מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
פרפקט קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
ברקום שמאל
תמוז
לרט
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
HJC
הארלי שמאל

צ'לנוב פינת סלמה – חדשות ומבצעים בענף

צ'לנוב פינת סלמה – חדשות ומבצעים בענף

שרון גולדר

צילום: Zoobri photo team

מעיל דיינזה בפיין טיונינג

אבנוע
אל אבנוע הגיעו סווטשירטים חמימים ומעוצבים של מגוון חברות וניתן לרכוש אותם ב-410 ש"ח. מכירים את המושג הזה "גם משחת שיניים וגם מי פה"? אז באבנוע תוכלו לרכוש מנעולי דיסק מעוצבים שהם גם אזעקה. תזוזה קטנה והמנעול מוציא צלילים מחרישי אוזניים דבר שיכול גם להציל אתכם מלשכוח שנעלתם ולהתחיל בנסיעה עם המנעול על הדיסק. מומלץ! המחיר: 780 ש"ח.

אומנות אחזקת האופנוע
אל אומנות אחזקת האופנוע, מרכז אופנועי הקאסטום בישראל, הגיעו צופרי אויר מרשימים וניתן להשיג אותם בגימור כרום או שחור מחוספס. אז לכל מי שרצה להשמיע את נוכחותו על הכביש יוכל לעשות זאת תמורת 1250 ש"ח. בנוסף ניתן לרכוש מדרסים בגדלים שונים, רגליות ורגליות HIGH-WAY החל מ 400 ש"ח ועד 1600 ₪.   

      
          
טורו
בחנות הציוד והאביזרים טורו ברחוב הסדנא בתל אביב יש מבצע חם לכל חרגולי השטח המוזמנים לקבל  20% הנחה על כל הביגוד ואבזור שטח. חובבי האופנה של הענף  כדאי שתמהרו כי יש 50% הנחה על בגדי ה"קז'ואל" של בריק.

פיין טיונינג
בקליניקה לאופנועים וחנות האביזרים פיין טיונינג בראשון לציון מחזיקים ציוד ואיבזור לרוכב ולאופנוע של מותגים כמו דיינזה, ריזומה ועוד. לקראת החורף יוצא אלון אודלסמן במבצע על שני מעילים מחממים במיוחד, מעוצבים וממוגנים לשני המינים.
עבור הגברים מוצע מעיל דיינזה במגוון צבעים בעל מיגון מלא, בטנה פריקה ועמידות במים רק ב-2,578 ש"ח עבור הנשים מוצע מעיל IXON במגוון צבעים, בעל שתי בטנות פריקות, ממוגן ועמיד למים ב-1250 ש"ח.

סטינג
בסטינג שמחים להציע מערכת אזעקה חדשה בשם "סטינג סלולר" שייחודה במתן התרעה בצלצול או במסרון ישירות לטלפון הסלולרי ללא צורך בחיבור למוקד ותשלום דמי מנוי. מחיר האזעקה הוא 1,600 ש"ח כולל התקנה. מערכת נוספת היא מערכת האזעקה השקטה הכולל אופציה לביטול הסירנה וקבלת התרעה לביפר או למערכת סלולרית. מחיר אזעקה זו 1,080 ש"ח כולל התקנה.

סרוסי אופנועים
אצל סרוסי אופנועים ברחובות הגיע משקף IN-OUT לנהגי RZR או רכבי שטח אחרים. משקף האבק הפרקטי הופך גם למשקפי שמש אופנתיים. המחיר: 150 ש"ח . סרוסי גם מציע לכם מבצע  – קנה קסדה מלאה בשווי 550 ש"ח ומעלה וקבל קסדת 43 של LS2 במתנה!

גלריה

9 תגובות ל צ'לנוב פינת סלמה – חדשות ומבצעים בענף

  1. לא תאמינו אבל הייתה לי אזעקה כזו שהחזיקה באופנוע עמיט עשר שנים עד שמכרתי אותו.

  2. אני בטוח שאלו סווצרטים באיכות מעולה עם לוגויים וכו'. אבל באמת קצת יקר לכל כיס והייתי מת לאחד כזה.
    תחשבו עלינו.

  3. אלון אודלסמן זה הבחור הג'ינג' שהיה פעם מנהל בימהה נכון?
    וואו כמה שנים אחורה זה.

  4. אחלה רעיון בלי תשלום חודשי. ככה כל חודש אני משלם כמעט 50 ש"ח על הביפר הזה…

  5. כבר יצא לי לרכוש כמה מעילים בחיי. חורף 100%. ורשת לקיץ. עצתי האישית היא: לבדוק מה מוצע במבצע, כדגם של שנה שעברה- גם תמצאו מעיל בחצי המחיר. והמוכר גם יהיה מרוצה על דילול המלאי.רבותי: בחצי המחיר- רשמית. נקודה.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל