מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
עופר אבניר קוביה שמאל
טריומף קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
קונה אופנוע
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
לרט
לרט
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
ברקום שמאל
בנלי שמאל עליון
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

מוטו מטייל | הונדה Desert Night 2019

מוטו מטייל | הונדה Desert Night 2019

אדם בלנגה

צילום: רונן טופלברג

נפגשים בלטרון ביום שבת בשעה שתיים וחצי בצהריים, יוצאים לרכיבה מהנה ומסיימים בצוקי דרגות – האמת זה כל המידע שהייתי צריך לקבל בשביל להגיד שאני יותר מאשמח להניף רגל מעל לאוכפו של ה-NC750x האוטומטי, בדרכי לעוד טיול מועדון הונדה מוצלח. תאמינו או לא, כך בדיוק קרה.

החבר׳ה הנחמדים בהונדה דאגו לנו לשני אופנועים שונים בתכלית אחד מהשני, אך יחד עם זאת, מתאימים למשימה שלפנינו, כל אחד בדרכו שלו: ה-NC750X dct האדוונצ'רי והאח העירום ה-CB650R "ניאו-קפה" החדש ל-2019.

על ההפקה והפינוקים – חברת שרון שגב הפקות אירועים, על ההובלה והמסלול המעולה צביקה כהן, ועל האירוע המתוקתק ללא רבב – הצוות אנשי הונדה האדיבים – כמו בכל הטיולים האדומים בהם השתתפנו. מילה טובה מגיעה כאן לכל העוסקים במלאכה – כי באמת שמדובר באופרציה לא פשוטה ולא מובנת מאליה.
בשם הלקוחות שהיו שם, יישר כוח לחטיבת האופנועים של מאיר שמגדילה לעשות ומרימה יופי של טיול כזה כל מספר חודשים.

הטיול הפעם, התאפיין בדברים הקטנים ש"עשו" אותו, מרחו לנו חיוך על הפנים בתוך הקסדה והפכו ארגון טוב למעולה – הדבר הראשון הוא השכרת שירותיו של צלם סטילס תותח – רונן טופלברג שדאג לצלם כל אחד מהרוכבים במהלך הטיול ולעשות תמונות אווירה מטריפות. ואם זה לא מספיק, כל רוכב קיבל סט מדבקות QR קוד שאותן הדביק על דש המעיל, הקסדה והאופנוע, והפעם החלק המגניב שאתה מקבל את התמונות ישר אלייך בלי הצורך לטייל בכל הגלריה ולחפש מחט קטנה בערימת תמונות ענקית – מגניב אש! הדבר השני היה אולי מרומז יותר ושונה, הכיבוד, שמחתי לראות שלמרות הבורקסים שהוגשו בעצירה הראשונה, בעצירות הבאות היה אוכל בריא יותר, חומוס טרי ותמרים לקינוח – אולי זאת רוח התקופה, אבל אני, מוריד את הכובע ונותן שאפו.

גולת הכותרת של הטיול הזה היא כמובן המסלול היפיפה (מצורף מטה) – חוצה את הבטן הרכה של המדינה ומסיים באחת מנקודות התצפית היפות ביותר בארץ – מצוק דרגות שמשקיף על ים המלח. אבל כרגיל, אי אפשר שלא לסיים עם איזה אמירה שחוקה על כך ש-You meet the nicest people on Honda bike וזה בדיוק זה, איפה עוד תוכלו לראות קטנועים (X-ADV) אופנועי סופר-ספורט (סיביאר 1000 חדש) אופנועי אדוונצ׳ר ואפילו גולדווינג שטס לו בשיוט נמוך – והמגוון האדום, הוא בעיני הכוח המניע של המועדון הגדול הזה – בדיוק בגלל זה אני ממליץ לכולנו לקחת חלק במשפחה האדומה הזאת!

כמה מילים בקטנה על: הונדה NC750x DCT
קונספט חדש? כבר לא. הו כמה שהעיתונאים של 2012 היו בהלם אם הם היו רואים את הטיול הזה, ועדים לכמה כאלו מסתובבים חופשי – שמונה שנים בלבד לאחר שהדגם הראשון צץ אל העולם. הקונספט הזה עובד, ולראיה לכך המשפחה גדלה, יש עכשיו גם איקס אדוונצ׳ר שמבוסס על הפלטפורמה הזאת – הקסם בעיני טמון בפשטות של הכלי הזה – יש משהו מיוחד בתיבת הילוכים אוטומטית (תיבת אמיתית, לא וריאטור אנמי) ותא המטען שיכול לבלוע קסדה איפה שהיה אמור להיות מיכל הדלק. ה-NC750 הזה הוא גם אופנוע בלי כל ״הפשרות״ שאופנוען נדרש להכיל ביום יום, והוא גם קטנוע – יעיל וזריז בעיר ואידיאלי לטיולי שבת אפילו בהרכבה.
10 מילים לסיכום: קנייה מוצלחת, ולטעם חלק מחברי המערכת, אפילו עדיף את האוטומט.


כמה מילים בקטנה על: הונדה CB650R
קומפקטי, מעוצב ועם סאונד מגניב, ה-CB650R החדש נראה מצוין. איכות הונדאית בולטת כאן, הנדסת אנוש טובה ומתגים נעימים לשימוש. מעט פחות מתאים לסיבוב ארוך מה-NC, עקב חוסר במשקף מגן רוח ועם תנוחת רכיבה רכונה קדימה ולמטה יותר. למרות שגם אחרי 500 ק"מ עדיין היה לנו נוח וכיף.
מינימליסטי, אך מצד שני ברכיבה עליו אתה לא מרגיש חוסר, ונראה שיש כאן את כל מה שצריך.
10 מילים לסיכום: אופנוע מעולה למגוון שימושים – מהנה לרכיבה, וגם יעיל כרכב פרטי.

 

 

3 תגובות ל מוטו מטייל | הונדה Desert Night 2019

  1. נראה טיול פצצה
    כתבה מעניינת כתמיד פה באתר
    תמשיכו ככה ומתפלל להיות איתכם באיזה מסע

    • קניתי הונדה 650 לפני כמה חודשים ולא ידעתי הטיול הזה????אולי הארגום של הונדה לא כזה טוב כמו שכתבת…

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל