fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

voge מוטו24 רביעי מתחת לתפריט
קאברג שחורי 205 על 35
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
cristalino קובית צד xi
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אלבר טריומף קוביה עליון
מוטוטאץ דקר
תמוז
עופר אבניר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
HJC
voge מוטו24 באנר
אודי דגן 140 על 70
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
סטפן

סוגי האופנוענים בארץ: השליח

סוגי האופנוענים בארץ: השליח

מיס הילה

בניגוד לסוגי האופנוענים הקודמים שסקרנו כמו ההארליסט, הבחורה על המיו והטי-ערס, קבוצת השליחים מתחלקת לשתי קבוצות המובחנות לפי גיל הרוכב.

נתחיל מהשליח המבוגר. השליח המבוגר יהיה בן 100 לפחות. הוא ינעל סנדלים של סבא, חולצות של סבא ומכנסיים של סבא כי, ניחשתם נכון, הוא סבא. הוא התחיל לרכב בשנות ה-50' על ווספה ועד היום הוא רוכב רק על ווספות.
יש לו קסדת חצי מצ'וקמקת שהוא קנה בשנות ה-80' ומחזיקות אותה 800 גומיות ומסקנטייפ. כמובן שהיא תהיה רכוסה בקושי, ושלא תעיזו להעיר לו על כך כי הוא "רוכב כבר 60 שנה ואתה עוד לא נולדת כשהוא התחיל לרכוב".
כשהוא יורד מהקטנוע שלו אפשר להבין למה הוא רוכב, כי הוא בקושי הולך. על הווספה יהיה לו ארגז שהוא גנב בשנות ה-60 מתנובה והוא חיזק אותו בטריליון אזיקונים. מקדימה יהיה לו משקף שמישהו בדרום ת"א אילתר לו מפרספקס צהבהב ומיליון פתקים תלויים עליו עם אטבי כביסה או גומיות מכל הכיוונים. מעל המשקף הלא ברור הזה יהיה גגון שהוא אילתר מפוליגל שהוא מצא באיזה פח זבל והגגון קשור בכל מיני גומיות וחיזוקים בין המשקף והארגז של תנובה.
הרכיבה שלו תהיה בדיוק כמו בשנות ה-60' כשהיו 10 כלי רכב על כל כבישי הארץ. הוא בטוח עד היום שהוא היחיד בכביש ובכל מה שקורה הוא לא אשם, כי הוא "רוכב כבר 60 שנה ואתה עוד לא נולדת כשהוא התחיל לרכוב".
הוא יטפל באותו המוסך בו הוא מטפל ב-60 שנים האחרונות, אצל מוסכניק זקן כמוהו, שהולך כמוהו ומדבר כמוהו. כשהוא יגיע למוסך, המוסכניק שלו יעזוב הכל ויטפל רק בזקן ובווספה שלו.
החלום המוטורי שלו: הוא בטוח שהוא חי את החלום שלו, שהווספה הזאת לא מתה כבר 50 שנה ושזאת המילה האחרונה באופנועים.
 
לעומתו, השליח הצעיר הוא משהו אחר לגמרי. השליח הצעיר זה הדבר הכי מרגיז שיש בכבישי ארצנו. אם הייתי יכולה, אז לפחות עשר פעמים ביום שליחים היו מקבלים ממני שתי סטירות. השליח הצעיר הוא הגרסה האבולוציונית המוקדמת והענייה של הטי-ערס.
הוא ירכב על מובי, דיוק או ג'וקי, אלא אם הוא שליח פיצה ואז הוא יהיה רכוב על הונדה סופר קאב עתיקה.
השליח ילבש (במידה ואין לו מדי-עבודה) ג'ינס משופשף (חיקוי של מותג יוקרתי), חולצה לבנה או חולצת טי עם לוגו ע-נ-ק של ארמנידולצ'ה את גבנהרנואר וינעל נעלי אדידס לבנות עם שני פסים כחולים בצד. את הג'ינס הוא יוריד עד מתחת לתחת ומשם יבצבץ לו זוג תחתוני בוקסר של קבוצת כדורגל כלשהי. אגב, מה שכן יחזיק את הג'ינס תהיה חגורה דמוי עור נחש. באוזניים, בשתיהן, יהיו לו עגילים דמויי יהלומים ענקיים.
הקסדה שלו תהיה שלושת רבעי ממותג בינוני או זול והטלפון הסלולרי יהיה תקוע בתוכה. את הקסדה הוא יחבוש למעלה, כאשר כל המצח שלו מחוץ לקסדה, כאילו שהוא שם "קשת" בשיער, כדי שלא יהרסו לו הקוצים.
הרכיבה שלו תהיה בטוחה בעצמה, כאילו כל העולם על ה=&%@ שלו. הוא יחתוך נתיבים, ישתולל, יפחיד זקנות שחוצות כבישים, יעלה על מדרכות כאילו שזה נתיב נוסף ויקצר פניות על מעברי חצייה. יהיה לו ארגז בין הרגליים, ארגז על המושב וכמובן מיליון חבילות בתוך הארגז האחורי (אפור, גדול, מפלסטיק).
כשישאלו אותו למה הוא רוכב כך, התגובה שלו תהיה: "מה הבעיה שלך, יא זקנה? ככה הצעירים רוכבים היום". השליח הצעיר, אגב, הוציא רישיון לדו"ג בגיל 16 וכבר מגיל 12 הוא היה גונב קטנועים, רוכב איתם עד שהיה נגמר הדלק והיה זורק אותם בחולות של ראשון.
הוא לא מטפל בקטנוע, כי זה לא שלו בכלל, אלא של העסק. ושוב, כי כל העולם על ה-&@# שלו.
החלום המוטורי שלו: טי-מקס כמובן וכמתבקש (או כמו שקראנו לו קודם: טי-ערס).

 

7 תגובות ל סוגי האופנוענים בארץ: השליח

  1. אם אתה שולח את התיאור לחוקר משטרה הוא מצייר אותי =]
    ועכשיו בנימה רצינית.
    כל מה שכתבתה נכון אך יש יוצאים מן הכלל כמוני אחד למיליון כמובן שלא מתקרבים לאדידס!!
    אני נועל רק נייק =]

  2. כל מילה אמת. בהחלט הצלחת לשעשע אותי, המשיכי כך

  3. ובדקתי אם לא רשום עליה במקרה "פראייר " בגלל כל הדוחות השוטותיים שקיבלתי אולי כדי שאני יעבור ל טי ערס כנראה שהשוטרים מפחדים מהם ולא דופקים להם דוחות

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל