מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
טריומף קוביה
קונה אופנוע
הארלי שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
בנלי שמאל עליון
סטפן
לרט
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

F1 מקסיקו, גריד: כולם רבים וריקארדו לוקח

F1 מקסיקו, גריד: כולם רבים וריקארדו לוקח

מיקי כהן

צילום: יח"צ

באימונים החופשיים, מנועי רנו מסתגלים הכי טוב לגובה הרב של המסלול במקסיקו ומובילים לאורך כמעט כל סוף השבוע. לא מרצדס ולא פרארי מצליחים לנהל את מצב הצמיגים לאורך כל ההקפה בעוד שרדבול עם ורשטפן, מנהלים את הצמיגים מוצויין ומובילים לאורך כך האימונים החופשיים, אבל כל זה לא ממש משנה לגאסלי שמחליף מנוע ותיבת הילוכים ולכן יזנק אחרון ללא קשר לתוצאות מקצה הדרוג. גרוז'אן עם 10 נקודות שליליות בסופר רישיון שלו, קיבל עונש של 3 מקומות בזינוק על גרימת תאונה במרוץ האחרון בארה"ב.

40% סיכוי לגשם, כך נפתח החלק הראשון של מקצה הדרוג שמסתיים יבש ובסופו, כצפוי, שתי מכוניות הוויליאמס, עם סטרול וסירוטקין בחוץ כמו גם ונדורן ממקלארן אבל באופן לא צפוי, למרות שגם בשנה שעברה לא עברו לחלק השני של מקצה הדרוג, גם שתי מכוניות ה-האס של מגנסון וגרוז'אן, בחוץ.

בחלק השני של מקצה הדרוג, השמש יוצאת וטמפרטורת המסלול עולה וגאסלי יוצא להקפה אחת על מנת לקבל רק אינדיקציה על הצמיגים וחוזר לרחבת הטיפולים ללא השלמת הקפה מתוזמנת. הארטלי מנסה לעשות זמן מספיק על מנת לעלות לחלק השלישי אך ללא הצלחה ולשתי מכוניות הטורו רוסו, מצתרף אלונזו ובפעם הראשונה מזה זמן רב, גם שתי מכוניות הפורס אינדיה של פרז ואוקון לא מעפילות לחלק השלישי שנראה כאילו הקריבו את מקצה הדרוג על מנת לקבל בחירה חופשית של צמיגים לפתיחת המרוץ.

קרב ענקים נערך בחלק האחרון של מקצה הדרוג כאשר אחד אחרי השני, רייקונן, וטל, ריקארדו, ורשטפן מנפצים את שיא המסלול כשבוטס והמילטון קרובים קרובים ובחלק השני, כשנראה היה שורשטפן יהיה הנהג הצעיר ביותר שיקח את העמדה הבכירה וכשבוטס, המילטון, וטל ורייקונן, נלחמים מול ורשטפן, מגיע משום מקום ריקארדו, מנפץ את שיא המסלול ולוקח את העמדה הבכירה.

סדר הזינוק למרוץ בשעה 22:10:
1. דניאל ריקארדו
2. מקס ורשטפן
3. לואיס המילטון
4. סבסטיאן וטל
5. ואלטרי בוטס
6. קימי רייקונן
7. ניקו הולקנברג
8. קארלוס סיינז
9. שארל להקלר
10. מרקוס אריקסון
11. אסטבאן אוקון
12. פרננדו אלונזו
13. סרחיו פרז
14. ברנדון הארטלי
15. סטופל ואנדורן
16. קווין מגנסון
17. לאנס סטרול
18. סרגיי סירוטקין
19. רומן גרוז'אן
20. פייר גאסלי

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל