fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
קאברג שחורי 205 על 35
cristalino מתחת לתפריט xi
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
cristalino קובית צד xi
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מוטוטאץ דקר
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר טריומף קוביה עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
voge מוטו24 באנר
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
אודי דגן 140 על 70
HJC

רכיבת הג'נטלמנים השנתי – קלאסיקה תל אביבית

רכיבת הג'נטלמנים השנתי – קלאסיקה תל אביבית

רכיבת הג'נטלמנים היא אירוע המתקיים אחת לשנה כבר שבע שנים ברציפות בעולם ופעם חמישית בארץ. מסע ססגוני הן מבחינת הכלים והן מבחינת הרוכבים. מסע הכולל כלים קלאסים ורטרו מכל הסוגים, החל מאופנועים בריטים ששרדו את מלחמת העולם השנייה ועד כלים חדישים, מרוכבים בוגרים סביב גיל 70 ועד רוכבים צעירים.

מטרת המסע להעלות את המודעות ולגייס תרומות למלחמה בסרטן הערמונית, כידוע ערמונית קיימת אצל גברים בלבד.
רכיבת הג'נטלמנים הראשונה התקיימה בסידני אוסטרליה לפני 7 שנים בהשראת תמונה מסדרה Mad Man בה ניראה כוכב הסדרה על אופנוע קלאסי ולבוש בחליפה.

מוטו זה גם וינטאג' וגם ג'נטלמני

אופי המסע כמידי שנה שלל הרוכבים מגיעים על גבי אופנועים קלאסים, בוברים, קפה רייסרים, טראקרים, סקרמבלרים, קטנועים ועוד, ומקפידים על הופעה קלאסית כגון חליפות, שפמים, זקנים, מקטרות, שלייקס וכדומה.

השנה הוחלט לקיים את הרכיבה במסלול מעגלי ובליווי משטרתי הרוכבים הגיעו חלק מתוקתקים יותר וחלק מתוקתקים פחות, ובחסות יבואנית הארלי-דוידסון היה אירוע שלא מבייש את גדולי הבירות באירופה עם כ-300 משתתפים מוזיקת רקע שניגנה להקת "איפה הרפת?".
אפשר לומר שמדובר כבר במסורת.

תודה רבה לזיו אופנהיים מנהל מותג אינדיאן בישראל על מתן האינדיאן סקאוט לרכיבה באירוע, מיקי כהן רכב עליו:

לכבוד רכיבת הג'נטלמנים קיבלתי לידי את הסקאוט של אינדיאן. אמנם הוא לא הכלי האידאלי לרכיבה עירונית איטית אך הוא וגם הרוכב, מתמודדים לא רע כלל עם המרחב האורבני. כשלקחתי את הסקאוט וגם בדרך להחזירו דרך הכבישים הפתוחים, שיוט במהירות החוקית על הררי המומנט אשר מגיע בסל"ד סופר נמוך, הם תענוג צרוף שגרם לי שלא לעמוד במילתי ולהחזיר את האופנוע בסיום הארוע, אלא להמשיך ולרכב רחוק רחוק. ובדיוק לשם מכוון האינדיאני הצעיר, רכיבה נינוחה לאורך זמן, בלי למהר ואפילו טרחו לסמן זאת על מד המהירות אשר החל מ-120 קמ"ש, הופכים המכוונים לקטנים וצפופים.

והמראה? אל תתנו לו להטעות אתכם, מתחת למעטפת הקלאסית, ישנו אופנוע מודרני לחלוטין עם הזרקת דלק וקירור מים, 6 הילוכים ו- ABS ואפילו לוח שעונים דיגיטאלי בחלקו ובדיוק כך הוא מרגיש, אופנוע קלאסי עם אפשרויות "קסטומיזציה" במנות גדולות מאוד אך עם תוכן מודרני ועדכני.נפגש שוב שנה הבאה.

לגלריה ענקית בפייסבוק שלנו לחצו כאן – מוזמנים לתייג

דוגרי באירוע רכיבת הג'נטלמנים- סיכום חוויה 2016

דוגרי באירוע רכיבת הג'נטלמנים- סיכום חוויה 2014

עוד באינסטגרם של דוגרי: MOTODOOGRI 

צילום: לירן דרובצ'ינסקי, אריק רוזנבלום, אדם בלנגה

3 תגובות ל רכיבת הג'נטלמנים השנתי – קלאסיקה תל אביבית

  1. היה אחלה, אמנם יש כאלה שרק יוצאים פעם ב… אבל לפחות באים עם הכלים הנדירים. וכמובן חבל שההרליסט הממוצע עדיין מתקשה לקלוט שכשאומרים קוד לבוש הכוונה לא לווסט מכיתה ד' עם הציורים של כיתה ז' ולא, הארוע לא עוד מפגש הרלי למי יש יותר צמידים.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל