מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
בנלי שורת MENU
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
טריומף קוביה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
סטפן
ברקום שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
לרט
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
בנלי שמאל עליון
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

מוטוGP אוסטריה גריד: מארקז שוב בפול במדינת דוקאטי

מוטוGP אוסטריה גריד: מארקז שוב בפול במדינת דוקאטי

גיא בן ברק

צילום: MotoGP

לפני זמן קצר הסתיימו מקצי הדירוג לקראת מירוץ מס' 11 של המוטוGP במסלול רד בול באוסטריה (יום א' שעה 15:00 שעון ישראל), לאחר גשם לעיתים זלעפות שירד בשישי והיום עד הצהריים, יצאה שמש ומקצי הדירוג נערכו על מסלול יבש כמעט לגמרי. התחזית למחר: יבש וחם במיוחד, מה שיאתגר את הרוכבים שלא התאמנו בטמפרטורות כאלה בכול סוף השבוע, עם בחירת צמיגים קשים שלא היו בשימוש בגלל התנאים באימונים.

מארקז מארקז רוכב הונדה כבש את הפול, הפתעה מסוימת כי ההונדה אינה אידילית למסלול זה, אבל זה מארקז שיכול לעשות הכול, מה עוד שגם בשנה שעברה זינק כאן מהפול. המסלול האוסטרי תפור בול על אופנועי דוקאטי, ואכן רוכב דוקאטי דוביציאוזו יזנק שני בפער של 2 אלפיות השנייה בלבד, במקום השלישי חורחה לורנזו וגם במקום הרביעי דוקאטי, של פטרוצ'י. הקרב בין לורנזו לדוביציאוזו בתוך דוקאטי יהיה הפוקוס של מה שנשאר מהעונה הזאת, גם כי מארקז די סגר את האליפות ואינו צריך לנצח יותר אלא לסיים שני עד תום העונה ועדיין יהיה אלוף, וגם כי…

…ולנטינו רוסי וימאהה מגיעים ככול הנראה לרגע האמת בעונת 2018, שבירה נכון יותר. צבר גדול מדי של כשלים, מצד היצרן – אופנוע המירוץ הרשמי מצויד בשילדה משנת 2016, האלקטרוניקה נחותה אפילו מאופנועי הלווין העניים ביותר על הגריד – פלוס שני רוכבי הקבוצה הרשמית הסובלים כול אחד מבעיה אחרת, רוסי מבוגר, ויניאלס עם עצמה נפשית של תינוק והולך ומרסק את הקבוצה מבפנים עם הדיכאון שלו. אפילו רוסי הכול יכול לא מסוגל עוד לפצות על צבר הבעיות הללו. וכך יזנק רוסי למירוץ מחר מהשורה החמישית, מקום כה גרוע הוא ראה לאחרונה בשנת 2011, סיכוי רב כי רוסי יאבד כבר מחר את המקום השני בטבלה, נקווה לטוב כי הדבר האחרון שמישהו בעולם רוצה זה דעיכה כואבת של רוסי.

 

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל