fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
אלבר טריומף מתחת ל-menu – אמצע 3
אודי דגן מתחת לתפריט
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
cristalino קובית צד xi
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר טריומף קוביה עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
תמוז
מוטוטאץ דקר
HJC
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
אודי דגן 140 על 70
voge מוטו24 באנר

דוג"מית אוגוסט –אש לילה

דוג"מית אוגוסט –אש לילה

אופיר דואק

צילום: תומר לשר

אוגוסט, חם. כל יציאה מהאטמוספרה הממוזגת בבית או במשרד אל הכבשן ההביל ועתיר הלחות שבחוץ מצריך מחשבה מוקדמת. על אחת כמה וכמה אם רוצים לצאת לסשן צילומים. את צילומי דו"גמית חודש יולי שרדנו בזכות צילומים בסטודיו ממוזג אבל מכיוון שצריך להקפיד על גיוון צילומי חוץ היו בלתי נמנעים ולכן נאלצנו לחשוב כיצד מצמצמים סיכוי לאיבוד נוזלים. כשצלם הבית שלנו תומר לשר הציע לצלם בתחנת כיבוי אשר הערכתי שהוא סובל מהתייבשות והזיות. "בחום הזה? נראה לך?" אמרתי אך תומר, בביטחון מלא הוסיף "אל תדאג, נצלם בלילה". 
בדיעבד מסתבר שהמיקום והזמן הסתדרו מצויין עם קארין הדו"גמית שלנו לחודש זה, בת 23 ויפיפייה לוהטת עם חיבה לאופנועים ספורטיביים. כששאלנו את קארין מה האופנוע האהוב עליה היא ענתה ללא היסוס: היאבוסה! והסיבה לכך היא הכרות מעמיקה עם האופנוע הספיציפי של ר' (השם שמור במערכת). כשיצרנו קשר עם ר' לברר את זמינותו לצילומים סיפר לנו על התהליך שהוביל ליצירת דוגמת הצביעה הייחודית בשיתוף עם ארז דרור שמצידו הקדיש את הצביעה לזכרו של טל שביט והוסיף בצידי האופנוע שני "כוכבי שביט. עכשיו שכל הפרטים התחברו נוצרה סגירת מעגל והיינו מוכנים לסשן צילומים לוהט.

אפשר לאהוב או לשנוא את העיצוב של ציפור הטרף של סוזוקי אבל אי אפשר להישאר אדיש אליו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בהיאבוסה של ר'. זמן רב רצה ר' לקחת את ההיאבוסה שלו ולהפוך אותו למשהו מיוחד. לאחר מותו של טל שביט פנה ר' לארז דרור אמן הצביעה על מנת שיעזור לו לממש את רעיונו. ארז דרור שהושפע רבות מטל שביט יצר סקיצה בהשראתו והביא אותה ליידי תוצר מוגמר. ארז הוסיף לאופנוע גם חתימה ייחודית של שמו בהשראת כוכב השביט שמתנוססת ליד רגלית המורכב. התוצאה המוגמרת, מינון נכון בין אגרסיביות לאלגנטיות, קלעה בדיוק לטעמו של ר'. 
כמו שניתן לראות בתמונות המפגש בין קארין היפה להיאבוסה הייחודי הניב ניצוצות של אהבה וגם עשן. למזלנו הייתה ברקע כבאית בהיכון למקרה של התלקחות. במקרה שאין לכם כבאית בהישג יד מומלץ שלפני שתתיישבו לבהות בקימוריה של קארין קחו לכם כוס מים צוננים, רק ליתר ביטחון.


הציוד של ד"גמית החודש הוא באדיבות אופנועית

 • כפפות קלובר RSC, מחיר: 688 ש"ח 
 • מעיל עור לנשים של קלובר מדגם YORK, מחיר: 2,900 ש"ח
 • מגפי כביש של אלפינסטארס S-MX R, מחיר: 2,190 ש"ח
 • קסדת אראי קוואנטום DNA, מחיר: 3,970 ש"ח 

איפור: חן דה-פיצ'יטו
תודות: ר' מבקש להודות לארז דרור על העיצוב והצביעה ואנחנו מודים בהזדמנות זו לר' על האופנוע והעזרה, לקארין על היופי והחיוך, לתומר לשר על התמונות

" המפגש בין קארין היפה להיאבוסה הייחודי הניב ניצוצות של אהבה וגם עשן. למזלנו הייתה ברקע כבאית בהיכון למקרה של התלקחות… "

תזכורת: דו"גמית דצמבר

המדור בחסות

24 תגובות ל דוג"מית אוגוסט –אש לילה

 1. מה זו התועבה הזו…? מה זו כוסית על , על אופנוע על…..
  יפה יפה לכם.

 2. אולי שאופנועית יתנו כמה שקלים והבחורות כאן יורידו את הכל….?

 3. צילום מעולה , בחורה מהממת אופנוע פצה.. עבודה יפה חברה

 4. מה זה….? זה בא בעיקבות הדו"ח על שרותי הכיבוי…?

 5. הצביעה מהממת !! איזה אופנוע מהמם אחת הצביעות היפות שראיתי …. אין אין על ארז דרור הוא מספר 1 בצביעות בארץ!!!! (כן גם הקארין הזאת שאפת על…)

 6. תמיד שילוב מנצח.
  כוסית עם אופנוע.
  רק תנו קצת יותר מה לראות….

 7. לבעלים של האופנוע על הצביעה ועם הכובב לזכר טל.
  יופי של תמונות

 8. שיחקתם אותה.. יש לה גוף נדיר אני הייתי משאיר לה על הפרצוף קסדה אבל…
  אופנוע מגניב ומחווה יפה לטל אהבתי!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל