מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
סטפן
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
לרט
ברקום שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה

WAS+, חליפת-דגל חדשה ל-Gimoto

WAS+, חליפת-דגל חדשה ל-Gimoto

טל שביט


ל"רשף-טק" (צומת גן יבנה, ולאחרונה גם אצל "ריינו טייר" בת"א) הגיעה חליפת-עור חדשה מבית Gimoto, ספינת-דגל בהיצע של החברה האיטלקית העונה לכינוי WAS+ – ראשי-תיבות של World Approved Suit. לדברי היצרן, מדובר בחליפה הראשונה והיחידה בעולם המספקת הגנה ברמת Level 2 – לפי תקן CE האירופי – בכל חלקיה. התקן הנ"ל מגדיר שתי רמות הגנה, כאשר Level 1 היא רמת הגנה נמוכה יותר (אך עדין תקנית). רונן כהן ב"רשף" ישמח להראות לכם את הניירת המתאימה עם כל פירוט התקנים, אגב.

אחת הבעיות בחליפות עור מודרניות היא השימוש – לצורך נוחות והתאמה טובים יותר – בחומרים אלסטיים (כמו למשל לאורך צידן הפנימי של הידיים, או באזור המפשעה), שהם הרבה פחות עמידים מעור בקריעה ושפשוף. לצורך זה פיתחה חברת ג'ימוטו חומר אלסטי חדש ועמיד במיוחד, המכונה G-nforced, במיוחד עבור החליפה החדשה (ואף רשמה עבורו פטנט). גם הבטנה הפנימית עשויה חומר חדש (ראו תמונה משמאל), שנועד להקל על תיעול אוויר דרך החליפה לאוורור ונידוף.

מחיר הבסיס של ה-WAS+ הוא 6,250 ש"ח עבור חליפת עור בקר, מחיר מצחיק עבור חליפת-מירוץ טופ-אוף-דה-ליין מאווררת. כרגיל אצל רשף-טק אפשר להזמין את החליפה לפי מידה (וזה כולל כל שילוב צבעים העולה בדעתכם, והוספת לוגואים ושמות כאוות נפשכם) בתוספת של 600 ש"ח בלבד. בין האופציות – בטנה פנימית פריקה, או בחירה בעור קנגורו במקום בקר (בתוספת של 1,500 ש"ח).

בניגוד לרוב מותגי הביגוד המוכרים כיום, חברת ג'ימוטו מייצרת עדיין את כל חליפותיה באיטליה, בעבודת יד. רוכב הבית של ג'ימוטו המשתמש מזה שנים בחליפות מתוצרת החברה הוא לוקה סקאסה, שכבר הספיק לשים אתמול את ג'ימוטו על דוכן המנצחים כאשר ניצח במירוץ פתיחת העונה של אליפות הסופרספורט העולמית.

   • לאתר רשף-טק

גילוי נאות קבוע: "רשף-טק" הוא מפרסם שלי. אני מפרגן למפרסמים במכוון, כי הצלחה שלהם מתורגמת להצלחה שלי. אבל אני לא כותב מה שאינו נכון למיטב ידיעתי, לא ממליץ על מוצר שאינו מוכר לי ולא אומר ש-X הוא הכי זול או הכי טוב או הכי מקצועי. בקרו והחליטו בעצמכם

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל