מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
טריומף קוביה
הארלי שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
בנלי שמאל עליון
ברקום שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

טיול אדוונצ'רים של ק.ט.מ

טיול אדוונצ'רים של ק.ט.מ

עודד גביש

צילום: יח"צ

יבואן KTM הרים את הכפפה ומפעיל מועדון רוכבים מגובש ורב פעלים, המכיל את כל דגמי הכביש של ק.ט.מ, הפעם בחרו להוציא טיול בדגש על דגמי האדוונצ'ר של היצרנית. היה מאד נעים להגיע ולראות חבורה מגובשת שנהנת לרכב יחד, ביוזמה וסיבסוד פעילויות ע"י היבואן אשר משקיע גם את כח האדם בהפקת הארוע. הפעם יצאנו לטיול כביש, הכיוון היה צפונה עד מעלות תרשיחא, ארוחת צהריים על בסיס בשרים מעושנים אצל פביאנס וחזרה למרכז.

כמו שהגדיר זאת גיא רדר "הפעם הטיול הוא התירוץ לאכול בשר", והיה בשר טוב ובשפע.
נפגשנו בבוקר בתחנת הדלק גלילות, יצאנו ברכיבה מהירה צפונה. הרכיבה הורכבה בחלקה מכבישים מהירים וחלקה כבישי נוף מתפתלים, תענוג, כאשר בכפר חסידים חברו אלינו הצפוניים.
בכניסה לביתו של פביאנס קיבל אותנו ישראל ויליגורה אשר הגיע מוקדם והכין את המקום, ופביאנס אשר החל להתכונן לבואנו יום קודם בהשריית הבשרים ועישונם (!).

עברנו במקום סדנאת בשרים טעימה, משביעה ומלמדת, הדבר היחיד שהיה חסר זה בירה עם הבשר – לקחים לביקור הבא: בירה, אופנוגרר, הסעה חזרה.

אני רוצה לציין שמועדון לקוחות הוא לא דבר מובן מאילו וההשקעה של ד.ל.ב מבורכת וראויה להערכה.

וקצת על האופנוע שקיבלנו לטיול – סופר אדוונצ'ר 1290R

האופנוע גבוה וצר. זריז ונשלט באופן מפתיע. זויות הצידוד של הכידון הפתיעה מאד לטובה. בולמי זעזועים ארוכי מהלך, קשיחים ויעילים והמנוע מייצר כח הרבה מעבר למה שצריך, כיף טהור, חזק וגמיש בצורה שקשה לתאר.

פנייה בעליה, 120 קמ"ש על אספלט משובח, פתחתי גז ביציאה מהסיבוב, פתחתי חזק, עד הסוף, כי מה כבר יכול לקרות… אז זהו – שיכול, הגלגל האחורי יצא החוצה בהחלקת כח ארוכה, נשלטת, מלאת אדרנלין והאופנוע משך החוצה לפנייה הבאה, וזאת שאחריה, והבאה, ועוד אחת… חלום, הנאה צרופה.

אז שוב תודה לד.ל.ב על ההזמנה, ועל היותם סמן ימני ודוגמה לצורה של מועדון לקוחות.

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל