מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
בנלי שורת MENU
הארלי שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
טריומף קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
בנלי שמאל עליון
לרט
לרט
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

WSBK דונינגטון: ניצחון היסטורי לימאהה במירוץ 1

WSBK דונינגטון: ניצחון היסטורי לימאהה במירוץ 1

גיא בן ברק

צילום: WSBK

סטירת לחי מצלצלת לגאווה הבריטית היום במירוץ 1 של סבב 6 באליפות הסופרבייק העולמית בדונינגטון פארק המסלול הבריטי החשוב, כאשר רוכב ימאהה ההולנדי מייקל ואן דאן מארק מנצח שדה עמוס אלופים בריטים ובראשם ג'וני ריי ובן קבוצתו סייקס המחזיק בשיא ניצחונות במסלול זה ואף כבש פול. לתדהמת עשרות אלפי הבריטים ביציעים והמיליונים בבתים מול המסך, וכמובן הרוכבים ריי וסייקס אשר היו משוכנעים כי הקרב יהיה בין הקאוואסאקים שלהם וזהו, הפציע ואן דאן מארק מהשלבים המוקדמים ונצמד לצמד הירוקים שהובילו בפער גדול על שאר השדה. דו קרב אלים בין ריי לסייקס אפשר להולנדי רוכב ימאהה לתקוף ולעלות להובלה, ואז לפתוח פער של למעלה משנייה, ריי הצליח בהקפות הסיום לצמצם אולם אבוי לבושה, ניצחון לרוכב הולנדי ועוד על ימאהה במסלול דונינגטון פארק. אין לתאר כמה זה כואב לבריטים, כמה זה כואב לקאוואסאקי. ימאהה זוכה היום לנחמה על הביקורת על הביצועים שכבר היו צריכים להיות טובים בהרבה לאחר שלוש עונות, ואפילו על הבעיות במוטו GP, הניצחון ל-R1 הוא הראשון מאז עונת 2011…

וזה לא רק ניצחון משמעותי מבחינת הבריטים וימאהה אלא ניצחון היסטורי ממש – במסלול דונינגטון לפני 40 שנה נערך הסבב הראשון של אליפות הסופרבייק העולמית – כלומר לא עוד מירוץ אלא תוצאה שתיכנס לספרים ותיזכר יותר מכול מה שקרה עד כה בעונה.

למרות שמבחינת האליפות ריי רק מגדיל את יתרונו לאחר 11 מירוצים בעונה עם הסיום במקום השני, 59 נקודות יותר מרוכב דוקאטי דייויס שמסיים מירוץ איום ונורא במקום השמיני.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל