מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
גלאי רדאר קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
ברקום שמאל
סטפן
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

הונדה איטליה מרחיבה את האחריות ל-6 שנים

הונדה איטליה מרחיבה את האחריות ל-6 שנים

הונדה איטליה החלה לספק את כל האפונועים והקטנועים עם 6 שנות אחריות מורחבת, במודל של שנתיים אחריות יצרן מלאה ו-4 נוספות מהחברה, בכפוף לחידוש שנתי שיינתן לאחר בדיקה שהכלי טופל במרכזי השירות המורשים של הונדה ובחלקים מקוריים בלבד.

הונדה היא החברה הראשונה להציע אחריות כל כך ארוכה באיטליה, כשלפניה משך האחריות הארוך ביותר היה 5 שנים והוצע בין היתר ע"י דוקאטי ובנלי. הונדה איטליה מציעה את ההרחבה ללא תשלום נוסף למי שרכש אופנוע או קטנוע חדש החל מחודש מרץ, בנוסף, כלים שנרכשו בחודשים הקודמים של 2021 יוכלו להגיע למרכזי השירות לבדיקה ולקבל את האחריות המורחבת.

בנוסף לאחריות המורחבת, הגולדווינג 1800 יקבל גם שירות תיקוני דרך גלובלית ללא תוספת תשלום. בהונדה איטליה מתגאים בכך שהצעד הזה מוכיח את הביטחון שלהם באמינות הכלים, בעוד מותגים אחרים מציעים אחריות מורחבת מהיצרן ובתוספת תשלום, הונדה איטליה נותנת את ההרחבה בחינם ו"על חשבונה", שכן היצרן מספק רק את השנתיים הראשונות.

כל חדשות מגזין מוטו ישירות לסלולרי

3 תגובות ל הונדה איטליה מרחיבה את האחריות ל-6 שנים

  1. והונדה ישרעעעהל בקרוב תוריד את האחריות מדינה פח רקובה ומושחתת באיטליה גם האופנועים עולים פחות מחצי הביטוחים זולים ולא רק שם אלא במרבית העולם הנאור והלא נאור ישרעעעהל היא מדינה מיוחדת של עם מיוחד מאוד

  2. סמכו עליהם הם רק ירוויחו מזה. בכפוף לחידוש שנתי בתשלום וטיפולים במוסך מורשה וכו..בלה בלה בלה.. גאונות!! וגם יגדיל מכירות כמובן

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל