fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
קאברג שחורי 205 על 35
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
עופר אבניר קוביה שמאל
מוטוטאץ דקר
סטפן
לרט
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
MV קוביה

דעה אישית | שרון גולדר

דעה אישית | שרון גולדר
כתבה: שרון גולדר / צילום: רפאל בן-דור
 
 
– "פיייי יאללה איזה שסי, תגידי תגידי… איזה מנוע זה? זה 900? היה לי 900.. .רוצחטת!!1 אז… מתי את עושה לי סיבוב?"
 
תאמינו לי, אם הייתי מקבלת שקל על כל פעם שאני שומעת ברמזור משפט כזה הייתי רוכשת עכשיו S1000RR חדש, עם ג'נטים מצופים זהב.
 
יש גם את אלו שרואים אותך ניגשת לאופנוע ובמקרה יש איתך גבר, אז אוטומטית הם מניחים שהאופנוע שלו! הם ניגשים אליו מבלי להתבלבל ושואלים את השאלות הרגילות מבלי לפזול לכיוון שלך אפילו. והכי מעצבן, שאותו גבר שאיתך, זורם איתם במקום לומר להם :"אחי, זה שלה.."
 
כמובן, מנגד, יש את המפרגנים (לפעמים יתר על המידה אם תשאלו אותי) שניגשים ומספרים שזה מחזה יפה לראות בחורה על אופנוע ומתלהבים ואומרים "כל הכבוד" כאילו שמינימום פיצחת את הגנום האנושי.
 
אני חייבת להבין, או שאנחנו סקסיות ומגניבות כשאנחנו רוכבות על אופנועים, או שאנחנו "בחורות" מידי, וזה גדול עלינו ואין-מצב שאנחנו יודעות מה אנחנו עושות בכלל (וזה כמובן בתנאי שאנחנו לא לסביות – כי אז זה הגיוני…).
 
אז מה נסגר? מה גורם לזכרים לתחושת הסירוס הזאת כשהם רואים בחורה דקיקה ששולטת בחלקות בכלי כל כך אימתני? (די כבר עם הראש הכחול!) למה אי-אפשר לקחת אותנו כמובן מאליו בקטע הזה? (וזו הפעם היחידה שתשמעו בחורה אומרת שהיא רוצה שייקחו אותה כמובן מאליו) למה מעולם לא ראיתי מכונית שזוחלת לאמצע הצומת עד לאופנוען ושואלת אותו אם הוא לא מפחד? או מישהו שניגש לגבר שעומד ליד אופנוע רק כדי לוודא שזה באמת האופנוע שלו ושהוא מסתדר?
 
הרהורים של אסטרוגן
 
8:00 בבוקר, השעון המעורר צורח באוזן, שולחת לו איזה פליק קטן ומעיפה אותו לכל הרוחות, מתגלגלת לצד השני וחוזרת לחפור בכרית. פתאום, קופצת בבהלה, פאק! רבע לתשע נשארה רבע שעה להתארגן. אני בחורה וזה בלתי אפשרי להתארגן ברבע שעה! קמה בטיסה, מצחצחת, מסבנת, מורחת, מתלבשת,רוכסת, גורבת, נועלת, חובשת, מתניעה… ומדרדרת אותו בשביל אל מחוץ לחצר. שם אני ממתינה שיתחמם המנוע בזמן שאני מגחכת בתוך הקסדה למראה פרצופי הגננים של העירייה ועוברי אורח, שלא משנה כמה פעמים הם ראו אותי בבוקר, תמיד הם יסתכלו כאילו נחתתי השנייה ממאדים.
 
טוב, הטורים ירדו, המנוע ערני, אני עדיין קצת מנומנמת אבל זה יעבור בדרך. אני עולה על האופנוע, ויוצאת לדרך. ברמזור הראשון שמראה אדום, אני מסתננת לראש הטור ונעמדת לפני הרכבים, "מכניסה" לניוטרל וממתינה. המראה הימנית מתריעה על שברולט שמזדחלת לעברי, כאילו הייתה ברדלס אפריקאי מצוי שאורב לאיילה ומתכונן להתקיף. בדרך כלל, במצבים כאלו אני סוגרת מיד את המשקף של הקסדה, נועלת מבט קדימה ומקרינה את גישת ה"לא-רואה-לא-שומעת", אבל באותו בוקר הגלגלים (רק של המוח) עבדו לאט.
 
חלון הקופסה נפתח ומבעד לו זיהיתי את תות אנך'-אמון בכבודו ובעצמו, גבר קשיש ששולח לעברי חיוך סטייל משה קצב ומעביר בי צמרמורת לאורך עמוד השדרה. למזלי האור התחלף לירוק ובכך נחסכו מאזניי הפנינים שלבטח רצה לחלוק איתי. אני מגיעה לעבודה בדקה ל-את מפוטרת, ומתחילה בקילוף נמרץ של שכבות העור והמיגון. הקסדה יורדת כמובן יחד עם חצי מהאיפור שאלוהים-יודע- למה אני טורחת לשים כל בוקר, בידיעה שישארו ממנו שרידים מעטים. כנ"ל לגבי הפן בשיער, תוך כדי נקיטת אמצעי זהירות על העגילים באוזניים, שלא יתלשו בדרך. קשה להיות בחורה כבר אמרתי?
 
יום העבודה נגמר ובתוכי מתחיל לקנן רצון עז לרכוש זוג נעליים חדשות ובראשי מתגבשת תוכנית לקפוץ לקניון הקרוב. בדרך לשם, רמזור אדום, אז עוצרת ליד קטנוע גדול שעליו יושב איש עוד יותר גדול. בזווית העין אני קולטת אותו סוקר את האופנוע שלי ואותי, מנסה לעשות "אחד ועוד אחד" עם האגו הפצוע שלו. כשמתחלף האור ברמזור לצבע הנכון הוא סוחט את המצערת כל כך חזק, עד שנדמה כאילו הוא יעקור אותה מהמקום. אני מורגלת למצבים האלה ותאמינו לי שאני יכולה לקבל פרס על הבנת המוח הגברי הממוצע. בהתאם לכך אני נותנת לו "לתת לי בראש" כדי שציפור הנפש העדינה שלו לא תתפגר ופותחת בנסיעה איטית, מה אכפת לי, ממילא הגעתי כבר.
 
משם, עולה לרחבת הכניסה, מורידה את הרגלית, מסתכלת סביב ורואה חבורה של צעירים שמתלהבים מהאופנוע ומהיותי בחורה. חבורת הבבונים מתקרבים לעברי, אבל שומרים על מרחק בטוח – בכל זאת, הגעתי על אופנוע אז יש סיכוי שאני, או ממש מכוערת, או ממש גברית ועלולה בכל רגע לשחרר איזו יריקה קולנית או מינימום גרבוץ. אחרי שהורדתי את הקסדה והם נוכחו לדעת שאני לא, הם שלחו לעברי שריקות וקולות חיזור שלא מביישים תוכנית טבע בנשיונל ג'יאוגרפיק. מתעלמת.
 
לאחר שעתיים, 7 חנויות, 5 מוכרות מעצבנות, ובערך 12 מדידות של נעליים יצאתי בידיים ריקות מהקניון, כי הנעליים היפות לא מאפשרות רכיבה נוחה או בטוחה. אלו שכן מתאימות לאופנוע פשוט מכוערות ואלו שגם יפות וגם מתאימות עולות כל כך הרבה ואני מעדיפה להתחדש בקסדת שואי חדשה, או לפחות בסט גלג"ש עם שרשרת מחוזקת. כן, קשים הם חיי כאופנוענית.
אני יוצאת לרחבה, ניגשת לאופנוע וקולטת שני גברים מסתכלים עליי במבט של "חכי שבעל האופנוע יגיע ויתפוס אותך נוגעת בו". זה כבר מתחיל לשעשע. מודה.
 
אני מתניעה ויוצאת לכיוון הבית, ברמזור עוצרת ומבחינה בגבר עלR1 ברמזור ממול והוא מניד ראשו בהפגנת כבוד והבנה הדדית… או סוף-סוף! התחברות לכביש המהיר מזכירה לי שזו הנקודה הכי מהנה – פתיחת מצערת ואני נהנית מכל שנייה. הכביש בשעות האלו יחסית כבר ריק אבל אני מחפשת נתיב מאוכלס ומשייטת בין המכוניות כדי ליהנות מהרכיבה היומיומית. מה? אתם לא מכירים את השיר GIRLS JUST WANN'A HAVE FUN"" ?
 
אז יש כאלו שנהנות מיום של ספא ויש כאלו שנהנות מהשחזת רגליות בכביש מפותל. תאמינו או לא יש כאלו שאוהבות גם וגם ועושות את זה לא פחות טוב מ"אכבר" גבר, מבלי שזה ישפיע על הנטיות המיניות שלהן ומבלי שזה יקרין על איך שהן נראות! אמנם הקסדה שלי יורדת מהפרצוף עם כל האיפור, אבל מי שרואה אותי יורדת מהאופנוע ישים לב, שמיד עם הורדת הקסדה נשלף לו תיק איפור קטן, קצת פחחות וצבע והכל חוזר לקדמותו! אופנוענית אופנוענית אבל עדיין, בחורה!
 

זוהי רק טעימה קטנה מעולמן המורכב של בחורות רוכבות. לפני שאתם קופצים, אני יודעת שיש כאלו שמפרגנים ושיודעים שבחורות יכולות לרכב בדיוק כמו גברים ואולי אפילו יותר טוב (מי אמר את זה?), אני לא פמיניסטית ואני אוהבת גברים. אבל תודו שלפעמים, אתם ממש ממש… ביפ!!!
 
  

34 תגובות ל דעה אישית | שרון גולדר

 1. אהבתי את הסגנון, הצחקת אותי ממש אבל את בעולם של גברים. תתרגלי. אני מבין שזה מבאס להיות אישה

 2. ועוד שהיא יפה כמוך…..
  נו מה לא תתחתני איתי שרון…?
  יוסי דוקאטי

 3. ראשית אני מחזקת את ידכם על כך שהבאתם את המין הנשי, המין היפה …..המיו החזק כאן לאתר.
  מאוד נחמד לקרוא כתבה שבאה מאיזה צד נשי ולא גברי. הכתבה נחמדה , אבל לדעתי מעט ארוכה. יש לשרון פוטנציאל כתיבתי אבל היא חייבת מעט לקצר. (גם בגלל שזה בוקר וצריכים לצאת לעבודה ). תמשיכו עם הרעיונות החדשים והדברים הנחמדים. אנחנו איתכם. בוקר טוב .
  אסף

 4. שרון הפרסומות ה"סמויות" ממש לא לעניין, הרסו כתבה טובה.
  למרות זאת שאפו על הכתיבה!

 5. שאתה נוהג ומדוכא מהפקקים, ומזדחל עם האוטו מפפגישה לפגישה ופתאום אתה רואה מישהי על קטנוע (לא רק אופנוע) ישר אתה עושה "רנטגן" … זה מחרמן מה לעשות…

 6. מזמן לא צחקתי ככה.
  יש תחושה של התנתקות לרגע וכניסה למציאות של מישהו אחר, באופן קליל וזורם.
  תמשיכי ככה

 7. כמה זה 500? 500 נכון?
  פיפה קשה להיות את מה אני אגיד… וחוץ מזה שאישה לא חייבת להיות ממש גברית בשביל להיות אופנוענית, אני אישית ראיתי אותך יורקת ואפילו תוקעת מקדונלד'ס בפראות, ואת ממש לא גברית D:

 8. בכמה מילים …כן ירבו נשים על דו גלגלי חזק (לא MIO)…ואת כן את תמשיכי בדרכך שלך ..אנחנו ניפגש על מסלול ה MOTO GP נשים (אני בקהל ואת על המסלול)..ישר כח יניב גואטה.

 9. יפה לראות את העולם ממשקף של אישה, ובמיוחד שלך שרוני.

  ההתעלמות והעלמת העין, פשוט בוגר והרבה יותר אנושי מעדת ה-"גברים" עאלק שהורסים לי את השם בהיותי גבר.
  אז תמשיכי להיות מי שאת, ולא לרדת לרמה הנמוכה כל כך של (אמבות על קרציות על כלב רחוב שהתרחץ במי ביוב) גברים בישראל.

 10. כתיבה קולחת! כל כתבה יותר מעניינת מקודמתה!

  המשיכי כך!

 11. כתבה משעשעת, עד כי פרצי צחוק, מהנה וזורמת.
  כישרון אמיתי..
  תמשיכי כך , יפה שלי

 12. אין אין על הילדה היפה הזו ….ועוד איך היא כותבת…
  גם אני מתחתן איתה….
  רק תגידי כן………..
  מתי גוזלי

 13. קלילי ומשעשע ! אהבתי את פשוט מוכשרת את יפה שלי ! מחכה לכתבות הבאות שלך :))

 14. וואללה אני משלם על הפחורה היפה הזוהי סלוסה גמלים שתי פרות חמסה עיזים וסתי חיפושיות…ואני מתחתנת איתה והיא תהייה עם שתי הנשים שלי באוהל…..
  אחמאד אל ראיס.

 15. מי שאיפשר לך את הכתיבה שלף ג'וקר מחפיסת קלפים "שאפו", למרות שהכתוב לוקה בהגזמות.

 16. אחלה כתבה. משהו קליל ומרענן.אנחנו מקווים שתכתבי עבורנו עוד הרבה כתבות נחמדות מהצד הנשי של הדו"ג(רי).
  מה שבטוח…. שהרבה לבבות שבורים תשאירי מאחור.
  בהצלחה.

 17. אחרי יום מתיש ומעצבן גרמת לי לחייך 🙂 תמשיכי ככה !! מוצלח ביותר

 18. נקרעתי מצחוק… כ"כ אמיתי וחכי שתעברי לאופנוע לא ורוד 😛
  זה הולך ומשתפר עם הגודל של האופנוע… התגובות מצחיקות יותר, ההפתעה גדולה יותר ואני כבר מזמן הפסקתי להתייחס לכל מי שמנסה להוכיח לי ששלו יותר גדול.
  כתבת יפה מאוד… תמשיכי ככה בובה.

 19. למה שאתר דוגרי לא יהפוך את שרון לבוחנת מבחני דרכים לדו גלגלי…? כך תהייה בוחנת לראשונה בישראל. ונכנס לספר השיאים….
  שרון אנחנו קהל הרוכבים מחזקים את ידך ורוצים לראות אותך כבוחנת ראשית….
  מוטי קו כתום

 20. את פצצה, יפה, הורסת תמשיכי, יותר תמונות שלך.. אל תחשבני לאף אחד.

 21. לאחר שיחתנו הטלפונית כמובן שניכנסתי לאתר לראות את הכתבות צריכים לפרגן סגנון טוב נהנתי מאוד תמשיכי בדרך זאת ומחכה לראות את האופנוע החדש

 22. שרוני יא תותחית לא ידעתי שאת כזאת מוכשרת גם בכתיבה.
  קנית לך FAN קבוע לכתבות שלך.
  יאללה פחחות וצבע …

 23. הפקסומת לא סמויה שרון אישה יפה והמעיל שעליה יפה אבל פחות

 24. להיות אופנוענית זה קשה מאד. המייקאפ נמרח והנעליים לוחצות. אבל, תשומת הלב מהגברים שווה את כל המאמץ!

 25. בין השורות זה דווקא נשמע יותר כאילו אנחנו מטרד יותר גדול מהאיפור שנמרח. לא כל הקטנועיסטים מרגישים נחותים ליד אישה עם אופנוע גדול יותר ואלו שכן מרגישים ככה גם מול גבר עם אופנוע גדול. אני באופן אישי אשמח שתתני לי בראש רק כדי שאוכפ

 26. ממליץ בחום על שעורי הבנת הנקרא למגיב מספר 25!
  חברה שלי רוכבת אמנם על קטנוע ואני עד ל״צומת לב״ הזו מחרמנים ברמזורים מבטיח לך שזה מציק ומבין אותך שרון לפעמים זה אולי נחמד אבל ברוב המקרים זה מציק ובלילה זה אפילו מפחיד אותה.

 27. בחורה על קטנוע זה חמוד בחורה על GS זה מצחיק ובחורה על סופר ספורט זה סקסי. רצוי ג'יקסר מבציר 2001/2/3 (זה עושה ישבן סקסי רצח)

 28. בחורה על קטנוע זה חמוד. בחורה על אופנוע (ורסיס/GS/CB) זה מצחיק. בחורה על ג'יקסר זה סקסי (רצוי מבציר 2001/2/3 והמבין יבין…)

 29. חחח כמה קולות הזדהות עלו עם הקטע של האיפור השיער 🙂
  כתב המעולה!!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל