מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
הווסקוורנה באנר שמאל
טריומף קוביה
הארלי שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
ברקום שמאל
בנלי שמאל עליון
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

מבצע מעילים באבנוע

מבצע מעילים באבנוע

טל שביט

ב"אבנוע" מנקים את המדפים ממלאי ישן, וזו הזדמנות להצטייד במעיל שאולי לא יהיה המילה האחרונה באופנה אבל יעשה את העבודה, ובמחיר מצחיק. מעיל האנדורו שבתמונה משמאל הוא בלתי-מרופד, ומיועד ללבישה מעל מגיני-השטח הרגילים. יש פתח יציאה לצינורית-מים, והשרוולים מתפרקים עם ריצ'רץ'. מחיר חיסול: 880 ש"ח, במקום מחיר רגיל של כ-1,400 ש"ח למעיל זה. יש עוד שלל צבעים בנוסף לכתום המצולם כאן, אך כדאי להתקשר לאבנוע לגבי מלאי המידות.
מבצע עוד יותר חיסולי למהירי החלטה: מעיל חורף מתוצרת לוקוול במחיר-רצפה של 390 ש"ח (בתמונה הראשית, וגם משמאל). מדובר במעיל חורפי לכל דבר, אטום למים (לטענת היצרן) ועם בטנה מחממת פריקה (את זה ראיתי בעצמי). מדובר בתחתית-החבית של מלאי ישן שהיה מאוחסן זמן רב ומכאן המחיר. המעיל קיים במלאי מאד מוגבל (והיצע מידות מוגבל בהתאם), בצבעי חול וכחול בלבד. כמו בכל מבצע חיסול, כדאי מאד לבדוק היטב את המוצר לפני הקניה.

אבנוע, שוקן 12 ת"א, טלפון 03-6822950. לאתר

גילוי נאות: "אבנוע" הוא מפרסם שלי. אני מפרגן למפרסמים במכוון, כי הצלחה שלהם מתורגמת להצלחה שלי. אבל אני לא כותב מה שאינו נכון למיטב ידיעתי, לא ממליץ על מוצר שאינו מוכר לי ולא אומר ש-X הוא הכי זול או הכי טוב או הכי מקצועי. בקרו והחליטו בעצמכם.

גלריה

2 תגובות ל מבצע מעילים באבנוע

  1. רק זה יתאים לך יותר עם איזה KTM בין הרגלים..

  2. תשאיר את המשקפיים העגולים ותהפוך להיות פיטר פונדה בסרט "אדם בעקבות גורלו".

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל