרים משקולות ועובד על חיזוק היד רק יום קודם. על פי בדיקה עם הצוות שלו הנזק לא נעשה כתוצאה מהאימונים אלא הייתה שם מבעיה מהרגע הראשון.

ד"ר מיר שניתח אותו שוב מוסר:
"מארק מארקז עבר ניתוח לפני 13 ימים והיום הוא חזר לחדר הניתוחים. הניתוח הראשון היה מוצלח, מה שלא היה צפוי זה שהפלטה לא תהיה מספקת. הלחץ שנבנה באזור המנותח גרם לנזק לפלטה אז היום פלטת הטיטניום הוחלפה בקיבוע חדש. הרוכב לא הרגיש כאב בתקופה הזו, הוא תמיד עקב אחרי ההנחיות הרפואיות והתחושות שגופו נתן לו. לצערנו, לחץ רב מדי גרם למצב זה. כעת עלינו לחכות 48 שעות כדי להבין את זמן ההחלמה".


בפציעה כמו זאת של מארקז בדרך כלל נהוג להחדיר מסמר למקום השבר ולא פלטה אך מאחר ומיקום ההחדרה נמצא בכתף בה גם עבר ניתוח, איחוי השבר אינו ניתן לביצוע כך והם נאלצו ללכת על הפלטה.

לפי הערכות מארקז לא רק יחמיץ את ברנו, ישנו סיכוי גדול שגם את שני מרוצי הרד בול רינג אשר באוסטריה.

את הרוכב יחליף סטפן בראדל רוכב הניסויים של הונדה. בראדל הגרמני העוסק ביום יום כשדר עבור הערוצים הגרמנים והאוסטרים המסקרים את האליפות לא בחן את ה-RC213V מזה זמן מה ומעולם לא את הגרסה הנוכחית של ההונדה. הוא התחרה שבע פעמים במסלול ברנו וסיים שלוש פעמים מתוכן בעשרייה הראשונה. לעת עתה בראדל מחליף רק לסבב הצכ'י.

עדכונים נוספים בהמשך

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל