fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

voge מוטו24 רביעי מתחת לתפריט
קאברג שחורי 205 על 35
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
מטרו באנר שמאל הכי עליון
cristalino קובית צד xi
תמוז
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מוטוטאץ דקר
לרט
HJC
voge מוטו24 באנר
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
סטפן
אודי דגן 140 על 70

הסדנא פינת האומן- חורף ירושלמי וקור ארקטי

הסדנא פינת האומן- חורף ירושלמי וקור ארקטי

מערכת דוגרי

צילום: יצרן

מעיל Ixon במבצע ב-Y.D MOTO

ידידנו צח כנען המוכר מטורו "14.6 כ"ס" הוא ידיד המערכת בבירתנו הנצחית ירושלים שאולי רחוקה כשעה מהמרכז אבל נראית עבור רובנו כחו"ל. גם בירושלים יש לא מעט רוכבים ומכיוון שהם סובלים יותר מאיתנו מהקור יצא לסקור את היצע מבצעי החורף שמציעים העסקים בירושלים לרוכב המקומי.

דראג גבעת-שאול
במוסך וחנות האביזרים החדשה של דראג ניתן להשיג מעיל רב עונתי מתוצרת Sparx הבריטית מדגם  Air stream racing. המעיל ממוגן מפני חדירת מים וכולל מיגוני כתפיים ומרפקים ובטנת רשת מאווררת לקיץ. המחיר: 1,090 ₪. להגנה על הידיים תמצאו כפפות מדגם Nexo האטומות נגד מים ובעלות מיגון קרבון במחיר של 340 ₪. אם תיקחו את שניהם כעסקת חבילה תשלמו רק 1,050 ש"ח.

מיסטר מוטו
בחנות של מיסטר מוטו שהיא גם סוכנות אזורית חדשה של 'עופר אבניר' יישמחו לעזור לכם למצוא קסדה המתאימה לגולגלתכם. למיסטר שתי חבילות חורף במבצע להנאתכם: 
החבילה הראשונה כוללת קסדה שלמה של Takachi, אליה מצטרפות זוג כפפות חורף ארוכות של Akito. במחיר מבצע של ₪500, עד סוף חודש דצמבר. החבילה השניה כוללת קסדת Nitro ניפתחת המצוידת גם במשקף פנימי כהה כהגנה מפני קרני השמש השקרנית. בתוספת של חם-צוואר מפליז כפול נמכרת החבילה במחיר כולל של 599 ₪.

יוני אופנועים
כמו אצל כולם, גם אצל יוני, שזה עתה נחת משבוע מאיר עיניים במילאנו, מופעל המיזוג במצב חימום. כעת ניתן להצטייד אצלו בזוג כפפות סופר ספורטיביות אורינה מסוג X speed במחיר מבצע  של-150 ₪, במקום 280 ₪ בימים כתיקונם. נדלקתם על הכפפות? רכשו מעיל רב עונתי ותקבלו אותם ללא תשלום + חיוך.

סוכנות הונדה 
בנציגות החדשה של הכנף האדומה בעיר הקודש המנוהלת על ידי יונתן סרגה מוצעים החודש מעילי חורף במבצע למין היפה. מעיל רב עונתי של Sparx מדגם Gilit בגזרה מצודדת ומבחר צבעים. המעיל כולל ביטנה פריקה והגנה מלאה מגשם כשמחירו 490 ₪ במקום מחירם 790 ₪. עד סוף דצמבר או עד גמר המלאי.

Y.D. MOTO
איך אמרה לי קשישה ירושלמית ותיקה, בפתח חנותה הריקה בשוק מחנה-יהודה? "כשיורד גשם, כולם נרטבים". כדי שלא תרטבו מציעים ב-Y.D מעיל רב עונתי Ixon Sismic Flash עם ביטנה מחממת פריקה לחורף ובטנת רשת אוורירית לקיץ ב-1,050 ₪ במקום 1,340 ₪.

רמזור
בחנות אביזרים של רמזור שנמצאת לצד לביה"ס לנהיגה. ולמוסך מציעים גם חבילות חורף ייחודיות במבצע. מעילי חורף מהקולקציה החדשה של לרט במגוון מידות וצבעים כאשר אליהן מצטרפות כפפות חורם מחממות גם מבית לרט במחיר של 1,000 ₪. מבצע דומה מוצע גם על מעיל חורף של Blade.
כדי להגן על הראש מוצעות קסדות שלמות מתוצרת LS2 במבחר רחב של גרפיקות ועיטורים צבעוניים החודש במחיר של 349 ₪ במקום 490 ₪.

שלומי גרירה וחילוץ
אם חלילה נתקעתם ואין לכם ביטוח הכולל חילוץ וגרירה, שלומי לב זהב ישמח להגיע לעזרתכם עם טרמוס מהביל, כדור הרגעה וג'ריקן דלק. אולי אפילו אופציה לטרמפ שייקדם אתכם ליעדכם. כל זאת במחיר מבצע מיוחד, לחילוץ ברחבי הבירה הקרה, 120 ₪ במקום 150 ₪ במיוחד לגולשי דו"גרי.

17 תגובות ל הסדנא פינת האומן- חורף ירושלמי וקור ארקטי

 1. אין על הירושלמים, הכל שם "שונה" ועדין זה שוק אופנועים קטנועים – מעולה.

 2. עד עכשיו לא היה כלום בירושלים. יש לכם כתב מצויין בבירה…

 3. אם עד לפני חמש שנים, כל החנויות החזיקו סטוקים. כיום יש אצלם בודדים מכל מידה. כולם נוסעים לרחוב הסדנא. אבל לא לסדנא הירושלמית, אלא התל-אביבית. ועוד דוגמא: אני לא ראיתי בכבישי עירנו אף אפריליה. HM אחד של הבחורה עם ה DRZ SM. מיו?? נאדה. מה כן בקטנועים: אקסייטינג,ג'וי-מקס, מובי. וג'וירייד. באופנועים: לא עוקב ולא מכיר. אבל עם תחושה קלושה שהקיי.טי.אם התחזק קצת.

 4. כבוד לדו"גרי. יפה מאוד. ולדעתי הזמן והכסף לא שווה שנרד לסדנא בת"א. המבחר עצום אבל לקטנוע.. זה די ובסדר להשאר פה בי-ם.

 5. בירושלים יש עליות וקשה לי עם המיו אפילו שהוא 100 סמ"ק.

 6. אנחנו גרים בו בכפר שלו בואדי מוצמוצ…וכסה לנו מיעוד.
  בגלל הכפר שלנו קקורעים אוטו מוצמוצ…כניטי אובנוה GASGAS….אטם רועים…אני קורא ענגליזית….איסתי נוסעת על הGASGAS…ככה על הסד, עם שני רגלים שילה ככהלסד שמאל.
  אפל יופי לנו עם המותוציליסיטה הסה. אני בא שמה אצלחם ועוסה חרקות ..יופי לנו.שלום על כלום.

 7. במיוחד במזג האוויר של הימים האחרונים. הקור נכנס לתוך המעיל וגורם ממש לצמרמורות. ובכלל השוק בירושלים חלש ואין הרבה כלים דו גלגליים ברחובות.

 8. תנו מעט יורת תוכן ומה חדש בדו גלגלי בירושלים ואולי תעירו לנו את השוק…ח.ח. לצח השגריר הירושלמי שלכם….

 9. הייתי אצל יוני הכפפות שהראו לי זה כפפות קיץ והוא גם רצה לעשות לי מחיר במקום מאה חמישים כמו שצח אמר הוא נתן לי מחיר של 180 כמובן ויתרתי מפני שאני צריך כפפות חורף ולא קיץ נו זה יוני שונא להיכנס לחנות הזאת

 10. תודה לאתר דוגרי
  קניתי קסדת טקאצ'י במיסטר מוטו ובמקום כפפות המבצע פירגנו לי בכפפת חורף לנשים בקיצור יצאו אחלה …

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל