מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
עופר אבניר קוביה שמאל
טריומף קוביה
קונה אופנוע
הארלי שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
ברקום שמאל
סטפן
לרט
בנלי שמאל עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

חיוך מהמקום הכי טהור

חיוך מהמקום הכי טהור

גלעד בן-זקן

צילום: Zoobri photo team

לעיתים מגיע רגע שמצליח להעמיד עבורך את הדברים בפרופרוציה, ולזה בכלל לא ציפית. עמותת "גיבורים קטנים" מקיימת ימי כיף לילדים מיוחדים בעלי בעיות תקשורת מולדות כמו תסמונת דאון וכדומה. השנה לראשונה בשיתוף עם אתר פאנצ'ר הגיעו מבחר רייזרים לעשות סיבוב לילדים, זה בנוסף לג'יפים שבעליהם הפכו זה מכבר לתושבי קבע בנוף. יחד עם אתר פאנצ'ר הצטרף גם אתר דוג"רי לשיתוף הפעולה משמח הלבבות והביא אופנועי תצוגה לילדים לשבת ולהצטלם עליהם, ליהנות מהחוויה. ידידי עופר מיארה הזמין אותי להצטרף לחוויה. עופר ידוע בנכונותו לשמח לבבות ולהוציא טיולי בר מצווה, אירוסין, ימי הולדת, "לכל מטרה טיול רייזר" הוא אומר ועושה. כמובן שהתייצבתי במקום וברגע החלו להגיע אוטובוסים עמוסים בילדים. עופר שהיה אמון על עזרה בארגון המתחם השאיר את הרייזר שלו מיותם מנהג, וכך זכיתי להשתמש ברייזר שלו למטרה הנעלה.

בכדי להסביר את כמות האושר והמצווה שעשתה העמותה, האתרים הרבים, מועדוני הג'יפים, הרייזרים והאופנועים, אתן השוואה קטנה: ביום יום במקום עבודתנו, רובנו מתרגלים לתת עד שחיקה, אם זה למעסיקנו או ללקוח. התרגלנו שאת הפידבק והסיפוק על מה שנתנו בדליים, רובינו מקבלים בחזרה בכפיות. זו תחושה לא הוגנת שמלווה המון אנשים בחיי היום יום שלהם. אך דבר מקסים ביותר קרה מיד עם צאת ההקפה הראשונה עם הילד הראשון שעלה איתי. לפתע פרץ הצחוק, הסיפוק וההנאה היו אחרים, משהו לא מוכר, משהו מאוד רגיש, שמח, מתלהב ונקי. צחוק כזה לא שומעים בכל יום. זה היה חיוך של אושר מהמקום הכי טהור שיש בלב. סף הגירוי של הילדים המתוקים שבילו אתנו בבוקר הזה כל כך נגיש, שלאחר הצחוק והחיוך הראשון, פשוט אי אפשר להפסיק. עוד הקפה ועוד ילד ועוד הקפה. ככה עברו שלוש שעות על הרייזר ומי יודע כמה ילדים שמחו, חגגו וצחקו מהרוח והחוויה השונה שעד אותו רגע מעולם לא חוו. כמות הסיפורים שהספקתי לשמוע מכל אחד שישב לצידי ברייזר מילאו לי פינה מיוחדת וחמה בלב, את הפינה בה אשתמש רק ביום שבו אהיה אבא.

היום נתתי עזרה לחבר שביקש בדלי אחד, וקיבלתי את הסיפוק בחזרה במשאית כיבוי אש מהגיבורים הקטנים הללו. זה מסדר את הראש ומכניס משהו לפרופורציה חדשה.

לגלרייה מהאירוע של עמותת "גיבורים קטנים"

8 תגובות ל חיוך מהמקום הכי טהור

  1. לכל החברים של עופר שבוע טוב. חזרתי כעת מסובב כנרת עם האופניים , פתחתי מייל ופייסבוק ונדהמתי , נדהמתי כמה אושר הענקתם לילדי התנועה אשר בראשה אני עומד. בהחלט עופר הוא אדם חריג בנוף הישראלי וביחד איתכם נוצרה אהבה וחיבור חדש בין "גיבורים קטנים", אליכם תודה תודה תודה
    שבוע נפלא
    עו"ד יריב וינצר
    נשיא תנועת "גיבורים קטנים"

    תנועה של מתנדבים בלבד הפועלת כבר 11 שנים ואשר משרתת 1700 ילדים ואלייה מחוברים כ 500 מתנדבים

  2. חברים, תודה גדולה. קראתי את התגובות לכתבה הראשונה. לי זה קרה לפני 7 שנים. תמונת נוספות באתר גיבורים קטנים http://www.giborimktanim.co.il/ להתראות במפגשים נוספים משה לוין חבר ההלהלה וצלם התנועה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל