מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
הארלי שמאל
לרט
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
בנלי שמאל עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

Metro Family Ride – השקת דגמי המוטוקרוס החדשים של ימאהה וקאוואסאקי לכל המשפחה

Metro Family Ride – השקת דגמי המוטוקרוס החדשים של ימאהה וקאוואסאקי לכל המשפחה

גיא בן ברק

צילום: רונן טופלברג

מטרו מוטור יבואנית ימאהה וקאוואסאקי צפתה מן הסתם להצלחה באירוע השקת דגמי מוטוקרוס 2019 בפורמט של "מוטוקרוס לילה לכול המשפחה" שערכה במסלול המוטוקרוס בווינגייט בערב 23.8 – אולם ההצלחה בפועל עלתה על כול הציפיות. הרעיון היה להציג את הדגמים החדשים ובראשם ימאהה YZ450F וקאוואסאקי KX450F דגמי 2019 המדהימים, דווקא באמצעות ערב של אופנוענות באחווה וכיף, רכיבה המערבת את כול המשפחה ובראש ובראשונה את הילדים והילדות, הנערים והנערות, הנפלאים שלנו הנכנסים לעולם המוטוקרוס בכמות הגורמת לוותיקי הענף לבכות מרוב אושר.

לקראת פתיחת האירוע בשעה 17:00 אי אפשר היה לפספס את הג'יפים עם העגלות עמוסות המוטוקרוסים  העושים את דרכם בכביש החוף למסלול, מגרש החנייה של מסלול המוטוקרוס הלאומי בווינגייט היה מלא, 150 אופנועי מוטוקרוס ממיטב הדגמים בנפחים של 50 ועד 450 סמ"ק, ועשרות עגלות פרקו עוד ועוד אופנועים למסלול. אם הכוונה הייתה לצעירים הרי שהם הגיעו בהמוניהם, עם ההורים ואפילו הסבאים שרבים רבים מהם רוכבים בעצמם, בראשם דני אוחנה האגדי, אך מבחינתי הפואנטה הייתה דווקא האימהות, מי היה מאמין שממציאות ישראלית של "על גופתי אתה תעלה על אופנוע" – עומדות האימהות ודוחפות ילדים בני 8 לתת גז על המסלול. זה שינוי עמוק, זה שינוי תרבות מוטורית שאת פירותיו נקצור בעתיד הקרוב והרחוק.

הארגון היה מעולה, את הרוכבים קדמו נקודות הרשמה שם חולקו לקטגוריות לפי גיל ורמת רכיבה, כול קטגוריה קבלה 20 דקות זמן מסלול, לאחר שקיעת החמה הוצף המסלול באור זרקורים שעלותם עשרות אלפי שקלים. קטגוריה עלתה, קטגוריה ירדה, ברצף חלק ומקצועי, הרוכבים מכול הגילאים והרמות הפגינו אחווה תחרותית מבורכת, ביצועים, דאבלים וקפיצות ועקיפות – אבל בשיקול דעת וכבוד. מרשלים פקחו על המתרחש והכרוז העלה את הקטגוריות, הקהל קיבל מעל ומעבר, ברחבה ייעודית מוקמו דוכני אוכל ושתייה בחינם ואפילו מתנפחים לילדים שלא ממש עניינו רבים כי מה זה מתנפח לעומת אופנוע…

לסיכום, שאפו ענק לאנשי השטח של מטרו מוטור בראשות המנכ"ל תומר קומרוב, עם אנשי המוטוקרוס הנפלאים והמקצועיים בחברה כמו מתן ניר האלוף, לא רק אירוע מפנן אלא כזה שבהצלחתו הענקית יגרור בתקווה עוד ועוד יבואנים לחבק את המשפחתיות שברכיבה.

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל