מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
טריומף קוביה
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
תמוז
בנלי שמאל עליון
ברקום שמאל
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

הסדנא פינת האומן – צרכנות ומבצעים בירושלים

הסדנא פינת האומן – צרכנות ומבצעים בירושלים

צח כנען

צילום: Zoobri photo team

קל מוטור
במוסך קל מוטור שהיא סוכנות מורשת של קטנועי TGB  מוצעים החודש במחירי מבצע על קטנועי החברה. ההוק 125 ימכר ב-11,000 ש"ח במקום 12,200 ש"ח ודגם הבולט הקרבי במחיר של 11,500 ש"ח במקום 14,000 אלף ש"ח. הדליברי אקספרס המיועד לשליחויות ימכר ב-13,000 ש"ח. בנוסף כל הרוכש קטנוע חדש יקבל במתנה מערכת אזעקה ו-30% הנחה על כל הציוד והאביזרים ביום הרכישה.

בחנות האביזרים של הסוכנות מבצעים יוכלו למצוא רוכבי השטח שבינינו חליפת לחץ  SCOYCO ב-490 ש"ח במקום 900 ש"ח. קסדות שטח מתוצרת VEGA נמכרות החודש במחיר 480 ש"ח במקום 695 ש"ח. ולגולשי דו"גרי ימכרו הקסדות במחיר מיוחד, בסך 400 ש"ח.

מבצעים מיוחדים נוספים לגולשי דו"גרי בלבד:

זרוע תושבת ייעודית לכידון עבור מכשיר טלפון נייד במחיר 98 ש"ח.
מערכת אזעקה + שני שלטים ואפשרות להתרעה מוקדמת ב-580 ש"ח כולל הרכבה
מבחר עצום של ידיות כידון- גריפים, במחירים מיוחדים ומבחר תרסיסי שרשרת ותרסיס ניקוי פילטר אוויר, ב 10% הנחה.
סט תולעים לתיקון צמיגי שטח תמורת 40 ש"ח.

ד.ל.ב מוטוספורט
לפני חודשיים נפתחה נציגות ירושלמית של חברת ד.ל.ב מוטוספורט המייבאת את אופנועי ק.ט.מ, הוסאברג וקטנועי פיג'ו. הסוכנות הממוקמת בתוך אולם המכירות של מכוניות פיג'ו  מנוהלת על ידי  יוסי אדהאן, דמות צבעונית ומרתקת שגדל לתוך עולם הדו-גלגלי וצבר ניסיון במשך שנים המזמין את כל קוראינו לבוא לבקר. הצעה זו מיועדת גם עבור מי שאינו מירושלים, מכיוון שלרגל פתיחת הסניף נמכרים כל דגמי קטנועי פג'ו במחיר הזול ביותר בארץ. דגמי ה-125 סמ"ק ויוה סיטי וה-Sum UP ימכרו במחיר הכרות של 9,900 ש"ח. בנוסף, כל הרוכש קטנוע או אופנוע חדש יקבל קסדת VEGA שלמה, מנעול שרשרת והרכבת ארגז מטען חדש.

יוני אופנועים
החודש ביוני אופנועים ימכרו מערכות אזעקה מתוצרת GBH, הכוללות שני ביפרים בטווח קליטה של עד 500 מטר, ב-15% הנחה כולל התקנה. בנוסף ימכר כל ליין הדיבוריות הייעודיות לקסדות של סקאלה ריידר ב-10% הנחה.

מוסך משה בוכריס
מוסך חדש נפתח בעירנו. מר משה בוכריס, מכונאי מוסמך שעלה לארץ מצרפת. מטפל כרגע רק בקטנועים ומספק שירות בדיקות לפני קנייה. בקרוב תיפתח במקום חנות אביזרים וציוד. רח' בית היוצר 15, תלפיות. 054-819734

מיסטר מוטו
במוסך מיסטר מוטו תוכלו לרכוש החודש קסדות שלמות מתוצרת LAZER מדגם SIRROCO, הכוללות משקף כהה פנימי וכן אחריות על הריפודים למשך חצי שנה, תמורת 790 ש"ח במקום במחיר מלא של 1071 ש"ח. מבצע נוסף הוא על קסדות נפתחות של NITRO מדגם 347 הכוללות כונס אוויר אחורי ומשקף שמש שימכרו תמורת 500 ש"ח.

רמזור
ברמזור החודש מבצעי קסדות.קסדה שלמה מתוצרת GDR המצוידת במשקף שמש כהה פנימי נוסף תימכר ב-390 ש"ח ולצידה קסדות שלמות מתוצרת LS2 במבחר צבעים ודוגמאות ימכרו תמורת 349 ש"ח.

15 תגובות ל הסדנא פינת האומן – צרכנות ומבצעים בירושלים

 1. ככה זה עיר בירה.. תחרות ללא הפסקה. זה עושה טוב לכולם
  בהצלחה במכירות, עיר דוד !

 2. הגיע הזמן שתדרימו קצת מעבר לרחובות המרכז- ברוכים הבאים. משתוקקת לגלות אילו מבצעים תמצאו עבורי!

 3. שלא נצטרך לרדת מירושלים לרכוש כלים ואו ציוד…ירושלים מתחילה להתפתח יפה…עד שיסגרו את העיר לרכיבה בימי שבת..

 4. המוצר הזה די חדש עבורי, אבל מאיך שאני קולט אותו- הוא שומר על יציבות עמוד השדרה, החוליות והיציבות בתנאי שטח שונים. אגש לבדוק. התקשרתי- יש להם גם צבי-צב.

 5. גם אצל רמזור, קל-מוטור ואצל מיסטר מוטו- מחירים סוף.האם קיימות בכל המידות?

 6. כל הכבוד על פתיחת הסניף- מחירי ח ד י ר ה. בגדול. בהצלחה.

 7. זה וואחאד פטנט: יש מין מחט גדולה עם ידית וקצה שפיצי מחודד. כשהצמיג מתפנצ'ר, משחילים את הפתיל/תולעת באמצעות המחט המיוחדת- לתוך החור בצמיג ושולפים את הידית. אני ראיתי באיזה טיול- טרקטורון עם עשרים תולעים באחורי- נוסע ונוסע. 40 ש"ח. כל הכבוד

 8. ואנחנו ממשיכים לשרוד , לחיות, לרכב ולהנות- קדימה יבואנים…הגיע הזמן שתורידו מחירים. קחו דוגמא מהמבצע של ד.ל.ב- כלי משובח ומודרני במחיר אולטרא שפוי.

 9. בשביל ה ls 2 ויצאתי עם קסדה נשית ומקסימה אחרת שיושבת עליי בול ונראית סוףףף, במחירי רצפה, בסוף החודש אני רוכשת עוד אחת כזו בדיוק.

 10. אין עליך. פתרת לי עכשיו שלוש בעיות במכה.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל