מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
הארלי שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
לרט
לרט
סטפן
מידלנד שחורי 140 על 70
ברקום שמאל
תמוז
בנלי שמאל עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

במשקף ורוד – כל צבעי הקשת

במשקף ורוד – כל צבעי הקשת

מיס הילה

צילום: Zoobri photo team


"אני אוהב שוקולד ועוגות גבינה 

וארטיק וסוכריות ותות גינה 

אני אוהבת ימי הולדת ושקיות עם דברים טובים 

ואת השמש ואת הירח וגם כמה כוכבים"


זו הפעם השלישית שאני לומדת לרכב על דו"ג, פעם שלישית שאני מגיעה למגרש(ים) והפעם השלישית שאני רואה את אותם התלמידים והמורים. נכון, בכל פעם משתנים להם הפרצופים, השמות ומספרי תעודות הזהות, אבל תמיד יש את אותם הטיפוסים. אבל זו הפעם הראשונה שאני עוברת בטסט ראשון. כנראה ששלומי יודע מה הוא עושה.

"אני אוהב את החורף ואת הקיץ ואת הסתיו 

ואת האביב ואת מה שעכשיו 

אני אוהב את גלית בעיקר עם צמות 

ואת זאת עם הנמשים ואת זאת עם הגומות"

סוגי המורים:
האדיש – אף אחד וכלום לא מעניינים אותו. הוא אדיש לתלמידים שלו עוד לפני שהם הגיעו לשיעור הראשון בכלל. הוא מסביר להם בחצי פה רק את מה שהוא ממש חייב ואז הוא חוזר לרבוץ על הכסא שלו. התלמידים שלו לא זוכרים אותו בשניה שהם עוברים את הטסט, כי הוא היה עד כדי כך לא משמעותי בחייהם.

המטורף – צועק על כולם, רץ על המגרש, מבהיל תלמידים שעושים טעויות ומשגע את כולם מסביבו. ביננו, עמוק בפנים הוא נשמה ענקית ואכפת לו מכל תלמיד ותלמיד. הוא גם יהיה זה שיגיד לכל תלמיד בדיוק מה דעתו עליו. התלמידים שלו מטורפים עליו וכשהם יצטרכו לשרדג רישיון הם יחזרו אליו ולוּ בשביל החוויה.

הזקן – הוא זוכר איך זה היה פעם, כשהטסטרים היו מקבלים שוחד, המבחנים נעשו על ווספות, היה רק סוג רישיון אחד ולא היה מינימום של שיעורי חובה. הוא מלמד בכל פעם תלמיד אחד, שגם אליו אין לו ממש כח, אבל הוא מלמד בסלנות ולאט-לאט לאט, הכל אצלו זז לאט. התלמידים שלו נזכרים בו בנוסטלגיה והזיכרון החזק ביותר שלהם ממנו זו האיטיות.

החתיך – לא משנה בכלל איך הוא מלמד, תמיד הוא מוקף בעדה של תלמידות יפהפיות. התלמידות שלו מאוהבות בו והתלמידים מעריצים אותו. כשהם יהיו גדולים, הם רוצים להיות אופנוענים כמוהו.

המושלם – זה המורה שרץ אחרי התלמידים שלו במגרש, מסביר ומחלק הוראות. תמיד יש לו זמן וסבלנות לכל תלמיד ולכל שאלה. התלמידים שלו זוכרים אותו באהבה ומחייכים בכל פעם שהם נזכרים בו (סתם, את המורה הזה המצאתי).

"אני אוהב את אמא ואת אבא גם 

ואת שולה הגננת ואת הדודה מרים 

אני אוהב את סבא ואת סבתא אני אוהב את אחותי 

אבל הכי הכי הרבה אני אוהב אותי"


התלמידים:
ההיסטרי
– הוא כל הזמן מפחד, כל דבר ומצב מבהילים אותו, כל תהליך בלימוד לוקח איתו כפול כי… הוא פוחד. הוא פוחד לתת בגז, הוא פוחד לבלום, הוא פוחד להטות את האופנוע ובכללי הוא פוחד מהצל של עצמו.

הגאון – יש אנשים כאלו שעל כל כלי רכב שהם עולים הוא עושים איתו "צאהילו" (מי לא ראה אווטאר?!), מתחברים אליו בנימים והופכים אותו לאיבר מגופם. זה התלמיד שיעשה שמיניות מושלמות כבר בשיעור הראשון, יטה את האופנוע כאילו שהוא באופנוען מאומן ולמעשה, הוא יעשה בדיוק את מספר השיעורים החייב בחוק, אבל הוא יהיה טוב יותר מכל מורה שרוכב כבר 20 שנה.

היפָה – לפני שהיא עולה על האופנוע לוקח לה רבע שעה לחבוש את הקסדה בצורה הנכונה, כך שהשיער שלה לא ימעך ויראו את האיפור המושלם שלה. על המסלול היא עסוקה בלעשות עיניים לכל עבר ולהיות היפה של המגרש. היא מקווה שהטסטר ישים לב בעיקר למראה שלה ופחות לעובדה שהיא נוהגת גרוע.

העארס – כל השיעור הוא עסוק בהשתולליות, כשיוצאים מהמגרש הוא עושה "רייסים" עם שאר התלמידים, בתוך המגרש הוא עוקף אנשים כי הם רוכבים לאט מדי לטעמו, הוא נכנס איתם לשמיניות וסך הכל הכללי זה הבחור שא"כ ירכב על הטי-מקס.

האידיוט – אלוהים שיעזור לו. הוא כל כך טיפש שאפילו האופנוע בוכה. הוא כל כך טיפש שהוא לא מבין למה המורה צורח עליו כשהוא מעלה הילוכים במקום להוריד (בשיעור ה-27), הוא כל כך טיפש שכולם פונים שמאלה והוא ממשיך ישר, הוא כל כך טיפש שלוקח לו 80 שיעורים להגיע אל המורה בנסיעה  מטורפת ולהגיד לו שהרגע הוא גילה שיש חופש בידית הגז וצריך להחליף לו את האופנוע, הוא כל כך טיפש שגם אחרי 800 שיעורים הוא עדיין נכשל בטסטים והוא לא מבין למה. הוא כל כך טיפש שהוא מוציא מדעתו אפילו את המורה האדיש.

* אני אוהב – מילים: יונתן גפן

16 תגובות ל במשקף ורוד – כל צבעי הקשת

 1. אחותי
  מיליון ברכות על עלייתך לליגת ה NBA.
  שיהיו לך חוויות מאירות ומעצימות וכדאי שתשקלי לשנות את שם התואר ממיס ל….ליידי !

 2. זה ששואל על המטרות, על שיווי משקל, על גרביטציה, למה לאופנוע אין עוד 2 גלגלים וכו' ?
  תאמיני לי שיש כאלו.

 3. אני רואה כאלו כל הזמן, עם הסוליות מחזיקות את הריצפה, גם שנה אחרי שהן עוברות טסט. סקי באיילון = פחד אלוהים.

 4. וחוץ מזה . שתדעי גם , שאני מת על השיר שמצ"ב……ושתדעי לסיום שאל לך לבקש ממני את האופנוע שלי, כמו שניסית היום בצהרים. כי אני לא אתן לך אותו….יש לך עדין דרך ארוכה לכיוון האופנועים מרובי הסמק"ים.וגם כשנגיע לרגע, אז את הטסט האמיתי סטפן ואני נעשה לך. שבת שלום ומזל טוב.

 5. לא רואה איך השם שבכותרת מעטר אופנוע מכובד.
  מיו או פיאגו וגם גדלנוע בסדר אבל אופנוע עם 500 סמק ומעלה שכתב עליו צמד מילים כזה לא יעיז להראות את פרצופו ברבים

 6. מזל טוב וסעי בדרכים בטוחות. תמיד תסעי ותחשבי "מה יקרה אם.." ולהזהר.

 7. שנתיים ואת בפנים עמוק בכיף ובעולם הדו"ג. יאאלה הארליייייייי

 8. "הנצמד" , נותן יחס "אישי" לכל תלמידה חדשה ע"י ישיבה במושב האחורי של הטסטוס ופיתוח שיווי המשקל שלה בעזרת הצמדות ותנועות גוף . "הבדיל" , שנים של ישיבה בשמש בקצהו של מגרש החנייה , הפכו את צורתו למעיין בדיל סגריה חרוך וכבוי .. הוא כלכך סטטי שצריך לגעת בו כדי לראות אם הוא חי . "הרגזן" , נרגן באופן תמידי , מתרתח מכל שטות , ובאופן כללי לא ידידתי לבריות . "הקאובוי" , רוכב לו בראש השיירה , סיגריה תקועה בזוית פיו , עושה את הסיבוב היומי , וחוזר למגרש , בד"כ עם חצי ממספר התלמידים שיצאו איתו במקור . "הממלמל" , מתקשר באמצעות מילמולים לא ברורים , רובם בנימה נרגנת וצינית . הדבר היחיד שהוא יודע לומר ברור , זה כמה לרשום בצ'יק . "הפגום" , מי שמכיר – יודע .

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל