מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
גלאי רדאר קוביה
עופר אבניר קוביה שמאל
סטפן
מידלנד שחורי 140 על 70
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
תמוז
לרט
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
הארלי שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

פולסטאר מציגה: ספורטיבית היברידית ראשונה תחת שמה

פולסטאר מציגה: ספורטיבית היברידית ראשונה תחת שמה

גיא בן ברק

צילום: יצרן

כבר לא רק וולבו – פולסטאר מציגה טורינג סופר ספורטיבית היברידית לראשונה תחת שמה

שבדית חדשה ומתפרצת לזינוק אפילו מהתמונה, יעוד טורינג סופר ספורט דו מושבית GT כיאה ליצרן פולסטאר המהווה את חטיבת המירוצים של ענק המכוניות השבדי וולבו ומתמחה במירוצי סופר טורינג, פולסטאר השקיעה במכונית הזו מעל ומעבר ומציעה חדשנות טכנולוגית ושיווקית, גם מאחר וזו המכונית הראשונה שתימכר תחת שמה של פולסטאר בשם פולסטאר1. עד החדשה היום ומאז החלה את דרכה כסדנת פלאש בשבדיה בשנת 1996, פולסטאר עסקה אך ורק בשיפור מכוניות וולבו לצרכי מירוצים והפולסטאר1 החדשה היא כאמור הראשונה העצמאית תחת שמה.

ההנעה באמצעות מנוע בנזין קדמי אימתני, שני מנועים חשמליים על הציר האחורי עם שליטה ממוחשבת נפרדת של כול מנוע על גלגל לחלוקה מיטבית של הכוח בהתאם לאחיזה ולקצב ההתקדמות, על חשמל בלבד הטווח של הרכב עומד על 150 קילומטר וזה הגבוה למכונית היברידית. הספק המנועים עד 600 כוח סוס ומומנט מרבי של 100 קג"מ…
למרות שהפולסטאר1 מבוססת על שלדת וולבו סקלבל, הרי שהפולסטאר1 מציעה איכויות וחומרים וטכנולוגיות מתקדמות לאין ערוך, שלדת קרבון פייבר מנמיכה את מרכז הכובד, מקשיחה העמידות לעומסים ומורידה את המשקל, המיתלים מתוצרת אוהלינס השבדית כמובן, חשמליים ונשלטים על ידי מחשב ניהול הרכב.

ייצור הפולסטאר1 יתבצע בסין במפעל חדש ענק שמקימים השבדים בשותפות מקומית בו ייוצרו ב-2019 גם מכוניות וולבו מהדור החדש והחשמלי לגמרי, הקרבה של מהנדסי פולסטאר תבטיח כי הוולבו יהיו גם ספורטיביות כדי לעמוד מול הטסלה מודל 3 ומתחרים חשמליים נוספים. בתכנית העצמאית של פולסטאר גם מכונית חשמלית לגמרי ובהמשך SUV.
לוח הזמנים המוצהר על ידי פולסטאר להזמנת המכונית הוא פתיחת הרשמה און ליין ביום 17.10 כלומר ממש היום, בסוכנויות וולבו נבחרות ברחבי העולם ניתן יהיה לראות את הפולסטאר1, מחיר מוצהר לא פורסם אולם הם נותנים תנאי תשלום ייחודיים של אפס מקדמה… פריסה של תשלומים לשנתיים או שלוש, המחיר כולל הבטחה של קנייה בחזרה כמו גם איסוף מהבית לטיפולים, עם אפשרות לקחת מכונית אחרת של פולסטאר בינתיים. הכניסה והנעילה של הרכב יהיו באמצעות הטלפון הנייד מה שיאפשר שיתוף של מספר נהגים.

גלריה

תגובה אחת ל פולסטאר מציגה: ספורטיבית היברידית ראשונה תחת שמה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל