fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
קאברג שחורי 205 על 35
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
תמוז
סטפן
עופר אבניר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
מוטוטאץ דקר
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
MV קוביה

דו"גמית חודש מרץ – הצילומים האחרונים של טל

דו"גמית חודש מרץ – הצילומים האחרונים של טל

מערכת דוגרי

כשטל הגה את דו"גרי היה אמור מדור דו"גמית החודש לקבל ייחוס מיוחד בין שלל המדורים של האתר, בהיותו של המדור מחבר בין אהבתו של טל לאופנועים, לצילום וגם לנשים יפות. כמו בכל חודש תכנן טל צילומים של דו"גמית למדור שלא שהפעם עמד מאחורי המדור סיפור מעניין, סיפור שנשכח לאחר הטרגדיה שבמותו של טל.

למרות הכל החלטנו להביא לפניכם את דו"גמית חודש מרץ עם דבריו של יפתח צברי, הצלם שליווה את טל במהלך הצילומים.

 צוות אתר דו"גרי

 


הכל החל מטלפון שקיבלתי מטל לגבי צילומי סטודיו שהוא רצה להפיק עבור אתר דוג"רי. טל שמע עלי מאריאל אלסיבוני שסיפר לו שאני צלם אופנה כשהערך המוסף היה שהוא רצה לצלם את חברתי  שהיא דוגמנית בינלאומית. למען האמת לטל היה קצת לא נעים לבקש ממני לצלם אותה כי הוא כיבד אותי, אך כשאני הצעתי זאת טל קפץ על המציאה. מבחינתי כמובן, וזה העיקר פה , זו הזכות לצלם עבור טל, האדם היחיד אשר ממש הערצתי בחיי. זה היה לי לכבוד ומבחינתי אחד הרגעים הטובים בחיי.
קבענו לתאריך מסוים באמצע דצמבר, הלוקיישן היה מוסך של חבר בקרית-גת. הצילומים נקבעו לשעה שש. כל הצוות היה מוכן (איפור, שיער, עוזר צלם וכו') וטל ממאן להגיע. משיחה זריזה איתו הבנתי שהוא בכלל לא יצא מאור יהודה אבל הבטיח שהוא מגיע תוך חצי שעה עד ארבעים דקות.
 
לאחר איחור (כצפוי) הגיע טל ואמר לי שלום, ואני הסמקתי כמו עגבנייה. הוא קצת היה המום מגודל ההפקה שארגנתי. הפגשתי בינו לבין לילי שבינתיים עברה איפור/שיער. טל, כמו ג'נטלמן אמיתי, ביקש לשאול לשלומה ולא רצה להפריע בהכנות, אבל שלח לי חיוך ענק וקריצה שהוא מבסוט מהלוק של לילי. בזמן הזה עסקתי בהקמת ציוד התאורה וטל גילה עניין רב בנושא שכן מעולם לא יצא לו "לעבוד" עם פלאשים גדולים בעבר. לפתע גיליתי שבעצם אני מדבר וטל מקשיב ורוצה לדעת עוד על הנושא. מצאתי את עצמי מעביר לו שיעור מזורז בתאורה מלאכותית וצילום סטודיו והוא מצידו מהנהן ולומד. הבטחתי לו  שאת התמונות הראשונות אני אצלם ואז אעביר אליו את המצלמה בכדי שהוא יצלם כמה "שוטים" מהזויות שהוא רוצה. בזמן שסיימנו והמתנו ללילי, עשיתי לו סיבוב במוסך והראיתי לו את הרכב של בעל המוסך: "קרייזלר דיפלומט" משנות ה-60. טל התלהב מהרכב והבטיח לעשות עליו כתבה.
התחלנו בצילומים. את התמונות הראשונות אני ביימתי וצילמתי ולאחר מכן טל השתלט על העניינים והתחיל לביים את לילי והצילום. "לילי תעמדי כך, רגע! אני מזיז את הכידון ימינה, שנייה אל תצלם! צריך לנקות את הזרוע האחורית" וכהנה וכהנה.
 
סיימנו את הצילומים לאחר 6 שעות מתישות. כל הצוות ריחם על טל שהוא צריך לרכב על הבהמה של ניסים במהירות זחילה כי קור כלבים בחוץ. כל תחנוני להציע לו גופיות למיניהן נענו בשלילה. "אהה, זה צ'יק צ'אק הנסיעה הזו" הוא אמר. יומיים או שלושה לאחר מכן שלחתי לו למייל דוגמאות מהתמונות וטל היה שמח עד הגג מאיכות התמונות. הוא רצה להכניס את התמונות למגזין פנאי-פלוס בכדי לקדם את אתר דו"גרי, ואמר שאופנועית ישמחו להשתמש בתמונות לצורך פרסום.

לצערי הרב בזמן עריכת התמונות הוצף הבית שלי ושני המחשבים שחו במים והתמונות איתם. אני לא ידעתי כיצד לבשר לטל על הבשורה, אך הוא קיבל אותה בקלות נונשלנטית ואמר שאין בעיה לחזור על הצילומים, ואפילו תכנן צילומים נוספים עם לילי לצורכי האתר. אני מן הסתם הייתי מאושר.

את הצילומים הנוספים כבר לא הספקנו לערוך. באותו יום רביעי הארור  קרה מה שקרה, ואני לא אחזור להיות אותו הבנאדם. הנחמה היחידה שלי היא שטל עוד הספיק לראות את הדוגמאות.
ועכשיו כל מה שנותר לי זה להתגעגע

יפתח צברי


עוצרת הנשימה שבתמונה הראשית עונה לשם לילי, דוגמנית בינלאומית בת 19 שזוכה להצלחה רבה. בניגוד לדו"גמיות החודשים הקודמים לילי תפוסה, וחזק, עם טבעת. אז לכם ולנו נותר רק לשטוף את העיניים ולחלום.

לילי לבושה במעיל קלובר PHOENIX לנשים, כפפות אלפינסטאר ALLOY וקסדת אראי Hayes  Jolly Roger.

כל הציוד באדיבות אופנועית

האופנוע, סוזוקי GSX-R1000, באדיבות ניסים ברדה
תודה גדולה מגיעה גם ל:
איפור ושיער – יובל שניר
עוזר צלם – גיל פאלק


בניגוד לדו"גמיות החודשים הקודמים לילי תפוסה, וחזק, עם טבעת

המדור בחסות

16 תגובות ל דו"גמית חודש מרץ – הצילומים האחרונים של טל

  1. דוגמנית מדהימה עוצרת נשימה מתחברת לאופנוע מדהים.

  2. תודה על הכתבה העצובה משהו והמיוחדת עוד יותר. כולי צמרמורת.

  3. דגמנית יפה נשמח לראות אותה בהמשך אם עוד תמונות

  4. תמונות מדהימות, רציתי יותר "חשיפה", תמשיכו בעשייה.

  5. אפילו שטל לא איתנו הוא השאיר חתמות כל החיים כתבות זכרונות באהבה מבני בייקר

  6. את מדהימה לילוש, המדים הולמים אותך, וגם מתאים לך האופנוע.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל