fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
פאנטיק קוביה 3 מתחת לתפריט
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
סטפן
לרט
לרט
מוטוטאץ דקר
תמוז
עופר אבניר קוביה שמאל
MV קוביה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

דו"גרי מחזיר לך את הצבע לדו"ג – הזוכים

דו"גרי מחזיר לך את הצבע לדו"ג – הזוכים

מערכת דוגרי

צילום: מערכת דוגרי

לפני כחודשיים העלינו תחרות צביעת אופנועים בפורום אופנועים בתפוז. מי שרצה להשתתף בתחרות היה צריך לספר לנו למה הוא חושב שמגיע לו לקבל את הפרס הנכסף ששוויו הוא אלפי שקלים.
בסופו של דבר, הטוויסט שחל בעלילה הפתיע אותנו. מי שזכתה בתחילה עם סיפור מקסים על בעלה היתה aphanisis. לאחר הזכייה ולאחר שבעלה גילה הוא ביקש לוותר על הפרס כי ייקח לו חודשים ארוכים לשפץ את האופנוע. המערכת החליטה לפנק אותו בפרס תנחומים ולהעביר את הפרס ל-gilbola, שזכה במקום השני (בהפרש קטן, יש לציין) ובחר לצבוע את האופנוע שלו בסגנון אייטיז מדליק בתוספת מקסימה של "רק באהבה".
אנחנו רוצים להביא בפניכם את שני הסיפורים, פשוט כי שניהם מקסימים כל-כך. בצד שמאל תוכלו להתרשם מהתמונות המלוות את תהליך הצביעה.

ברוח יום האהבה – aphanisis
כשנתיים האיש המקסים שלי מתלבט. לא מפסיק  לדבר רק על דבר אחד, על  אופנוע שטח. משהו אחר, ולנו כבר שנים יש את ה-VN  הכי יפה בארץ!
האיש שלי חולה אופנועים ועל שלו במיוחד, דואג ומתקן מטפל וממרק והכל בשתי ידיו. אבל, מה לעשות וחשקה נפשו ב-DR650 ואולי זה הרע במיעוטו. משבר גיל 50 בפתח אז עדיף DR מבלונדינית חדשה בשטח.
בקיצור, נמאס לו מה"טנק "ליבו חפץ בהרפתקה בשטח, לגלות שבילים נסתרים, נחלים עלומים ולהתמודד עם תנאי שטח קשים. אני כמובן שלא מתכוונת להרשות לו ובטח שלא לעודד אותו להיפטר מהקרוזר המהמם שלנו ולי הרי כל כך נוח עליו וזה עושה לנו כל כך טוב בשניים. אנשים הולכים לספא, לוקחים כדורי הרגעה ואני? תנו לי סיבוב על אופנוע. רק רוח בפנים ואני מרוצה. נרגעת בשנייה. כך או כך חלומו נשאר חלום רחוק והוא? נהנה גם מההתלבטות ארוכת הימים. מדי פעם מציץ הוא ביד 2, בודק ומברר מחירים.
בחור אחראי הבעל שלי, לא יתפנק בדבר מותרות והרי יש לנו גם שלוש בנות ולהן רצונות ומאווים והכל בהקצבות, שכל אחד יהנה ולאף אחד לא יחסרו הנאות.
לפני כשנה חלה אביו מאוד. המחלה הרעה הקשה מכל כילתה אותו לאיטה. לאחר מאבק לא קל הלך חמי לעולמו ולבעלי היקר חרב עולמו. האיש המתוק שלי, המצחיק שלי, הפך לעצוב ונעלם הברק מעיניו. רק דבר אחד הצליח להחזיר לרגעים את הניצוץ לעיניו. איך אתם קוראים לזה, הניצוץ של הפלאג?
מה לעשות, כשחיים לצד בחור כזה מוכשר שיודע לעשות אוברול לאופנוע רק בעזרת ספר, כמה כלי עבודה  ומרפסת שמש אחת, יודעים גם יודעים מה יעשה לו טוב ומייד! החלטתי – אני רוצה אותו מאושר ועסוק וכך להקל במעט.
גמלה ההחלטה. למרות שהכסף לא מצרך כזה שצריך רק להושיט יד, באמתלות שווא נכנסנו לאתר יד 2 רק כדי להשתעשע ומצאנו DR650 ישן וחבוט, בדיוק כמו שרצה. כזה אחד שצריך לפרק לרסיסים ואז להשקיע, לשפץ, לצבוע, להתעסק ולהביא למצב חדש.
או אז כמתנת יום הולדת רכשתי לו את האופנוע שחפץ. הגשמת חלום. אבל מה? הוא חבוט ומצריך שיפוץ וצריך גם צבע חדש. אז אני בטוחה שאת כל מה שקשור לשיפוץ מכני שהוא מתחיל תיכף ומייד הוא יעשה על הצד הטוב ביותר ,כמו שכבר עשה בעבר. אבל לצבוע? זה כבר מצריך את ידו של אמן.
אז אשמח אם תוכלו לעזור לי להגשים לאיש היפה שלי את הפנטזיה במלואה.
כי הרי היום חג האהבה והוא אהובי ואישי כבר מעל לעשרים וחמש שנה  ♥
 
 
"תגיד, אתה חושב שאתה מאושר יותר היום?" – gilbola
את בת זוגתי הנוכחית הכרתי לפני כשנה וחצי. אחרי שבוע הצעתי לה לעבור לגור איתי, אחרי שבוע ויום אמרתי לה שהיא האישה איתה אני רוצה לבלות את שארית חיי. ואז נזכרתי ששכחתי משהו.
"כבר יש לך אופנוע" היא אומרת ומצביעה על הווספה. הסברתי על ההבדלים וגם תבלנתי בתחושות ובקולות של איך עושה אופנוע. הקטע המוזר והמנחם היה שהיא לא הצליחה להבין למה אני לא קונה אופנוע אם כל כך בא לי.
אחרי כמה חודשים שגרנו ביחד, היא הציעה לעשות לי "אלון גל". לסדר לי את החשבונות, הקבלות, הקנסות ואת המגרה עם כל מכתבי האהבה מביטוח לאומי ומס הכנסה. "תוך כשנה וחצי" אומרת בטון של מדענית, "תוכל להרשות לך אופנוע". אני פורש לחדר השינה, מתחפר מתחת לשמיכה מחביא את הייאוש ומוצא שם עיניים צהובות מביטות בי בחושך. "מה לך חסר?" שאלתי את החתולה שחיה איתי כבר שלוש שנים. "אל תעני, אני יכול לנחש. אנחנו דומים את ואני, לך יש יצר בלתי מובן להשיג עכבר ולי יש את אותו הדבר עם אופנועים". היא מתקרבת לאזור הצלעות שלי, נצמדת ועושה "וואן וואן" קטנים כאלה כמו דו"פ חמוד. בלילות, כשבת זוגתי המדהימה ישנה, אני התקלחתי, הסתרקתי, התבשמתי ויצאתי למועדון הבילויים הוירטואלי שלי-יד 2. שעות פלירטטתי, התחרמנתי ופנטזתי.
ביום שמת לי האוטו המעפן שאחי נתן לי ב"מתנה" היה חם. תמיד כשאתה נתקע עם האוטו חם, אפילו בחורף. התקשרתי למוסך ומכרתי את ערימת הברזלים באלפיה. התקשרתי לבנק וביקשתי שיגדילו לי את המסגרת. "לאיזו מטרה?" שואלת הבנקאית. "אני משתחרר מהכלא" עניתי והיא לא שאלה יותר כלום.אחרי שבוע עשיתי העברת בעלות על DR BIG שנת 96.

"תגיד, אתה חושב שאתה מאושר יותר היום?" היא שאלה אותי לפני כמה ימים. "כשלא היה לי אופנוע, הייתי מאושר ממה שיש לי, בריאות, משפחה, חברים ואותך" עניתי אחרי שתיקה של כמה דקות. "אבל בכל רגע ונשימה זכרתי גם שיש תחושה שאני לא יכול לחוות. ואני לא בודהה, אולי אם הייתי בודהה אז הייתי יכול להיות שלם גם בלי התחושה המדהימה של הרכיבה, אך הרגשתי את החוסר שלמות הזאת בכל פעולה. היום אני יודע שאפילו הנסיעה לישיבה הכי מעצבנת וחסרת תוכן בעבודה תלווה בהלוך-חזור של הנאה, אז אני מסוגל לספוג יותר. התשובה שלי היא כן. אני יותר שלם היום ולכן גם יותר מאושר".

הייתי שמח מאוד לזכות בתחרות, רק מלדמיין את ה-DR צבוע במקוריות, גורם לי לחייך ולדמיין מה יכול להתאים לחבר החדש שלי במסע המופלא בעולם הזה.
רק באהבה. (עכשיו שאני חושב על זה, אשמח אם יהיה כתוב לי על האופנוע "רק באהבה").

 

6 תגובות ל דו"גרי מחזיר לך את הצבע לדו"ג – הזוכים

  1. אני באופן אישי, אם הייתי זוכה, הייתי הולך על כל הקופה ומשתגע בצביעה מוטרפת….
    אבל גם כאן הסולידי יצא יפה.
    תתחדש.

  2. ראשית תנחומיי. שנית- תקרא לה מלמטה עם שלט: תעשי לי ילד. אך לפני-כן, תשאיל לי אותה לעבודת ניירת. יצא יפה מאוד- בחירת דגם מוצלחת. גם כי הוא לא כביש-טהור. ואין כמו ריפוי בעיסוק מוטורי להתמודד.כעת נשאר לרכב בזהירות כדיי לא לשרוט. ועל הדרך…..תביא סיבוב!!!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל