מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
עופר אבניר קוביה שמאל
הארלי שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
טריומף קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
בנלי שמאל עליון
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

מילאנו: הונדה מחזירה את ה-Hornet

מילאנו: הונדה מחזירה את ה-Hornet

אסף לביא

צילום: יצרן

הונדה מאשרת כי ההורנט יחזור בקרוב לליין הדגמים שלה, ומציגה במילאנו קונספט יוצא דופן בעזרת מיפוי אור תלת-ממדי בשם 'The Hornet', סביבו יוצגו באותה הצורה דגמי עבר של משפחת הסטריטפייטר של הכנף האדומה.

משפחת ה־Hornet (צרעה) של הונדה החל את דרכה ב־1996, כדגם אקסקלוסיבי ליפן עם מנוע ארבעה צילינדרים בנפח 250 סמ"ק, בהשראתו הוצג ב־1998 ההורנט 600 שהיה מבין הסטריטפייטרים היפנים הראשונים והפופולרי ביותר מביניהם, ב־2002 הונדה החלה לייצר גם את ההורנט 900 שלא הגיע לישראל והוחלף ב־2007 ב־CB1000R. ההורנט 600 עבר גלגולים רבים עד שסיים את דרכו ב־2013.

ההצצה לעתיד שהונדה מספקת לנו בקונספט של ההורנט עוסקת בעיקר בעיצובו, שמזכיר בחלקים ממנו את הסופר-דיוק של KTM, ומעבר לכך הונדה לא מספקת פרטים רבים. בווידאו שהונדה פרסמה מודגשים דווקא דגמי ה־600 סמ"ק של ההורנט, והונדה תיארה את האופנוע העתידי כ־"נייקד בקטגוריית הביניים עם עיצוב אולטרה-מודרני ומנוע בעל אופי ספורטיבי".

ניסינו להפיק מסקנות מדויקות יותר מהרמזים בתמונות שפורסמו, אך לא מצאנו אף מנוע של הונדה שדומה למנוע המוצג-חלקית על הקונספט, הוא נראה קומפקטי וכנראה בנפח בינוני, בסרטון אף נרמז שמדובר בטווין מקבילי. דווקא ראש המנוע מסוג Unicam, כמו זה של האפריקה טווין, גורם לנו לחשוד שמדובר במנוע הטווין 750 סמ"ק החדש שעתיד להניע את האדוונצ'ר הספורטיבי שלפי השמועות הונדה תציג בשנה הבאה ויקרא טרנסאלפ.

הונדה תשחרר פרטים נוספים במהלך 2022, כשהדגם צפוי להיחשף בסופה כדגם 2023.

כל חדשות מגזין מוטו ישירות לסלולרי

תגובה אחת ל מילאנו: הונדה מחזירה את ה-Hornet

  1. הונדה האופנועים אמינים,אך משהו חסר בעיצובים לא מובן,טריומף מוציאה טייגר 660 סמ"ק,בעיה להונדה לקחת את מנוע הcb650r. ולבנות אופנוע דו שימושי חלומי עם מערכת ה- DCT.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל