מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
סטפן
ברקום שמאל
לרט
תמוז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
HJC
מונדיאל קוביה

ולנטינו רוסי נדבק בקורונה ולא ישתתף בסבבים הקרובים

ולנטינו רוסי נדבק בקורונה ולא ישתתף בסבבים הקרובים

תמי גורלי

צילום: יח"צ

ולנטינו רוסי, רוכב קבוצת ימאהה במוטוGP ואחד מהרוכבים המוכרים ביותר בעולם, נמצא חיובי ל-COVID-19, כך הוא מפרסם בעמוד האינסטגרם שלו ומעדכן בהשתלשלות העניינים. רוסי לא ירכב בשני המרוצים שמתקיימים השבוע ובשבוע הבא, כשהסבב אחריהם כבר תלוי בהחלמתו.

ולנטינו רוסי: "לצערי, הבוקר התעוררתי ולא הרגשתי טוב. העצמות כאבו והיה לי חום קל. לכן קראתי מיד לרופא אשר בדק אותי פעמיים. הבדיקה המהירה הראתה תוצאה שלילית בדיוק כמו הבדיקה שעשיתי ביום שלישי. אבל הבדיקה השנייה אשר קיבלתי את התוצאות עבורה רק בשעה 16:00 אחר הצהרים, הייתה לצערי חיובית.
אני מאוד מאוכזב שאאלץ להחמיץ את המרוץ באראגון. אני רוצה להיות אופטימי ובטוח אבל אני צופה שגם הסבב השני של אראגון יהיה "לא" עבורי גם כן…
אני עצוב וכועס מאחר שעשיתי את מיטבי לשמור על הפרוטוקול ולמרות שהבדיקה ביום שלישי הייתה שלילית שמרתי על בידוד מאז שחזרתי מהמרוץ בלה-מאן. בכל מקרה, ככה זה ואני לא יכול לעשות דבר כדי לשנות את המצב. כעת אעקוב אחרי הנחיות הרופאים ואני רק מקווה שארגיש טוב בקרוב".

צילום: Yamaha Racing

מהחקירה האפידמיולוגית עולה שביום ראשון ה-11 לאוקטובר טס במטוסו הפרטי לטבוליה, ביום שלישי ה-13 עבר בדיקת קורונה אשר את התשובה עליה קיבל ביום רביעי והייתה שלילית (בדיקה שכל הרוכבים הטסים לביתם בין המרוצים חייבים לעבור), ביום רביעי ה-14 לאוקטובר, הרוכב חש בטוב, התאמן בבית ללא תחושת אי נוחות או סימפטומים, כשהתעורר בבוקר יום חמישי חש כאבים וסבל מחום קל ויישר יצר קשר עם הרופא, הבדיקה הזריזה PCR הייתה שלילית – הבדיקה השנייה חיובית. מאז יום ראשון בערב ולנטינו לא נפגש עם אף אדם הנמצא כרגע בפאדוק באראגון כולל כל רוכבי האקדמיה, חברי VR46 או חברי קבוצת מאנסטר ימאהה. אחיו למחצה לוקה מריני המוביל את אליפות העולם במוטו2 נבדק שוב ונמצא שלילי.

הדבר הזה קורה אחרי רצף מרוצים לא קל לרוסי, הכולל מספר התרסקויות שגרמו לו לא לסיים את המרוצים כשבמרוץ בלה-מאן התרסק בחלקה הראשון של ההקפה הראשונה. מערכת מוטו מאחלת לדוקטור החלמה מהירה והמשך עונה מוצלח.

כל חדשות מגזין מוטו ישירות לסלולרי

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל